واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

واقعیت‌هایی از داخل ایران| پدیده ماشین خوابی در تهران معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ما جوانانی را می‌بینیم که با کمک یکدیگر ماشین خریده و محلاتی را به عنوان پاتوق و گعده در نظر گرفته و ماشین خوابی می‌کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: صادرات زعفران در سه ماهه نخست امسال ۱۵ درصد و قیمت زعفران نیز بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یافته است و به دلیل تفاوت دلار سامانه نیما و دلار بازار آزاد صادرکنندگان زعفران بین ۵۰۰ هزارتومان تا یک میلیون تومان زیان می‌کنند و این برای آنان صرف نمی‌کند.

وی گفت: در سه ماهه نخست سال ۹۷ بیش از ۵۵ تن زعفران از ایران صادر شده بود که این عدد امسال به بیش از ۴۷ تن رسیده است. نایب رئیس شورای ملی زعفران افزود: همین که محصول صادر نمی‌شود، مصرف داخلی کاهش یافته و کشاورزان و کسانی که محصول را نگه داشته بودند در حال عرضه آن به بازار هستند، همه این موارد باعث افزایش عرضه و کاهش قیمت شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لاغ گیس حکومت با بانک های رباخوارش و سیاست مسکنش که دست بانک هاست بیشرفا جمعن تو این موضوع

این بچه ها از رو ناچاری از شهرستانشان آمدند تو تهران با ماشین کار میکنن وشبها هم تو ماشین میخوابند.شرف دارند به دزدای حکومتی.

Ye modat dg begzare pol mizaran ba ham Karton mikharan wase Karton khabi .

یه واقعیت هایی از داخل ایران براتون ارایه کنم که خارمادرتون تکبیر و احسنت بگن.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عمان از ایران و بریتانیا خواست از خود خویشتن‌داری نشان دهند | DW | 21.07.2019به دنبال مصادره یک نفت‌کش متعلق به بریتانیا از سوی ایران عبور و مرور در تنگه هرمز بیش از پیش ناامن شده است. عمان از دو کشور خواسته خویشتن‌دار باشند و برای یافتن یک راه حل دیپلماتیک همکاری کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

'ایران ممنوعیت واردات تخم‌مرغ از این کشور توسط عراق را نقض کرد'در پی توقف واردات تخم‌مرغ از ایران توسط عراق، نماینده مردم سلیمانیه از حزب گوران مدعی شد که تهران این ممنوعیت را نقض کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات ایران: تعدادی از جاسوسان سازمان سیا به اعدام محکوم شده‌اندمدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات ایران از شناسایی و دستگیری '۱۷ جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا)' در اواخر بهار سال ۱۳۹۸ خورشیدی خبر داده است. این خبر در حالی اعلام شده که تلویزیون ایران قرار است 'مستندی درباره شناسایی و دستگیری جاسوسان آمریکایی' پخش کند. جاسوس های واقعی در خود وزارت اطلاعات، شورای امنیت ملی و بیت رهبری هستند. گاندو دولتی کسشعر
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موضوع توقیف نفتکش‌های ایران و انگلستان از طرق دیپلماتیک قابل حل استسخنگوی دولت: ادعای ترامپ درباره پهپاد ایرانی مثل جملات فیلم قیصر است؛ ما زدیم، شما هم بگید زدیم، خوبیت نداره این طرز حرف زدن در حد زیر پنجم ابتداییه آفرین ، شما هم راه افتادید ادبیات لمپنی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات از شناسایی «۱۷ جاسوس در مراکز حساس ایران» خبر دادوزارت_اطلاعات جمهوری اسلامی از شناسایی ۱۷ نفر با عنوان «جاسوس آمریکا در مراکز حساس کشور» خبر داد. این وزارتخانه اقدام به انتشار تصاویر و ویدیوهایی در همین زمینه کرده است. مجاهدت همون منظورش مجاهدين نه به به دولت مجاهدين خلق صداي مجاهدين خلق Maryam_Rajavi گفته شده مرز آزادی بیان آشکار نکردن هویت ماموران اطلاعاتی است ولی همه می دونند این دو احمق هم جاسوس CIA بودند 😂 SecPompeo AlanEyre1 F**k y’all and your English & Jewish lords 🖕
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »