روحانی: قرار بود فایل صوتی ظریف محرمانه باشد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور ایران انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه این کشور را «سرقت» خواند و گفت قرار بود این فایل صوتی به صورت سند محرمانه نگهداری شود. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ایران انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه این کشور را «سرقت» خواند و گفت قرار بود این فایل صوتی به صورت سند محرمانه نگهداری شود.حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با «سرقت» خواندن انتشار فایل صوتی مصاحبه محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه این کشور، گفت: قرار بود این فایل صوتی به صورت سند محرمانه نگهداری شود.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران»، روحانی در این رابطه تصریح کرد: این فایل قرار بوده به شکل محرمانه باشد، بخشی از آن منتشر شود و بخشی هم به عنوان سند محرمانه باقی بماند. اینجا سرقتی صورت گرفته است. رئیس‌جمهور ایران خواستار بررسی موضوع انتشار این فایل از سوی وزارت اطلاعات شد و افزود: فرد، جمعی و گروهی این کار را انجام داده است. وزارت اطلاعات باید تمام توان خود را به کار بگیرد، بفهمد این فایل چگونه سرقت شده است و اگر فردی تقصیر یا قصور داشته، باید با آن قاطعانه برخورد شود.

روحانی با بیان اینکه مردم ایران از بسیاری از مسائل و تصمیمات مهم شورای عالی امنیت ملی کشورشان «خبر ندارند»، ادامه داد: مسائل مهمی داشتیم و تصمیمات مهمی گرفته شد. خیلی از آنها را مردم نمی‌دانند. درباره مسائل مهم اختلاف نظر داشتیم. موضوعی بوده که هفت جلسه شورای امنیت ادامه دادیم تا به جمع‌بندی و تصمیم برسیم.

وی همچنین با تکذیب اختلافات موجود میان دولت و وزارت امور خارجه با نهادهای نظامی مرتبط با سیاست داخلی و خارجی ایران نیز گفت که من به ملت ایران می‌گویم ما در دولت به نیروهای مسلح، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای انتظامی احترام می‌گذاریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش رهبر ایران به فایل صوتی ظریف؛ حرف‌های اخیر برخی مسئولان مایه تاسف بودرهبر ایران اظهارات اخیر محمد جواد ظریف در یک فایل صوتی منتشر شده را «مایه تاسف» خوانده و تاکید کرد سیاست خارجی در وزارت خارجه تعیین نمی‌شود. - خبرگزاری آناتولی امروز خامنه ای در سخنرانی اش نامی از ظریف نبرد بخاطر اینکه مجبور نشود از الغابی نظیر 'دکتـر و یا آقا' برای او استفاده کند. ولی معلوم بود که از دست ظریف بسیار عصبانی است و حرف های او را تکرار حرف های دشمن بلاخص آمریکا دانست که باعث خوشحالی آنها می شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ذوالنوری: فایل صوتی ظریف از ابتدا برای انتشار ضبط شده بودرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران، در جلسه بررسی فایل صوتی منسوب به محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، سخنان او در رابطه با قاسم سلیمانی را «عقده و کینه نه داشتند ازش تست صدا میگرفتن پدرسگ 😏🖕 ین بی بته ها رو گنده نکنید از نظر ما که قاسم بیش از یک کتلت سوخته نبوده، 💩 و این از لطف ترامپ شجاع دل بود 🌹
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ذوالنور: افشای فایل صوتی ظریف پروژه سیاسی و انتخاباتی بود | DW | 08.05.2021رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ادعای دولت درباره سرقت فایل مصاحبه جنجال‌برانگیز ظریف را باورناپذیر عنوان کرد. سخنگوی این کمیسیون می‌گوید قرار است وزیر خارجه در یک جلسه فوق‌العاده درباره این مصاحبه توضیح دهد. دیدن عکس این پوزه پهن علاوه بر حالت استفراغ مستوجب کفاره است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه پس لرزه‌های انتشار فایل صوتی ظریف؛ روحانی، ربیعی را جانشین حسام‌الدین آشنا کردرئیس جمهور ایران طی حکمی علی ربیعی را به عنوان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری منصوب کرد. - خبرگزاری آناتولی ظریف از ترس بازداشت حالا از این کشور به آن کشور می رود! ولی تا کی؟ بلاخره دیر یا زود باید به کشور باز گردد مگر اینکه در خارج استعفا دهد و جایی پناهنده شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حسام‌الدین آشنا؛ متهم ردیف‌اول افشای فایل صوتی ظریف- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim«آشنا» متهم ردیف‌اول افشای فایل صوتی ظریف مسلّماً وزارت اطلاعات ابتدا باید آشنا را مورد بازخواست قرار دهد که آیا انتشار فایل صوتى ظريف ناشی از سوءنیت بوده یا اهمال‌کاری و آیا فایل سایر مصاحبه‌ها نیز اکنون در حال انتقال به خارج کشور است؟ JZarif هر کس این فایل رو داده بیرون باید به اشد مجازات برسونن حرفهای که ظریف زده شاید برای ایندگان و ثبت در تاریخ باشه ، درست یا نادرستش هم به کنار ، چون ایندگان باید قضاوت میکردن امانطوری که بعد از ۳۰ سال تاریخ شفاهی هاروارد در دسترس ماست و این ماییم که قضاوت میکنیم JZarif انتشار این صحبت ها خیانت به کشور و منتشر کنندگان خائن به وطن هستند JZarif ولعن الله قوم ال ظالمین
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »