تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراین

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصاویر ماهواره‌ای از استقرار جدید نیروهای روسیه در مرزهای اوکراین العربيه_فارسى

تصاویر ماهواره‌ای شرکت «ماکسار»، دوشنبه، 21 فوریه از استقرار میدانی جدید نیروهای نظامی و خودروهای زرهی روسیه در نزدیکی مرز اوکراین خبر داد.

تصاویر جدید که ظاهرا یکشنبه گرفته شده است، مسیر عبور وسایل نقلیه از مزارع پوشیده از برف که با جنگل‌ها و جاده‌ها احاطه شده‌اند را نشان می‌دهد. «ماکسار» روز یکشنبه گفت، که اکثر یگان‌های رزمی و تجهیزات پشتیبانی در منطقه «سولوتی» مقر خود را ترک کرده‌اند. همزمان بسیاری از مسیرهای خودروهای زرهی و تعدادی کاروان تجهیزات نظامی در سراسر منطقه دیده می‌شود.همچنین برخی تجهیزات در شرق شهر «والویکی» در روسیه در میدانی در 15 کیلومتری شمال مرز اوکراین مستقر شده است.

روز جمعه، یکی از مقام‌های پنتاگون اعلام کرد، بیش از 40 درصد از نیروهای روسی که در مرزهای اوکراین جمع شده‌اند، موضع تهاجمی گرفته‎اند.واشینگتن از هفته‌‎ها پیش هشدار داده که روسیه به دنبال ایجاد حادثه‌‎ای در مرز اوکراین برای توجیه تهاجم خود به کشور همسایه‌اش است اما مسکو اظهارات مقامات آمریکایی را رد کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراینآغاز رزمایش مشترک نیروهای آمریکایی و لهستانی در مرز اوکراین در بحبوحه تنش اوکراین و روسیه، نیروهای آمریکایی و لهستانی رزمایش مشترک خود را در مرز اوکراین آغاز کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم/ دونباس بخشی از خاک اوکراین استروسیه: هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداریم سفیر روسیه در واشنگتن با بیان اینکه منطقه دونباس بخشی از خاک اوکراین است، اعلام کرد که روسیه هیچ برنامه‌ای برای حمله به اوکراین ندارد اگر هیچ برنامه ای برای حمله به اوکراین نداری گوه خوردی با پدر بزرگت که ۱۹۰ هزار نیروی مسلح رو توی مرز اکراین به حالت آماده باش در آورده ای کسکش !!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا: فهرست مرگ روسیه برای شهروندان اوکراین | DW | 21.02.2022آمریکا نامه‌ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل فرستاده و مدعی شده روسیه فهرستی از شهروندان اوکراین دارد که در صورت حمله روسیه کشته شده یا به اردوگاه فرستاده می‌شوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: جهان متحدانه اقدامات تحریک‌آمیز آشکار روسیه را محکوم می‌کندسفارت ایالات متحده آمریکا در اوکراین اعلام کرد که روسیه اکنون خشونت را در سرزمین‌های تحت کنترل خود گسترش می‌دهد و تلاش می‌کند تا اوکراین را در این‌باره امريكا بهتره از زبان خودش حرف بزنه نه از زبان جهات. جهان امريكاي تنها نيست. ما علاوه بر اينكه اقدامات تحريك اميز روسيه رو محكوم ميكنيم اشغال افغانستان و عراق توسط امريكا و تجاوزات اون رو هم محكوم ميكنيم . مثل معروفيه ميگه: ديگ به ديگ ميگه روت سياه حالا اينا هستن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

لحظه به لحظه با بحران اوکراین؛ کشته شدن ۲ سرباز اوکراینی و ثبت بیش از ۱۵۰۰ مورد نقض آتش بسخبرگزاری فرانسه اندکی پس از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت اروپای مرکزی (۱۸ به وقت تهران) گزارش داد که چند خمپاره در نزدیکی وزیر کشور اوکراین که در حال بازدید از جبهه‌های نبرد در شرق این کشور بود منفجر شد. بیشتر بخوانید🔽 From high street to high fashion? Primark and Greggs launch a quirky line of apparel with your average cup of joe.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده بحران اوکراین؛ رئیس ناتو: همه نشانه‌ها حاکی از در پیش‌ بودن «حمله کامل» روسیه استهمزمان با هشدار دبیر کل ناتو در خصوص قریب‌الوقوع بودن تهاجم نظامی روسیه به اوکراین، یک مقام ارشد این سازمان نیز اعلام کرد که ناتو پرسنل خود را در اوکراین از کی‌یف به شهر لویو در غرب این کشور و نیز بروکسل منتقل کرده است. بیشتر بخوانید🔽 یک روده راست توی شکم شما ها نیست دولت نازیستی اوکراین داره بخش شرقی را که خواهان استقلال هستند بمباران می کنه ولی جناب دبیر کل از حمله روسیه صحبت می کنه . هر جنگی هم در اوکراین شروع بشود جعلی و وانمود جنک بین اوکراین و روسیه و معرکه گیری و طرح و کارگردانی صلیلچهای استعمارجهانی انگلستانست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »