جانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جانسون: زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است نخست‌وزیر انگلیس به ایران هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای رو به اتمام است.

04.01.2022به گزارش «عمارت شماره 10 نخست وزیری انگلیس»، بوریس جانسون، نخست‌وزیر این کشور هشدار داد که زمان برای بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران رو به اتمام است.

طبق این گزارش بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس با نفتالی بنت، همتای اسرائیلی خود به صورت تلفنی گفت‌وگو کرد. بر این اساس رهبران دو کشور ضمن ارزیابی مبارزه با سویه اومیکرون کرونا و موافقتنامه تجارت آزاد، مذاکرات هسته‌ای ایران در وین را مورد بحث قرار دادند. جانسون در این مکالمه با بیان اینکه انگلیس خواستار احیای کامل برجام است، گفت: اما نیاز به حسن نیت ایران داریم. درهای دیپلماتیک باز است، اما زمان برای دستیابی به توافق در حال پایان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حکومت ایران نه با مدنیت شرقیست نه با مدنیت غربی. حکومت ایران سالهاست باعلوم بی منطق هفتگانه جاهلیت،بازی بافکرها و فتنه سازیها و هویت دروغین من منیت مندراوردی و تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایرانست. بیخردانند با حکومت ایران به مذاکره نشسته اند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لاپید: به احتمال بسیار زیاد مذاکرات وین به نتیجه می‌رسد/ توافق نتیجه مطلوبی برای ما نداردوزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی ضمن طرح ادعاهایی درباره مذاکرات وین گفت که ایران و قدرت های جهانی مایل به احیای برجام هستند و به احتمال بسیار زیاد این اتفاق رخ خواهد داد. مگه من میزارم . جان من اینکه بی معرفتی هستش . هرچی هست نصف نصف . مرد حسابی بعد یه عمر گدایی شب جمعه مون یادمون نمیره که . په معرفت کجا رفته مشتی . ده مترو نیم گرم بابا .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیما بابایی از توطئه‌ای برای کشاندش به مرز ایران و ترکیه خبر داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هیچگونه ضرب الاجلی برای رسیدن به توافق در وین وجود ندارداسکای نیوز به نقل از منابع ایرانی: *هیچگونه ضرب الاجلی برای رسیدن به توافق در وین وجود ندارد *آنچه منابع آمریکایی و غربی در این خصوص اعلام کردند نادرست است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور وزیر کشور برای رسیدگی فوری به وضعیت مردم استان های سیل زدهوزیر کشور به استانداران سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و هرمزگان دستور داد تا هر چه سریعتر به وضعیت هموطنانی که در حادثه سیل اخیر دچار گرفتاری شده اند، رسیدگی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طلاب برای اینکه فحش نخورند با لباس روحانیت به بازار نمی‌روند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مسیر اشتاین‌مایر برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس‌جمهوری آلمان هموار شدفرانک والتر اشتاین‌مایر پیش از آنکه در سال ۲۰۱۷ به مقام ریاست‌جمهوری برسد در دولت آنگلا مرکل، صدراعظم پیشین آلمان عهده‌دار سمت وزارت خارجه بود. جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »