رمزگشایی از فساد اقتصادی اصلاح‌طلب ، اصول‌گرا و سپاه در مدیریت شهری شیراز

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تغییر هویت شیراز از بافت «باستانی و ملی» به «مذهبی»، از دغدغه‌هایی بود که طی این سال‌ها بارها از سوی آیت الله خامنه‌ای مطرح شده بود. با اختصاص بودجه صد میلیارد تومانی. گفت‌گوی miladpourisa با محمد شعبانی از مدیران پیشین شهرداری شیراز. اخبار_ایران

دوستان، در مدت انتقال این نماینده شورای شهر شیراز به زندان رمزگشایی می‌شود؛ با ورود سپاه، دست‌های آیت‌الله دستغیب برای تیشه‌زدن به ریشه بافت تاریخی شیراز بازتر شده بود.

او از «هادی شهدوست»، شهردار پیشین این منطقه نام می‌برد که با فشار تولیت شاه چراغ، از زمان شهردار قبلی تا ماه گذشته بر سر کار بود: «تمام مجوزها برای تخریب و ساخت و ساز در منظقه هشت شیراز باید با چراغ سبز دستغیب صادر شود.» محمد شعبانی ادعا می‌‌کند که این پیگیری منافع شخصی در شورا، نه اصولگرا می‌شناسد و نه اصلاح‌طلب. به صورت نمونه، «محمد تقی تذروی»، عضو پیشین شورا و نماینده آن در کمیسیون ماده صد، فرمانده سپاه محمد رسول الله و از اصولگراهای شناخته شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو...یک طلبه کرجی بخاطر «نهی از منکر» از سوی چند جوان کتک خوردویدیویی در خبرگزاری‌های ایران، یکشنبه 21 ژوئیه 2019، منتشر شده که در آن یک طلبه جوان، ادعا می‌کند پس اول بروند و خود را نهی از منکر کنن بعد مردم دمشون گرم که گایشش کردن مرتیکه انگل مفت خور عجب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سپاه از کشته شدن دو تن از نیروهایش در درگیری مسلحانه در سراوان خبر دادقرار گاه قدس سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای از درگیری مسلحانه در منطقه مرزی سراوان و پاکستان و کشته شدن دو تن از نیروهایش خبر داده است. این درگیری در اوایل صبح امروز در کشتگان سراوان اتفاق افتاد. دو تن از نیروهای سپاه هم در این درگیری‌ها مجروح شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عمان از ایران و بریتانیا خواست از خود خویشتن‌داری نشان دهند | DW | 21.07.2019به دنبال مصادره یک نفت‌کش متعلق به بریتانیا از سوی ایران عبور و مرور در تنگه هرمز بیش از پیش ناامن شده است. عمان از دو کشور خواسته خویشتن‌دار باشند و برای یافتن یک راه حل دیپلماتیک همکاری کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایرانیه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن. Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi . این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »