پایان نشست وین؛ کارشناسان مذاکرات فنی را ادامه می‌دهند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پایان نشست وین؛ کارشناسان مذاکرات فنی را ادامه می‌دهند العربية

خبرنگار «العربیه» در وین گزارش داد که سفیر روسیه در پایان این نشست گفت: توافق شد برای تعیین آنچه هر کدام از اطراف برای بازگشت به توافق برجام باید انجام دهد، دو کمیته پیگیری تشکیل شود».

انریکه مورا، هماهنگ کننده اتحادیه اروپا نیز نتایج نشست را سازنده توصیف کرده و گفته دو طرف انگیزه برای توافق و پیوستن به اقدامات دیپلماتیک لازم را دارند. مقامات ایرانی نیز گفته‌اند پس از این جلسه، دو نشست کارشناسی موازی میان اعضای کمیسیون مشترک برجام یکی درباره رفع تحریم های آمریکا و دیگری درباره بازگشت ایران به تعهدات اتمی تشکیل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست کمیسیون مشترک برجام در وین پایان یافتجلسه کمیسیون مشترک که با حضور هیأت‌های ایران و گروه 1+4 در وین از سر گرفته شده بود، به پایان رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز دور چهارم مذاکرات وین با ازسرگیری نشست کمیسیون مشترک برجامدور چهارم مذاکرات وین امروز با از سر گیری نشست کمیسیون مشترک‌برجام در ««گراندهتل» وین آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور جلسه نشست آتی وین و الزامات خروج از بن‌بستنشست وین عرصه‌ای برای آزمایش توان‌مندی 1+4 در مسیر فهم کامل ضرورت‌های ایجاد تغییر در بن‌بست موجود و سپس مجاب کردن آمریکا به اجرای تعهدات قانونی خود به ویژه لغو یک‌باره و کامل تحریم‌ها است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در آستانه نشست وین؛ ایران اورانیوم 20% غنی‌شده را به 50 کلیوگرم رساندعلی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، گفت که این سازمان بر اساس مصوبه مجلس باید سالی 120
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چه انتظاری از نشست وین می‌رود؟پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره جمعه 13 فروردین 1400 نشست مجازی کمیته مشترک برجام میان اعضای کنونی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »