رسوایی بدافزار پگاسوس؛ رئیس جمهوری فرانسه تلفن همراه و شماره‌اش را عوض کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شرکت «ان‌اس‌او» همچنان اصرار دارد که این نرم افزار با هدف مبارزه با گروههای تروریست و جنایتکار ساخته و فروخته شده است و هرگونه تخلف در این زمینه را رد می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بدافزار پگاسوس؛ عربستان سعودی اتهامات جاسوسی را رد کردوزارت دادگستری آمریکا به تازگی دو کارمند سابق شرکت توییتر را به جاسوسی برای دولت عربستان متهم کرده بود. خوزستان چه خبر؟ دارید ثابت میکنید چقدر آشغالید
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنان کدام کشور اروپایی کم‌ترین اضافه وزن را دارند؟ایتالیا به عنوان دومین تولیدکننده بزرگ دوچرخه در اتحادیه اروپا دارای کمترین جمعیت بزرگسال دارای اضافه وزن در میان ۲۶ عضو دیگر این اتحادیه به شمار می‌رود. احتمالا فرانسه Italy زنان کجا آب ندارند و شما پوشش نمیدین؟ خوزستان
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سال‌ها رویای لژیونر شدن را در ذهن داشتملژیونر جدید فوتبال زنان ایران گفت: من در یک خانواده ورزشکار به دنیا آمدم. برادرم «علیرضا محمدی» نیز سال‌ها دروازه‌بان تراکتور بود و در تیم‌های مختلفی گلری کرد. در واقع مشوق اصلی من خانواده و برادرم بودند که جا دارد از آنها به خاطر تمامی حمایت‌ها و زحمات‌شان تشکر و قدردانی کنم.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

واشینگتن: اسلحه ایرانی در دست حزب‌الله حاکمیت لبنان را تهدید می‌کنددر پی موشک‌پرانی حزب‌الله از جنوب لبنان به خاک اسرائیل و واکنش توپخانه‌ای تل‌آویو به آن، ایالات متحده وجود سلاح‌های پیشرفته ایرانی در دست این گروه نتیجه بی عرضگی کشورهای عربی است که لبنان را تنها گذاشتند تا در دام حزب الله گرفتار شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: تمامی تلاش خود را برای به رسمیت شناخته شدن گسترده دولت ترک قبرس خواهیم کرداردوغان: تمامی تلاش خود را برای به رسمیت شناخته شدن گسترده دولت_ترک_قبرس خواهیم کرد اردوغان: گرچه شیوع همه‌گیری کرونا با جهش‌های جدید در کشورهای مختلف در حال افزایش است اما ترکیه هنوز در چنگال این تهدید گرفتار نشده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در مورد واکسیناسیون عذرخواه و همدرد مردم هستیم/ ویروس دلتا تمام کشور را فرا گرفته استمعاون کل وزرات بهداشت گفت: مشکل جدی در پذیرش بیماران داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم کسی منتظر تخت نماند اما اینکه عینا عملیاتی شود، کار مشکلی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »