اسرائیل از شورای امنیت خواست حزب‌الله لبنان را محکوم کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل از شورای امنیت خواست حزب‌الله لبنان را محکوم کند العربيه_فارسى

روزنامه «تایمز» اسرائیل پنج‌شنبه، 22 ژوئیه، در گزارشی نوشت گلعاد اردان، سفیر دائم اسرائیل در سازمان ملل متحد در نامه‌ای به آنتونیو گوتیرش، دبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت از آنها خواسته تا شبه‌نظامیان حزب‌الله لبنان را به خاطر موشک‌پرانی به سوی اسرائیل محکوم کنند.به گفته این روزنامه، اردان در نامه به شورای امنیت به موشک‌پرانی‌های حزب‌الله لبنان به سوی اسرائيل طی تنش‌های اخیر این کشور با گروه حماس و همچنین پرتاب دو موشک در هفته جاری از جنوب لبنان به خاک اسرائیل استناد کرده است.

سفیر اسرائيل در سازمان ملل همچنین تاکید کرد که «تل‌آویو از نیروهای یونیفل انتظار دارد که تحقیقات سریع و شاملی در ارتباط با حملات انجام داده و نتایج آن را به شورای امنیت ارجاع دهند.» نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل نیز سه‌شنبه 20 ژوئیه، هنگام بازدید از شهرک مرزی معالوت گفت هر کسی که بخواهد به اسرائیل آسیب بزند یا امنیت آن را تهدید کند، هزینه سنگینی خواهد پرداخت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه جمعی از فعالان صنفی معلمان و فعالان مدنی در حمایت از مردم خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهیه طرح حمایت از بدسرپرست‌‌ها در کنگره آمریکا با الهام از کارزار بریتنی اسپیرزوی در برابر قاضی گفت که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما قیم مالی وی مانع این کار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از مجیدی تا گل‌محمدی؛ پشتیبانی سلبریتی‌ها از مردم معترض خوزستان | DW | 21.07.2021در پی ادامه موج شدید اعتراضات مردم خوزستان علیه مسئولان جمهوری اسلامی در رابطه با بحران کمبود آب، برخی از چهره‌های سرشناش ورزش ایران همبستگی خود با مردم معترض را اعلام کردند. amir_minaei این مادر جنده نایاکی رو ریت نزنید قیام_تا_سرنگونی نه_به_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی خوزستان_تنها_نیست داریوش ارجمند پفیوز و شهاب حسینی بچه کونی چند سال قبل و خایه مال فیکسی بنام مهران مدیری وصلطان پروین کدام قبرستان هستند نکنه با چادر قصد مهاجرت دارند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمایت جمع بزرگی از فعالان مدنی و سیاسی از اعتراضات خوزستان | DW | 22.07.2021در پی حمایت تشکل‌‌ها، سینماگران و ورزشکاران، فعالان مدنی و سیاسی ایران نیز در حمایت از مردم خوزستان بیانیه داده و از حکومت خواستند، حق تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم را به رسمیت بشناسد. نسرین ستوده هم از زندان پیام داده است. واکنش“الهه هیکس“مدیرگروه حقوق بشر‌وبرنامه ریزی درنیویورک درباره اعتراضات خوزستان «متاسفانه بسیاری ازاعضای مسلح سازمان مجاهدین خلق درمیان تظاهرکنندگان درخوزستان هستنداین گروه توسط اسرائیل پشتیبانی شده،حمایت مالی ‌آموزش داده می‌شود.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آن‌چه باید از المپیک بدانیم؛ از رویای دوکوبرتن تا جنگ و خونریزی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از خاشقجی تا ماکرون؛ قربانیان بدافزار جاسوسی پگاسوس چه افرادی بوده‌اند؟آشکار شدن زوایای پنهان پروژه «پگاسوس» نشان می‌دهد که سوء استفاده دولت‌ها از این بدافزار ساخت اسرائیل یک استثناء نبوده است. پگاسوس یک نمونه کوچک از جاه طلبی اسرائیل است با دروغ بزرگی مثل هلوکاست، هرساله مبلغ هنگفتی به عنوان غرامت از اتحادیه اروپا میگیرند ومخالفان هلوکاست را مجازات میکنند دولت مردان اروپایی میدانند دروغ است اما مردم اروپا حق دانستن ندارند مردم اروپا مالیات دروغ های اسراییل را میدهند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »