رهبر ایران: بر اثر کرونا هر دو روز به اندازه مسافران یک هواپیما متوفی داریم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رهبر ایران: بعضی ها ارزیابی درستی از کرونا ندارند، هر دو روز اندازه یک هواپیما متوفی داریم

آیت الله خامنه‌ای در مراسم سالگرد جنگ ایران و عراق با انتقاد از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی با اشاره به افزایش میزان مرگ و میر بر اثر کرونا گفت کشورش هر دو روز به اندازه مسافران یک هواپیما متوفی دارد.آیت الله سیدعلی خامنه‌ای، رهبر ایران امروز در دیدار مجازی با رزمندگان پیشکسوت جنگ ایران و عراق در چهلمین سالگرد آغاز این جنگ با اشاره به شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت: مسئولان و کادر درمان هر فداکاری را انجام می‌دهند. مردم هم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

همچنین رهبر ایران در سخنان خود به بررسی شرایط جنگ ایران و عراق پرداخت و گفت: قبول قطعنامه که امام به آن جام زهر گفتند، کار عاقلانه و مدبرانه‌ای بود و در آن مقطع باید انجام می‌گرفت. اگر اینطور نبود امام آن را نمی‌پذیرفت. ما از نزدیک شاهد بودیم و می‌دیدیم که چه دارد می‌گذرد. او در بخشی دیگر از سخنان خود به فعالیت‌های قاسم سلیمانی اشاره کرد و اظهار داشت: شهید سلیمانی که در عرصه دیپلماسی و بین المللی و در منطقه یک فعالیت شگفت آوری داشت. واقعا هنوز ملت عزیز ایران از گستره کار شهید سلیمانی مطلع نیستند. یک چیزهایی آگاهند اما ریزه کاری‌های کار او خیلی بیش از این حرف‌هاست. که حالا شاید در آینده به تدریج آشکار بشود.

گفتنی است، رهبر ایران به صورت مجازی با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرماندها ارتش، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و وزرای ارشاد اسلامی و علوم و تحقیقات در تهران و همزمان با نیروهای نظامی در دیگر استان‌های ایران سخن گفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گرانی ۴۰۰ درصدی قیمت دارو در ایران؛ ما به التفاوت بر گردن بیماران استکمبود دارو و گرانی آن مشکلات مختلفی را برای بیماران، خانواده‌های بیماران و حتی داروخانه‌های تامین کننده دارو به همراه آورده است. برخی اقلام دارویی در ایران بین سیصد تا چهارصد درصد گران شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

خطیب زاده: پیام ایران به آمریکا روشن است، به جامعه جهانی برگردپیام تهران به واشنگتن: به جامعه جهانی برگرد سخنگوی وزارت خارجه: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن، دست از یاغی‌گری بردار، در این صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت. اینها آه و انبه‌های آخرین یک رژیم جنایتکار است که ۴۲ سال کشته و دزدیده و اکنون واقعا احساس خطر می‌کند. پایان رژیم بسیار نزدیک است. سرنوشت خامنه‌ای و مزدورانش، مانند قذافی خواهد بود و راه فرار هم ندارند. همه آماده شویم برای ساخت ایران. 😂😂😂 متوهم های خالخالی باشششششه 😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران ادعای آمریکا برای بازگردانده شدن تحریم‌ها را فاقد اثر حقوقی دانستایران ادعای آمریکا برای برگشت تحریم‌ها را فاقد اثر حقوقی دانست | سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نامه‌ای به دبیرکل و رئیس شورای امنیت این سازمان تاکید کرد ادعای آمریکا برای بازگردانده شدن تحریم‌های لغو شده قطعنامه ۲۲۳۱، فاقد اثر حقوقی است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزارت امورخارجه ایران: اقدام آمریکا فاقد هرگونه اثر گذاری قانونی استوزارت امورخارجه ایران در واکنش به ادعای بازگشت قطعنامه‌های تحریمی شورای امنیت ملل متحد علیه این کشور بیانیه‌ای منتشر کرده و این اقدام آمریکا را فاقد هرگونه اثر گذاری قانونی دانسته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اروپا اقدام آمریکا در بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فاقد اثر خواندآقای بورل در بیانیه‌ای که روز یکشنبه منتشر کرد با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت این کشور نمی‌تواند «مکانیسم ماشه» را فعال کند. جوزپ بورل گوه خورد JosepBorrellF shut your wide mouth! iranians want see what trump says. Eroupe will be finishe as soon 👎 JosepBorrellF Trump is not carter!😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: در کنفرانس عمومی آژانس انرژی اتمی بر تهدید هسته‌ای ایران تمرکز خواهیم کرد🔺آمریکا: در کنفرانس عمومی آژانس انرژی اتمی بر تهدید هسته‌ای ایران تمرکز خواهیم کرد ⚡️کریستوفر فورد مدیرکل وزارت خارجه آمریکا در امور امنیتی و منع سلاح‌های کشتار جمعی برای شرکت در کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به وین پایتخت اتریش خواهد رفت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »