رضا بهرام خواننده پاپ ایران به کرونا مبتلا شد

06/04/1399 03:14:00 ب.ظ

26.06.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رضا بهرام، خواننده جوان ایرانی حدود پنج روز است که به کرونا مبتلا شده و طبق گفته پزشک معالج، ریه‌هایش درگیر این ویروس شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری «مهر»، تست کرونای رضا بهرام، خواننده موسیقی پاپ که از مدتی قبل بیمار بوده، مثبت اعلام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

کرونا ۶۰ هزار میلیارد ریال به هتلداران ایران خسارت زداردبیل- ایرنا- رئیس جامعه هتلداران ایران اعلام کرد: هتلداران استان‌های مختلف کشور در چهار ماه گذشته و در پی شیوع بیماری کرونا ۶۰ هزار میلیارد ریال خسارت دیدند.

افزایش شمار مبتلایان کرونا در بحرین و فلسطینشمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در بحرین و فلسطین همچنان رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

موافقت اولیه پارلمان اسرائیل با دخالت شین‌بت در کنترل بحران کرونارسانه های اسرائیلی پیش‌تر با انتشار گزارش‌هایی افشاگرانه از نظارت غیرقانونی دستگاه امنیتی بر مکان‌های زندگی و کار افراد مبتلا به ویروس کرونا خبر داده بودند.

قربانیان شیوع کرونا در ایران؛ پنج برابر آمار رسمی - BBC News فارسیتحقیقات بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که شمار جانباختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران در زمستان گذشته می‌تواند تا پنج برابر آمار رسمی باشد.

کرونا در افغانستان؛ کمیته نجات بین‌المللی: زنان دسترسی محدود به آزمایش کرونا دارندکمیته نجات بین‌المللی در گزارش تازه از نابرابری جنسیتی دسترسی به تست ویروس کرونا در کشورهای فقیر از جمله افغانستان ابراز نگرانی کرده است. وزارت بهداشت افغانستان نیز تایید می‌کند که زنان در مقایسه با مردان در این کشور کمتر به خدمات بهداشتی از جمله آزمایش ویروس کرونا دسترسی دارند.

علیرضا راهب از دنیا رفتعلیرضا راهب، شاعر و ترانه‌سرا، ساعاتی پیش در سن ۵۳ سالگی در اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.