جانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است

14/10/1400 10:46:00 ب.ظ

جانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است نخست‌وزیر انگلیس به ایران هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است.

نخست‌وزیر انگلیس به ایران هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است. - خبرگزاری آناتولی 04.01.2022 لندن/ خبرگزاری آناتولی به گزارش «عمارت شماره 10 نخست وزیری انگلیس»، بوریس جانسون، نخست‌وزیر این کشور هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران رو به اتمام است.

طبق این گزارش بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس با نفتالی بنت، همتای اسرائیلی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد.

بر این اساس رهبران دو کشور ضمن ارزیابی مبارزه با سویه اومیکرون کرونا و موافقتنامه تجارت آزاد، مذاکرات هسته‌ای ایران در وین را مورد بحث قرار دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

حکومت ایران نه با مدنیت شرقیست نه با مدنیت غربی. حکومت ایران سالهاست باعلوم بی منطق هفتگانه جاهلیت،بازی بافکرها و فتنه سازیها و هویت دروغین من منیت مندراوردی و تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایرانست. بیخردانند با حکومت ایران به مذاکره نشسته اند

لاپید: به احتمال بسیار زیاد مذاکرات وین به نتیجه می‌رسد/ توافق نتیجه مطلوبی برای ما نداردوزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی ضمن طرح ادعاهایی درباره مذاکرات وین گفت که ایران و قدرت های جهانی مایل به احیای برجام هستند و به احتمال بسیار زیاد این اتفاق رخ خواهد داد. مگه من میزارم . جان من اینکه بی معرفتی هستش . هرچی هست نصف نصف . مرد حسابی بعد یه عمر گدایی شب جمعه مون یادمون نمیره که . په معرفت کجا رفته مشتی . ده مترو نیم گرم بابا .

شیما بابایی از توطئه‌ای برای کشاندش به مرز ایران و ترکیه خبر داد

هیچگونه ضرب الاجلی برای رسیدن به توافق در وین وجود ندارداسکای نیوز به نقل از منابع ایرانی: *هیچگونه ضرب الاجلی برای رسیدن به توافق در وین وجود ندارد *آنچه منابع آمریکایی و غربی در این خصوص اعلام کردند نادرست است

دستور وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضعیت مردم استان های سیل زدهوزیر کشور به استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و هرمزگان دستور داد تا هر چه سریعتر به وضعیت هموطنانی که در حادثه سیل اخیر دچار گرفتاری شده اند، رسیدگی کنند.

طلاب برای اینکه فحش نخورند با لباس روحانیت به بازار نمی‌روند

مسیر اشتاین‌مایر برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس‌جمهوری آلمان هموار شدفرانک والتر اشتاین‌مایر پیش از آنکه در سال ۲۰۱۷ به مقام ریاست‌جمهوری برسد در دولت آنگلا مرکل، صدراعظم پیشین آلمان عهده‌دار سمت وزارت خارجه بود. جزئیات بیشتر🔽