روسیه «استقلال جمهوری‌های دونتسک و لوهانسک» در شرق اوکراین را به رسمیت شناخت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسیه «استقلال جمهوری‌های دونتسک و لوهانسک» در شرق اوکراین را به رسمیت شناحت پوشش لحظه به لحظه آخرین تحولات بحران اوکراین را از یورونیوز فارسی دنبال کنید.

در حالی که غرب تنش در مرزهای اوکراین و روسیه را همچنان خطرناک می‌داند، جو بایدن و ولادیمیر پوتین پیشنهاد امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه برای دیدار با یکدیگر را پذیرفتند.

او در یک پیام تلویزیونی گفت که دولت اوکراین «حقوق مردم شرق را که می‌خواهند به زبان خود صحبت کنند و فرهنگ خود را داشته باشند» نادیده گرفته است. وی دولت اوکراین را برخاسته از «کودتای ۲۰۱۴» دانست. جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا عصر دوشنبه اعلام کرد که این اتحادیه آماده است تا در صورتی که مسکو «استقلال» جدایی‌طلبان در شرق اوکراین را به رسمیت بشناسد، تحریم‌هایی را علیه روسیه به اجرا بگذارد.جوزپ بورل در پایان نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل گفت: «اگر پوتین تصمیم به الحاق بگیرد، روسیه را تحریم خواهیم کرد و اگر تصمیم بگیرد استقلال آنها را به رسمیت بشناسد، بسته تحریم‌ها را روی میز وزرا خواهیم گذاشت تا آنها تصمیم بگیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جمیعا اروپاییها بی عرضه اید خصوصا بایدن

*Iran جنگ جهانی سکوت خفت باراروپا روسیه قدم به قدم ارض یابی میکند قدم به قدم پیش میکشد روسیه به این نتیجه رسیده که ازغرب فوقش‌ تحریم ، آمریکا شاید ۲۰ سال بودکه نگران ماجراجوئی های روسیه‌بوده ، ناتو ازچپ وراست روسیه رابامدرنترین سلاحها احاطه کرده آمریکا سلاح جوی ولیزری تست کرده

اتحادیه اروپا اقدام روسیه را «نقض فاحش مقررات بین‌ المللی» خواند و آن‌را «قاطعانه» رد کرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاخ سفید: وضعیت در اوکراین را زیر نظر داریم؛ روسیه ممکن است هر لحظه حمله کند🔺 کاخ سفید: وضعیت در اوکراین را زیر نظر داریم؛ روسیه ممکن است هر لحظه حمله کند ▪ سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که تیم امنیت ملی آمریکا آقای بایدن را مرتبا در جریان تازه‌ترین تحولات مرتبط با بحران اوکراین قرار می‌دهد. ⬇ بیشتر بخوانید: خاک عالم تو سر بی عرضه ترین رئیس جمهور تاریخ امریکا. نشسته ببینه پوتین چیکار میکنه . بایدن خوابالو درگیریها بین نیروهای روسیه و اکراین آغاز شده و نیروهای دو طرف مشغول تبادل آتش هستند اینا اوضاع رو هنوز تحت نظر دارن یاد این افتادم که دبیرکل سازمان ملل اعلام نگرانی عمیق میکرد وقتی هزاران هزار انسان کشته می شدند با زبون بی زبونی دارن میگن شوخممونم نیست سرکارید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم/ دونباس بخشی از خاک اوکراین استروسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم سفیر روسیه در واشنگتن با بیان اینکه منطقه دونباس بخشی از خاک اوکراین است، اعلام کرد که روسیه هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین ندارد اگر هیچ برنامه ای برای حمله به اوکراین نداری گوه خوردی با پدر بزرگت که ۱۹۰ هزار نیروی مسلح رو توی مرز اکراین به حالت آماده باش در آورده ای کسکش !!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیهآموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه غیر نظامیان در اوکراین تحت نظارت افسران بازنشسته و داوطلبان برای رویارویی با حمله احتمالی روسیه آموزش آمادگی دفاعی می بینند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراینتصاویر ماهواره‌ای شرکت «ماکسار»، دوشنبه، 21 فوریه از استقرار میدانی جدید نیروهای نظامی و خودروهای زرهی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین خبر داد.همزمان یک شاهد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رویکرد چین در قبال آمریکا، روسیه و اوکراین چیست؟پکن یک بار از غرب خواست تا نگرانی‌های امنیتی روسیه را در نظر بگیرند اما هیچ اظهار نظری که بتوان از آن حمایت چین از روسیه برای حمله به اوکراین را برداشت کرد دیده نمی‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ پوتین بر رزمایش هسته‌ای روسیه نظارت کردنیروهای استراتژیک هسته‌ای روسیه روز شنبه ۳۰ بهمن رزمایشی تحت نظارت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور، برگزار کردند. BabyDoge BabyDogeCoin BabyDogeFamily BabyDogeArmy BabyDogeCoinArmy BabyDogeCoin· BabyDogeCoin2MillionHolders BabyDogeTakeOver BabyDogeto1cent babydoge_cz_binance BabyDogeMetaverse babydogecards BabyDogeCommunity BabyDogeCoinArcade2
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »