رشته انفجار در بزرگترین کارخانه مهمات‌سازی صربستان؛ برخی از ساکنان تخلیه شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رشته انفجار در بزرگترین کارخانه مهمات‌سازی صربستان؛ برخی از ساکنان تخلیه شدند جزئیات بیشتر🔽

وقوع رشته انفجارهایی در یک کارخانه تولید مهمات در صربستان باعث شد تا دستور تخلیه کارکنان و شماری از ساکنان منطقه صادر شود.

این انفجارها در یک کارخانه تولید مهمات در شهر چاچاک در ۱۴۰ کیلومتری بلگراد، پایتخت صربستان روی داد. پلیس صربستان ضمن مسدود کردن مسیرهای منتهی به این کارخانه ساکنان برخی مناطق مسکونی را نیز تخلیه کرده است. بنا به گزارش ها کارکنان حاضر در کارخانه «اسلوبودا» به دنبال آغاز انفجارها به زیرزمین پناه بردند. در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.علت وقوع این انفجارها هنوز مشخص نشده است. با این حال به گزارش رسانه های صربستان با وجود گذشت چند ساعت از آغاز این انفجارها همچنان صدای انفجارهای پراکنده از محل شنیده می شود.

بنا به اعلام مقامات صربستان ماموران آتش نشانی ۲۴ ساعت پس از وقوع آخرین انفجار می توانند برای ارزیابی اوضاع وارد کارخانه شوند. کارخانه «اسلوبودا» بزرگترین کارخانه مهمات سازی صربستان است. این کارخانه در سال ۱۹۹۹ در جریان بحران کوزوو و حملات ناتو به صربستان بمباران شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یادی از رامش، مرضیه و هایده در جشنواره موسیقی ایرانی در برلین | DW | 03.06.2021در چارچوب جشنواره 'فرشی از آوا' یک گروه کُر ترانه‌هایی را که رامش، مرضیه و هایده اجرا کرده‌اند، بدون همراهی ساز بازخوانی کردند. میهمان ویژه این جشنواره علی کامرانی، ترانه‌سرا و بازیگر تئاتر بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اسکوچیچ: از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی/ از پس آب و هوا برآمدیماسکوچیچ: *از نتیجه راضی‌ام، از گلی که خوردیم ناراضی *از پس آب و هوا برآمدیم *تمرکز ما روی بازی با بحرین است *بازی‌ها را با هم یکی نمی‌کنیم *انتظار داشتم که شرایط مسابقه برای همه تیم‌ها یکسان باشد انتظار نداشته باش. ما چوب ندانم کاری حکومت رو میخوریم که باعث تحریم شده. از اونجایی که با همه دشمنیم همه هم با ما دشمنن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گزارش هفته‌نامه «پیپل» از وضعیت خانواده عماد شرقی، شهروند ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران🔺گزارش هفته‌نامه «پیپل» از وضعیت خانواده عماد شرقی، شهروند ایرانی-آمریکایی زندانی در ایران ▪️هفته‌نامه «پیپل» در مقاله‌ای می‌نویسد همسر عماد شرقی در سه سال گذشته همواره در این فکر بوده که همسرش تحت چه شرایطی در ایران نگه داشته شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بدن‌های آهنربایی پس از تزریق واکسن کرونا؛ از شایعه تا واقعیترئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کووید۱۹ در واکنش به ادعای اخیر در فضای مجازی مبنی بر خاصیت آهنربایی به دنبال تزریق واکسن‌های کرونا، با تاکید بر اینکه هیچکدام از واکسن‌های موجود، در ترکیب خود آهن ندارند، گفت: متاسفانه برخی افراد که با نفس واکسیناسیون مخالف هستند دنبال سوژه‌هایی عوام پسند برای القای نظر غیرعلمی خود به مردم هستند. 👌🏻
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تنش در فضای سیاسی ترکیه به دنبال افشاگری یکی از رهبران مافیا - BBC News فارسیصدات پکر، رییس‌ یک گروه تبهکار در ترکیه با طرح اتهامات سنگین علیه برخی مسئولین عالی رتبه کنونی و پیشین کشور، لرزه بر اندام سیاستمداران ترک انداخته است. امان از امارات متحده عربی بیخودی بزرگش نکن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از صف پناهجویان مراکشی در سئوتای اسپانیا برای درخواست پناهندگیاسپانیا با مراکش توافق کرده است که مهاجران بالغی را که درخواست پناهندگی نمی‌دهند، به این کشور برگرداند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »