تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراین

02/12/1400 02:34:00 ب.ظ

تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراین العربيه_فارسى

تصاویر ماهواره‌ای شرکت «ماکسار»، دوشنبه، 21 فوریه از استقرار میدانی جدید نیروهای نظامی و خودروهای زرهی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین خبر داد.همزمان یک شاهد آخرین به روزرسانی: 21 فوریهٔ ,2022: 03:55 شب GST Share آدرس کپی شد تصاویر ماهواره‌ای شرکت...

آخرین به روزرسانی: 21 فوریهٔ ,2022: 03:55 شب GST Share آدرس کپی شد تصاویر ماهواره‌ای شرکت «ماکسار»، دوشنبه، 21 فوریه از استقرار میدانی جدید نیروهای نظامی و خودروهای زرهی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین خبر داد.

همزمان یک شاهد عینی به خبرگزاری «رویترز» گفت که صدای انفجاری مهیب بامداد دوشنبه در مرکز شهر «دونتسک» که تحت کنترل جدایی طلبان تحت حمایت روسیه در شرق اوکراین است، شنیده شد. Advertisement در همین حال شرکت آمریکایی «ماکسار» اعلام کرد، تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد که روسیه نیروهای زرهی و تجهیزات نظامی جدیدی را در نزدیکی مرز اوکراین مستقر کرده است. این تصاویر نشان می‌دهد که نیروهای روسیه مواضعی را در جنگل‌ها و مزارع واقع در فاصله 14 تا 30 کیلومتری مرز اوکراین مستقر کرده است.

تصاویر جدید که ظاهرا یکشنبه گرفته شده است، مسیر عبور وسایل نقلیه از مزارع پوشیده از برف که با جنگل‌ها و جاده‌ها احاطه شده‌اند را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراینآغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراین در بحبوحه تنش اوکراین و روسیه، نیروهای آمریکایی و لهستانی رزمایش مشترک خود را در مرز اوکراین آغاز کردند

روسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم/ دونباس بخشی از خاک اوکراین استروسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم سفیر روسیه در واشنگتن با بیان اینکه منطقه دونباس بخشی از خاک اوکراین است، اعلام کرد که روسیه هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین ندارد اگر هیچ برنامه ای برای حمله به اوکراین نداری گوه خوردی با پدر بزرگت که ۱۹۰ هزار نیروی مسلح رو توی مرز اکراین به حالت آماده باش در آورده ای کسکش !!

هشدار آمریکا: فهرست مرگ روسیه برای شهروندان اوکراین | DW | 21.02.2022آمریکا نامه‌ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل فرستاده و مدعی شده روسیه فهرستی از شهروندان اوکراین دارد که در صورت حمله روسیه کشته شده یا به اردوگاه فرستاده می‌شوند.

آمریکا: جهان متحدانه اقدامات تحریک‌آمیز آشکار روسیه را محکوم می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در اوکراین اعلام کرد که روسیه اکنون خشونت را در سرزمین‌های تحت کنترل خود گسترش می‌دهد و تلاش می‌کند تا اوکراین را در این‌باره امريكا بهتره از زبان خودش حرف بزنه نه از زبان جهات. جهان امريكاي تنها نيست. ما علاوه بر اينكه اقدامات تحريك اميز روسيه رو محكوم ميكنيم اشغال افغانستان و عراق توسط امريكا و تجاوزات اون رو هم محكوم ميكنيم . مثل معروفيه ميگه: ديگ به ديگ ميگه روت سياه حالا اينا هستن

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ کشته شدن ۲ سرباز اوکراینی و ثبت بیش از ۱۵۰۰ مورد نقض آتش بسخبرگزاری فرانسه اندکی پس از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت اروپای مرکزی (۱۸ به وقت تهران) گزارش داد که چند خمپاره در نزدیکی وزیر کشور اوکراین که در حال بازدید از جبهه‌های نبرد در شرق این کشور بود منفجر شد. بیشتر بخوانید🔽 From high street to high fashion? Primark and Greggs launch a quirky line of apparel with your average cup of joe.

پوشش زنده بحران اوکراین؛ رئیس ناتو: همه نشانه‌ها حاکی از در پیش‌ بودن «حمله کامل» روسیه استهمزمان با هشدار دبیر کل ناتو در خصوص قریب‌الوقوع بودن تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، یک مقام ارشد این سازمان نیز اعلام کرد که ناتو پرسنل خود را در اوکراین از کی‌یف به شهر لویو در غرب این کشور و نیز بروکسل منتقل کرده است. بیشتر بخوانید🔽 یک روده راست توی شکم شما ها نیست دولت نازیستی اوکراین داره بخش شرقی را که خواهان استقلال هستند بمباران می کنه ولی جناب دبیر کل از حمله روسیه صحبت می کنه . هر جنگی هم در اوکراین شروع بشود جعلی و وانمود جنک بین اوکراین و روسیه و معرکه گیری و طرح و کارگردانی صلیلچهای استعمارجهانی انگلستانست.