روایت متفاوت مسئولان جمهوری اسلامی از چشم‌انداز مذاکرات وین | DW | 14.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دور هشتم مذاکرات احیای برجام در وین به مرحله حساس و نهایی نزدیک می‌شود اما از ایران صدای واحدی درباره چشم‌انداز آن به گوش نمی‌رسد و اظهارات برخی مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی ضد و نقیض است.

وزیر خارجه جمهوری اسلامی رسیدن به توافق در وین را"قابل دسترس" خوانده و شمخانی از افزایش سختی کار سخن ٰگفته است. سخنگوی وزارت خارجه هم تصریح کرده که در مذاکرات احیای برجام در وین"بن‌بستی وجود ندارد".دور هشتم مذاکرات احیای برجام در وین به مرحله حساس و نهایی نزدیک می‌شود، اما از ایران صدای واحدی درباره چشم‌انداز آن به گوش نمی‌رسد و اظهارات برخی مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی ضد و نقیض می‌نماید.

همزمان، سخنگوی وزارت خارجه ایران در نشست خبری هفتگی خود با بیان این که مذاکرات وین سخت و پیچیده است و به موضوعات کلیدی رسیده، افزود در این مرحله بدیهی است که گفت‌وگوها کمی کند پیش بروند.به گزارش ایسنا سعید خطیب‌زاده تاکید کرد با وجود باقی ماندن مسائل حساس و کلیدی"بن‌بستی در مذاکرات وین نیست" و اگر"منطقی که ایران روی میز گذاشته" از سوی طرف‌های اروپایی و آمریکایی رعایت شود، همین فردا هم می‌شود توافق را اعلام کرد.

شمخانی روز یک‌شنبه در یک پیام توئیتری نوشت، پس از گفت‌وگوی تلفنی با علی باقری کنی، سرپرست مذاکره‌کنندگان ایران"افزایش لحظه به لحظه سختی کار" برای او قطعی شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عزیز دل برادر خداوکیلی توی تیم های اروپایی و آمریکا حرفا متفاوته یا از سمت ایران!!!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا اهل سنت در جمهوری اسلامی آزادی دارند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک زندانی سیاسی در ایلام «به دلیل توهین» به رهبران جمهوری اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت🔺یک زندانی سیاسی در ایلام به «دلیل توهین» به رهبران جمهوری_اسلامی مورد ضرب‌و‌شتم قرار گرفت ▪️سازمان زندان‌های ایلام در واکنش به خبر ضرب و شتم یک زندانی زن ضمن تایید وقوع درگیری اعلام کرد آسیبی به وی نرسیده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهور: در مذاکرات وین، تحریم‌ها باید به صورت واقعی برداشته شودرئیس جمهور روابط ایران و ایرلند را برادرانه و سازنده دانست و اظهار داشت: تهران - دوبلین از ظرفیت‌های گسترده‌ای برای تحکیم و افزایش سطح روابط در حوزه های مختلف ‌تجاری و اقتصادی برخوردار هستند که استفاده از این ظرفیت‌ها به نفع توسعه و آبادانی دو کشور است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایقبرگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایق بزرگترین رویداد ورزشی سال ایالات متحده، فینال لیگ فوتبال امریکایی ان. اف.ال. یا سوپر بول با قهرمانی تیم لس آنجلس رمز به پایان رسید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شولتس در کی‌یف و مسکو؛ سفری در کشاکش جنگ و صلح | DW | 13.02.2022صدراعظم آلمان در آستانه سفر به کی‌یف و مسکو، وضعیت را 'تهدید بسیار جدی اروپا' خواند و گفت برلین راهبرد دو جانبه‌ای را دنبال می‌کند؛ پیام‌هایی روشن به روسیه و استفاده از هر فرصت گفت‌وگو برای خروج مسالمت‌آمیز از بحران. این صلیبچیهای غربند که وارد خانه روسیه شدند.گستاخی بایدن نشان از تسلیم اوست.بنظر نمیاد اینبار آمریکا در فتنه سازی انگلستان مثل گشتار بالکان غافلگیر شود! صلیبچیهای غرب اگر هرچه سریعتر به ماجراجوئیشان پایان ندهند پودر خواهندشد! روسیه تا خرخره غرب را تحمل کرده دیگر تحمل نمیکند این پوتین مادر جنده اخر یه جنگ جهانی سوم راه میندازه میگی نه نگا کن
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرگ ۲۴ نفر در آرژانتین در اثر استفاده از ماده مخدری که برای فیل‌ها استفاده می‌شدماده مخدر «کارفنتانیل» ۱۰ هزار برابر قویتر از مورفین و ۱۰۰ برابر قویتر از فنتانیل و ۵۰ برابر قویتر از هروئین است. استفاده از آن برای انسان کاملا ممنوع است و تنها برای آرام کردن حیوانات عظیم‌الجثه مانند فیل‌ها و کرگدن‌ها استفاده می‌شود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »