روایت پروین محمدی از ۱۶ روز حبس در زندان آگاهی کرج

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

در روایت پروین_محمدی از بازداشت در آگاهی کرج می‌خوانید: در طول مدتی که آنجا بودیم حق تماس تلفنی با خانواده، خوردن چای و نوشیدنی گرم داده نشد. یک‌بار ماه رمضان نفری یک قاچ هندوانه گرفتیم.مثل گرسنگان آفریقا، آن شب پوست هندوانه‌ها را هم خوردیم. کارگران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پروین محمدی عضو هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران که به تازگی حکم یک سال حبس او پس از تائید در دادگاه تجدید نظر و ارسال به اجرای احکام، ابلاغیه اجرای حکم را دریافت کرده،نماینده سابق کارگران صنایع فلزی ایران

بعد از برداشتن چشم بند دیدم که به بازداشتگاه موقت آگاهی کرج منتقل شده‌ایم. این مکان را می‌شناختم چرا که در بازداشت سال گذشته، دو شب در این مکان نگهداری شدم. این بازداشتگاه دارای یک سالن ۲۰ یا ۳۰ متر مربعی، یک سلول ۳ متری، یک محوطه مسقف ۴۰ متری، سه توالت و یک حمام با سه دوش که یکی از آن‌ها سالم بود. همه شروع می‌کردند به معرفی و دلیل دستگیری‌شان، تا این فرد آرام می‌شد و زیر پتوی نایاب، جا برای خواب باز می‌کرد.عملا هیچ خواب آرومی نداشتیم. آب خوردن را باید از شیرهای دستشویی اکثرا با دست می‌خوردیم چرا که آب سرد کن وجود نداشت. لیوان یک‌بار مصرف به اندازه کافی توزیع نمی‌شد. زنانی که پریود می‌شدند مکافات تهیه نوار بهداشتی را داشتند. نه فروشگاهی برای خرید بود و نه ملزومات کافی در اختیار زندانی قرار می‌گرفت.

در طول مدتی که در این بازداشتگاه بودیم حق هیچ تماس تلفنی با خانواده و چایی و نوشیدنی گرم و میوه‌ای داده نشد. فقط در ایام ماه رمضان با خواهش و تمنا توانستیم یک‌بار نفری یک قاچ هندوانه بگیریم که مامورین می‌گفتند از سهمیه خودشان به ما دادند. مثل گرسنگان آفریقا، آن شب پوست هندوانه‌ها را هم خوردیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر قاتل بودی حتما با چای و نوشیدنی گرم پذیرایی میشدی

خانم محمدی لطفا به این خبر واکنش نشان دهید!آیا در جمهوری فاشیستی اسلامی انتظار داشتید شما را با عزت واحترام با یک دسته گل بازداشت کرده و همان زمان به هتل هیلتون به صرف نهار وشام ببرند؟من در اینکه بازداشت شما غیر قانونی و ضد انسانی است هیچ شکی ندارم !فقط از انتظارات شما از جاا در

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فروپاشی دیوار برلین به روایت آلفرد یعقوب‌زادهدیوار برلین، نماد جنگ سرد، یک شهر را دو پاره کرد، تا این که سی سال پیش، مردم برلین شرقی بعد از سال‌های طولانی توانستند بدون محدودیت وارد برلین غربی شوند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: متن مکالمه دوم با رئیس جمهوری اوکراین را منتشر می‌کنمجلسات علنی استماع شاهدان در کمیته مجلس نمایندگان قرار است از روز چهارشنبه آغاز شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عکس/ آلودگی شدید هوای تهران از فراز توچال- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآلودگی شدید هوای تهران از فراز توچال در این تصویر که صبح روز جمعه ۱۷ آبان از ارتفاعات توچال گرفته شده، هاله‌ای از هوای آلوده که شهر تهران را احاطه کرده، به خوبی قابل مشاهده است آلودگی_هوا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عراق..آرامش نسبی در میدان التحریر بغداد پس از یک روز خونینخبرنگار تلویزیون العربیه در بغداد در ساعات پایانی شب شنبه 9 اکتبر گزارش داد که تعداد معترضان در restartleader: One of the reasons Iran's terrorist regime asked the UN&US in the Security Council to hand me over to Iran was the programs I broadcast to Iranians in Persian so they realise why they shouldn't go to Syria&Iraq and fight the Americans!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

خطر تحریم روی تحریمروزنامه‌_خوانی ۱۸ آبان‌ماه آرمان ملی: هر سال منتظر یک زلزله ۶ ریشتری باشیم اعتماد: مخالفان و موافقان سرا چه می‌گویند؟ کیهان: تصمیم نظام، اجرای مشروط برجام بود ایران: نام‌نویسی مشمولان طرح_ملی_مسکن بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سی‌امین سالگرد فروریزی دیوار برلین • مجموعه مطالب | DW | 08.11.2019مجموعه مطالب بخش فارسی دویچه‌وله درباره سی‌امین سالگرد فروریزی دیوار برلین را در این لینک بخوانید:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »