روحیه جهادی در همه صحنه‌ها موفقیت به همراه دارد

02/08/1398 10:13 ق.ظ

فرمانده ناجا: ورزشکاری که تبعیت از رهبر را به مسئولان گوشزد می‌کند، راه شهدا را رفته است

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری شامگاه (چهارشنبه) در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین، اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره عظمت شهید و شهادت صحبت کنیم، مطالب رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) در ارتباط با این موضوع بهترین صحبت درباره شهدا است.فرمانده نیروی انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امروز امنیت، آرامش و پیشرفت کشور به واسطه رزمندگان و خون شهیدان است، افزود: بسیاری از کسانی که امروز در سنگر دفاع از ارزش‌ها و ارتقا و پیشرفت علمی کشور قرار دارند، جوانان دهه هفتادی‌ هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امروز امنیت، آرامش و پیشرفت کشور به واسطه رزمندگان و خون شهیدان است، افزود: بسیاری از کسانی که امروز در سنگر دفاع از ارزش‌ها و ارتقا و پیشرفت علمی کشور قرار دارند، جوانان دهه هفتادی‌ هستند.

سردار اشتری همچنین با بیان اینکه علت پیروزی رزمندگان ما در دفاع مقدس توکل به خدا و ائمه بود، افزود: رزمندگان ما با هدف والا و بزرگی از میهن خود دفاع کردند، البته آن هدف تنها خاص هشت سال دفاع مقدس نبود و بعد از آن نیز ادامه یافت.

وی با بیان اینکه بسیاری از مدافعین حرم ما جوانان دهه هفتادی‌ بودند، ادامه داد: فرماندهان جبهه مقاومت در سراسر دنیا به ویژه در فلسطین، یمن، عراق و ... بارها گفته‌اند که شهید خرازی، همت، میثمی، باکری، ردانی و زرین را الگوی خود قرار می‌دهند، با وجودی که آنها را ندیده اند. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تتلو جلوتر از همه این راهو رفت و وسطش کشید پایین شاشید تو راه. ینی میخوام بگم دو بار از یه سوراخ کونتون نذارن یه وخت mhmazidi شهدا که نیستند, ولی ورزشکاری که تبعیت از مردم را به رهبری گوشزد کند کجاست؟ ای مث قضیه تتلو بشه بخندیم! البته کم نمیارید میگید ملاک حال فعلی افراد ه 😂 خدا میدونه اگه شهدا زنده بودن الان چند نفرشون سر از اوین در میاوردن

اون ورزشکار دهانش مثل تو دم مقعد رهبرتون هست ،و مثل میمون فقط مقلد هستید،قدرت و اجازه تفکر و تصمیمات جدید ندارید.شما هم فقط الاغ های انسان نما هستید اگر شهدا زنده میشدند معلوم نبود چه نثارتان میکردند از این همه وقاحت و کثافت که هوای انسانیت را آلوده کردید در واقع راه دزدان و اختلاسگران مخلص رهبری، هیچکدوم از شهدا با این هدف شهید نشدن که مملکت به تاراج بره و حق الناس توی گردنشون باشه

شهدانان بی شرفی نخوردن.اگرمثل شماها اختلاسگرودزد وپاچه خوارمی شدن

ایران بقا در شرایط تحریم را خوب بلد است/ مذاکرات سرانجام اتفاق می‌افتد/ حضور آمریکا در خلیج فارس یک نمایش نظامی است/ تهران می‌تواند در مذاکره با ریاض امتیاز بگیرداستاد دانشگاه آلابامای جنوبی در گفت‌وگو با ایلنا: ایران بقا در شرایط تحریم را خوب بلد است/ مذاکرات سرانجام اتفاق می‌افتد/ حضور آمریکا در خلیج فارس یک نمایش نظامی است/ تهران می‌تواند در مذاکره با ریاض امتیاز بگیرد

* راه خایمالان را رفته است. 🤦🏻‍♂️ راه شهدا از خایه مالی نمیگذشت، اگه خایه مال بودن مثل تو فرمانده بودن نه سینه قبرستون ودیر زمانی است که نام شهید و جانباز نردبان ترقی خیلی ها شده که اگر شهدا باز گردند همه انها را گردن میزنند از کوچک تا بزرگ ورزشکاری که از رهبر تبعیت میکند خایه مالیست که سگ پیر باید ننش را مورد عنایت قرار بده

آخه شهدا نیستند که از خودشون دفاع کنند. اونها جونشون رو دادند و این ورزشکار شواف کرده برای خودشیرینی. بعده حتی اعتقاد به حرف خودش داشته باشه. يعني شماخودتان قبول مي كنيدكه يك نفربراي ٨٥مليون تصميم بگيرد.هم پزشكي هم صنعتي هم سينمايي هم جنگي هم سياسي آقایان و فرزندانشان که فساد جزو امور زندگی شان است،راه چه کسانی را میروند؟

بو بگایی میاد دوستان ... اون فوتبالیست و مسئولین همشون فهمیدن تو این مملکت چجوری میشه پیشرفت کرد فقط و فقط کفش لیسی برا مافوق

انوش عادلی: ترس را به بدنه جامعه تزریق می‌کنند تا بتوانند کار خود را پیش ببرند

چرا استخدامش نمیکنی؟ 🤢🤮🤮🤮 جالبه یه دونه از نظرات هم نگفته کارش درست بوده.دمتون گرم☺ خایه مالی که صنعت گر بود درقدیم همان شهید امروز است پیچیده شد که بدبخت آن نظامی که یک فوتبالیست باید به نظامیان اطاعت از فرمانده را گوشزد کند😂😂🤣 تازه فوتبالیستی که خودش خیلی هم از مربی اطاعت نمیکند🤪 ببریدش سوریه شهیدش کنید و بر گردونید .ورزشکار و پهلوان مجیز گویی قدرت نمی کند .مثل تختی .مثل حجازی .

اسم شهید رو خدشه دار نکن شهید در راه ایران در طول تاریخ ایران قداست داره از آریو برزن و بابک خرمدین بگیر تا محمد جهان آرا و شهردار هویزه اگرمسئولان گوشی برای شنیدن و گوشزد داشتند تا حالا باید تبدیل به میدان آزادی ميشد در حالیکه تمام رسانه ها در انحصار خامنه ایه و ازترسش رییس صداسیما رُ شخصا انتخاب میکنه خنده داره که حرکت نمایشی یک فوتبالیست اینقدر براتون جذاب بوده این نشان از میزان تنفر مردم از خامنه‌ای داره و این که خودش و اطرافیاش از این تنفر باخبرند

پس احمق جان بجای گذاشتن این زالو در لیست تیم ملی، باید در قطعه شهدا نصبش کنید😊 شوربختانه این روزها راه شهدا به مستراح ختم میشه!

حمله ترکیه به روژآوا؛ آیا نقش ایران در سوریه کمرنگ شده است؟فارغ از کم و کیف کمک‌های پولی و مالی ایران به دولت دمشق، جمهوری اسلامی را دست کم تا سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی باید عامل خارجی اصلی دوامِ حکومتِ مستقر در دمشق حساب کرد دولت سوریه بارها برای مذاکره با اسرائیل اعلام آمادگی کرده، برخلاف حکومت جهادی آخوند‌ها که شعار نابودی اسرائیل سر می‌دهد.

برید پفیوز ها، سگ تو روح رهبری اختلاس جدیدی در راهه اماده باشید برو بابا شاشیدم به اون ریشت ببريدش سوريه و عراق تا شهيد بشه همینجوری پروستات عظما بگااا رفت شهید اگر اهل تظاهر و ریا کاری بود، مدیر می شد نه شهید! به امید شهادت همه مسئولین و ورزشکار مورد نظر ورهبرمعظم جمهوری اسلامی فرهنگ کثیف 'شهادت' رو آخوندا زنده کردن تا خوب خرتون کنن. ماله کشان هم که مشقول ماله کشی. 🤣 ج.ا. و آخوند به فاضلاب تاریخ تعلق داره. کمتر ناز کنین. 🤣🤣

فرد مسلحی که آمبولانسی را در اسلو ربوده بود به دام پلیس نروژ افتادپلیس نروژ با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که هنوز شواهد کافی مبنی بر «تروریستی» بودن این اقدام بدست نیاورده است.

تاکید دوباره مورالس بر پیروزی در انتخابات: کودتا در حال انجام استاوو مورالس، رئیس جمهوری بولیوی روز چهارشنبه بار دیگر مدعی شد که در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز شده است و مخالفان را به تلاش هماهنگ برای کودتا متهم کرد.

شهامت در صلح بالاتر از صبر در جنگ استرئیس جمهور در سخنان مهمی که تا کنون رسانه ملی از پخش آنها خودداری کرده تأکید کرد: شهامت در صلح، سخت‌تر از شهامت در میدان نبرد است و امام حسن (ع) از چنین شهامتی برخوردار بودند، چنانچه تندترین جملات را برخی از یاران نزدیک امام حسن (ع) به ایشان روا داشتند، اما امام (ع) راه خود را ادامه داده و صلح نامه را امضاء کردند، چرا که آن را به مصلحت و بقاء اسلام می‌دانستند. امام حسن زمانی صلح رو پذیرفتن که یاری برای دفاع از حق ولایت خودشون نداشتن،روحانی رو چه به امام حسن :)) کسی که اطرافیان و منصوبینشون دونه دونه دارن به جرم فسادهای اقتصادی میرن گوشه زندان. اینجور هوچی گری ها فایده ای نداره... به جاش بیاد جواب مردم رو بده که برجام و دلبستگی به دوستان غربی چی شد؟ شما وقتی رئیس جمهور شدین باید قوانین این نظام رو میخوندی نه الان با زیر سوال بردن بخواین توپ رو بندازین طرف مقابل... میدونی چرا؟ چون دولت و مجلس در این کشور فرمایشیه! _همون چیزی که خمینی به دروغ به مجلس شورای ملی می بست_ الان تحقق پیدا کرده و تنها راه نجات را_عجبا_ در اطاعت از رهبری می دانند، یعنی همون کسی که کشور را نابود کرده! ضمنا حنای شما هم رنگی ندارد. مرگ_بر_جمهوری_عسلامی_ورهبرکثیفش

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری شامگاه (چهارشنبه) در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین، اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره عظمت شهید و شهادت صحبت کنیم، مطالب رهبر انقلاب و امام خمینی (ره) در ارتباط با این موضوع بهترین صحبت درباره شهدا است.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، ادامه داد: این یادواره که در این محل برگزار شده است نه تنها برای افراد حاضر در آن، بلکه برای تمام کشور و مردم تاثیرگذار خواهد بود، چرا که مقیاس ما برای شهدا، مادی نیست، بلکه معنوی است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امروز امنیت، آرامش و پیشرفت کشور به واسطه رزمندگان و خون شهیدان است، افزود: بسیاری از کسانی که امروز در سنگر دفاع از ارزش‌ها و ارتقا و پیشرفت علمی کشور قرار دارند، جوانان دهه هفتادی‌ هستند.

وی تاکید کرد: با وجودی که این جوانان حتی ۱۳ سال بعد از جنگ متولد شده اند، اما همواره با استمداد از سیره و راه شهدا، موفق می‌شوند.

سردار اشتری همچنین با بیان اینکه علت پیروزی رزمندگان ما در دفاع مقدس توکل به خدا و ائمه بود، افزود: رزمندگان ما با هدف والا و بزرگی از میهن خود دفاع کردند، البته آن هدف تنها خاص هشت سال دفاع مقدس نبود و بعد از آن نیز ادامه یافت.

‌فرمانده نیروی انتظامی کشور ادامه داد: پیشرفت امروز در عرصه های مختلف به واسطه همین روحیه مومنانه، مجاهدانه و انقلابی زمان ما و تاثیر شهدا است، همچنین قدرت دفاعی کشور و پیشرفت در عرصه های علمی ناشی از این روحیه است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مدافعین حرم ما جوانان دهه هفتادی‌ بودند، ادامه داد: فرماندهان جبهه مقاومت در سراسر دنیا به ویژه در فلسطین، یمن، عراق و ... بارها گفته‌اند که شهید خرازی، همت، میثمی، باکری، ردانی و زرین را الگوی خود قرار می‌دهند، با وجودی که آنها را ندیده اند.

سردار اشتری در ادامه با تاکید در هشت سال دفاع مقدس ما جنگ نکردیم بلکه از کشورمان دفاع کردیم، گفت: شهید زرین که افتخار کشتن هزاران بعثی را دارد، اگر یک فرد بیمار یا زخمی را می‌دید شرایط برایش متفاوت بود و قلبش می لرزید.

وی با بیان اینکه هدف شهدای ما الهی بود و به دنبال استقلال و آبروی کشور بودند، اظهار کرد: آنها می خواستند که اتفاقی امثال سوریه در کشورمان رخ ندهد و به زنان و کودکان مان تجاوز نشود. هدف آنها ما انسانی و والا است.

وی با تاکید بر اینکه پیروزی‌های امروز جبهه مقاومت به واسطه توکل بر خدا و تاثیر این شهدا است، گفت: شهدای ما از ولی فقیه خود اطلاعات کردند و هر جا موفق شدیم به واسطه همین اطاعت بود. همچنین سید حسن نصرالله تمام موفقیت هایشان را ناشی از اطاعت ولی فقیه و نائب امام زمان می داند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: شهدای ما بسیار شجاع بودند. شجاعت به هیکل و قد بلند نیست، بلکه به عمل انسان‌ها است. شهید حججی که اینگونه ایستادگی می‌کند، به سرچشمه‌ای وصل شده که با هیچ چیز نمی‌توان آن را مقایسه کرد.

وی افزود: ورزشکاران ما به واسطه این روحیه این راه را رفتند و شهدای ورزشکار باید برای ورزشکاران و جوانان ما الگو باشند، راه شهدا همان انتظاری است که شهدا از ما داشتند.

سردار اشتری افزود: ورزشکاری که برابر نماینده رژیم صهیونیستی مبارزه نمی‌کند، ورزشکاری که مدالش را به شهدا تقدیم می‌کند، ورزشکاری که در شادی گل خود، به مسئولان تبعیت از ولی فقیه را گوشزد می‌کند راه شهدا را رفته است.

وی ادامه داد: روحیه جهادی در همه صحنه‌ها موفقیت می‌آورد و باید این راه ادامه دهیم. استان اصفهان در عرصه ورزش پیشتاز است و بسیاری از شهدای شاخص ما ورزشکار هستند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور اظهار کرد: ورزش دینی و اسلامی ما ورزش باستانی است و بسیاری از شهدای ما در این رشته و یا فرزندان ورزشکاران بوده اند، در همین راستا باید ورزش‌هایی که متعلق به خودمان است را تقویت کنیم.