رهبر کاتولیک‌های جهان: داشتن حیوانات خانگی به جای فرزند خودخواهی است

16/10/1400 04:13:00 ب.ظ

رهبر کاتولیک‌های جهان: داشتن حیوانات خانگی به جای فرزند خودخواهی است جزئیات بیشتر🔽

بنابر نظر پاپ تصمیم یک زوج برای بی فرزند ماندن منجر به از دست رفتن «انسانیت» می‌شود. چنین کاری در خدمت تمدن نیست و آن را پیر و به دور ازمفهوم انسانیت می کند. پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان می‌گوید کسانی که به جای فرزندآوری داشتن سگ و گربه را انتخاب می‌کنند «خودخواه» هستند. پاپ فرانسیس روز چهارشنبه ۵ ژانویه طی یک سخنرانی در واتیکان گفت: «امروز ما با نوعی خودخواهی مواجه هستیم.

افرادی را می‌بینیم که نمی خواهند بچه‌دار شوند. گاهی اوقات به داشتن یک بچه بسنده می‌کنند و به جای داشتن کودک بیشتر، سگ و گربه می‌آورند. این موضوع ممکن است خنده‌دار باشد اما یک واقعیت است.»

رهبر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون کاتولیک در جهان در ادامه سخنرانی خود گفت: «این عمل انکار و نفی پدر و مادری است و انسانیت ما را از بین می‌برد و ما را از آن دور می‌کند.» بنابر نظر پاپ تصمیم یک زوج برای بی فرزند ماندن منجر به «از دست رفتن انسانیت» می‌شود. وی در ادامه افزود: «چنین کاری در خدمت تمدن نیست و آن را پیر و به دور از مفهوم انسانیت می‌کند و غنای مفهوم پدر و مادری از بین می‌رود.»

این در حالیست که بارها از پاپ فرانسیس در حال نوازش سگ ها عکس گرفته شده است. او همچنین اجازه داده که یک بره کوچک درجریان مراسم مذهبی در سال ۲۰۱۴ روی شانه هایش قرار گیرد و حتی یک ببر و یک بچه پلنگ را نوازش کرده است. با این حال بر خلاف سلف خود، بندیکت شانزدهم، که عاشق گربه بود، از نگهداری حیوان خانگی در اقامتگاه خود در واتیکان اجتناب کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

دادستانی آمریکا دو فرزند دونالد ترامپ را به دادگاه احضار کرد | DW | 04.01.2022دادستانی نیویورک سه سال است علیه امپراتوری املاک دونالد ترامپ تحقیق می‌کند. ایوانکا و دونالد جونیور، فرزندان دونالد ترامپ برای ادای توضیحات به دادگاه احضار شده‌اند. دادستانی مظنون به فرار مالیاتی خانواده ترامپ است. راستی آمریکا احمد جنتی رو نمی خواد چون خیلی حرفه ای تر از این قضات و‌دادستانهای آمریکا است😂😂 رستاخیز_ملی_با_پهلوی اشتباه نوشتاری: دادستانی به فرار مالیاتی ترامپ ظنین است بجای ....مظنون است ترامپ اگر نبود کرونا هم نمیآمد مادر منو ازم بگیره ؛؛😥😥 منطقه داشت توسط ترامپ به جنگ کِشیده میشد که کرونا را در آزمایشگاه ساختند که جنگ نشه !!

جانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام استجانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است نخست‌وزیر انگلیس به ایران هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است. حکومت ایران نه با مدنیت شرقیست نه با مدنیت غربی. حکومت ایران سالهاست باعلوم بی منطق هفتگانه جاهلیت،بازی بافکرها و فتنه سازیها و هویت دروغین من منیت مندراوردی و تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایرانست. بیخردانند با حکومت ایران به مذاکره نشسته اند

هشدار نخست‌وزیر بریتانیا: زمان برای دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران رو به پایان است🔺هشدار نخست‌وزیر بریتانیا: زمان برای دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران رو به پایان است بر اساس بیانیه منتشر شده توسط دولت بریتانیا، مذاکرات جاری میان ایران و قدرت‌های جهان در وین از محورهای اصلی این مکالمه بود. ⬇️ بیشتر بخوانید: بریتانیا پاسخگو باشد چرا لندن پاتوق یهود سَتیزی و اسرائیل سَتیزی و جولانگاه تروریست های شیعه و اَسلام گرا شُده است 🤔 آیا بریتانیایی ها شارلاتانیسم و دورویی را کَنار گُذاشته یا خیر ! مَلاک برای اسرائیل عَمل است ن شُعار آخرین نمونه از اسرائیل سَتیزی توسط هنرپیشه معروف و حکومتی بریتانیا رُخ داد. ما هَرگز کشوری بنام فلسطین جَعلی را ب رسمیت نخواهیم شَناخت🖕🏻🇵🇸 مرتیکه دسته جارو چند ساله همین را میگه وای شما چقدر چندش آورید.فرانسه یکطرف زر میزنه امریکا یکطرف همه شاشیدند پفیوز ها جرات جنگ هم ندارند مثل خر گیر کردند

چرا به تازگی بسیاری از افراد واکسینه شده به کووید۱۹ مبتلا می‌شوند؟دو دُز واکسن «فایزر» یا «مدرنا» به همراه یک دوز واکسن «جانسون‌ اند جانسون» ایمنی بیشتری در برابر علائم شدید بیماری کووید ناشی از اومیکرون ایجاد می‌کنند. چون چندتا الاغ اطرافشون واکسن نزدند به اینها انتقال می‌دهند

هیچ کافری دیگر نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببردفرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ کافری امروز نمی‌تواند به بلاد مسلمانان حمله کند و جان سالم به در ببرد زیرا سردار سلیمانی ارتش‌های بزرگی تشکیل داده است. عاقبت حمله مسلمون به مسلمون یا مسلمون به کافر چیه؟ پروردگارا بهتر نبود بجای کمیّت روی کیفیت مخلوقاتت تمرکز میکردی؟ ایشان بیشتر از اینکه سردار سلامت باشد سردار بلاهت است

میزان صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی به حدود 19 میلیارد دلار رسیدمیزان صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی به حدود 19 میلیارد دلار رسید میزان صادرات صنایع خودروسازی ترکیه در سال 2021 به کشورهای اروپایی با افزایش 11 درصدی نسبت به یک سال پیش از آن به 18 میلیارد و 966 میلیون دلار رسید.