روسیه: احیای برجام به زودی محقق نخواهد شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسیه: احیای برجام به زودی محقق نخواهد شد العربية

کشورهای غربی، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه نزد سازمان‎‌های بین‌المللی در وین گفت که احیای برجام بلافاصله محقق نخواهد شد و زمان‌بر است.

اولیانوف در ادامه توضیح داد: «احیای برجام بلافاصله محقق نخواهد شد و کمی زمان بر است. اینکه چقدر طول می‌کشد مشخص نیست.» وزارت امور خارجه فرانسه اما اعلام کرد: «گفتگوهای وین باید رسیدن به توافق درباره اقدامات ضروری برای بازگشت ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای را تسریع کند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما اجازه نمیدید ای کاش(خامنه ای) نوکرپوتین بفهمه با کشورهای کمونیستی بی دین آخر عاقبت جز باج دهی فروش ایران وفروپاشی رژیم فاسد آخوندی راه ندارد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هیئت آمریکایی به زودی برای ادامه مذاکرات احیای برجام به وین باز می‌گردد🔺هیئت آمریکایی به زودی برای ادامه مذاکرات احیای برجام به وین باز می‌گردد ▪️ معاون سخنگوی وزارت خارجه گفت آمریکا هیچ ضرب الاجلی برای مذاکرات وین تعیین نکرده است 🤣🤣 ول معطليد اسكولها با کیسه های دلار برای خرید گروگان‌هایشان از جمهوری اسلامی؟؟؟ اگر تصمیم به بازگشت دارید و جدیت دارید،جدیت خود را در عمل نشان دهید نه در گفتار ایران از برجام خارج نشده است،امریکا خارج شده و کارهای غیر قانونی کرده بازگشت به برجام یعنی بازگشت به قانون،و لازمه بازگشت به قانون لغو تحریم های غیر قانونی است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار هیات‌های روسیه و آمریکا در وین برای گفت‌وگو پیرامون احیای برجامهیات‌هایی از مسکو و واشنگتن در راستای گفت‌وگو درخصوص پیشرفت‌های حاصله پیرامون مذاکرات وین با یکدیگر دیدار کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی روسیه و آمریکا در وین درباره احیای برجام و لغو تحریم‌های ایراننماینده روسیه در وین از دیدار و رایزنی دوجانبه هیئت این کشور با هیئت آمریکا در وین درباره احیای توافق هسته ای خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: گزینه معقول دیگری برای موفقیت احیای برجام وجود ندارد | DW | 27.04.2021سرپرست هیئت روسی در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین می‌گوید نسبت به موفقیت مذاکرات 'محتاطانه خوش‌بین' است. به گفته او بهترین حالت این است که مذاکرات تا پایان اردیبهشت و قبل از انتخابات ایران به نتیجه برسد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: هیچ ضرب‌الاجلی برای احیای برجام وجود ندارد- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimمعاون سیاسی وزیر امور خارجه روسیه: هیچ ضرب‌الاجلی برای احیای برجام وجود ندارد زیرا چنین کاری [تعیین ضرب‌الاجل] غیرسازنده است بی‌صبرانه منتظر آغاز گفتگوهای کارشناسی هستیم که البته به‌صورت غیرمستقیم برگزار خواهد شد JCPOA
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »