رزمایش هوایی «بی‌سابقه» اسرائیل برای شبیه‌سازی حمله به ایران

04/11/1400 03:27:00 ب.ظ

رزمایش هوایی «بی‌سابقه» اسرائیل برای شبیه‌سازی حمله به ایران العربيه_فارسى

منابع «العربیه» خبر دادند، نیروی هوایی اسرائیل هفته گذشته یک رزمایش مخفیانه و «بی‌سابقه‌ای» انجام داد که یک شبیه‌سازی از حمله هوایی به ایران بوده است.این آخرین به روزرسانی: 24 ژانویهٔ ,2022: 04:19 شب GST Share آدرس کپی شد منابع «العربیه» خبر دادند، نیروی هوایی اسرائیل هفته گذشته یک رزمایش مخفیانه و «بی‌سابقه‌ای» انجام داد که یک شبیه‌سازی از حمله هوایی به ایران بوده است.

این منابع تاکید کردند، جنگنده‌های اسرائیل در این رزمایش، همان مسافت جغرافیایی تهران تا تل‌آویو را طی کردند. Advertisement بر اساس این گزارش، در این رزمایش جنگنده‌های اف 16، 15 ،35 و دو هواپیمای سوخت‌رسان اسرائیل، شرکت داشتند.

این منابع افزودند، بعید نمی‌دانند که آزمایش سامانه پدافند «آرو» اسرائیل در هفته گذشته، بخشی از این مانور محرمانه و برای رویارویی با موشک‌های بالستیک شلیک شده از ایران در پاسخ به حملات احتمالی آینده تل‌آویو به تاسیسات هسته‌ای این کشور باشد. headtopics.com

هارت و پورت زیاد میکنند

نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل پیشتر گفته بود که ماموریت اصلی اسرائیل آسیب‌زدن به رژیم ایران است. بنت، پنج‌شنبه 20 ژانویه در حساب کاربری توییتر خود از نشست با رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل با هدف بررسی چالش‌ها به‌ویژه «تهدید ایران» خبر داد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

لغو 31 پرواز ترکیش ایرلاینز به‌دلیل شرایط بد هوایی

نماینده مجلس ایران: به روسیه بدهی داریمنماینده مجلس ایران: به روسیه بدهی داریم رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه تصریح کرد روسیه در حال ساخت نیروگاه جدیدی برای ایران است و تهران به مسکو بدهی دارد.

شکست دختران فوتبال ایران در مقابل دیوار چین🔺شکست دختران فوتبال ایران در مقابل دیوار چین ▪️در این دیدار که در ورزشگاه مومبای آرنا در شهر بمبئی هند برگزار شد تیم ایران که در رده‌بندی جهانی در رتبه ۷۰ قرار دارد، در پایان با نتیجه ۷ بر صفر بازی را به چین واگذار کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

با آزاد شدن بخشی از بدهی‌ها، کره جنوبی حق عضویت ایران به سازمان ملل را پرداخت کردکره جنوبی اعلام کرد ۱۸ میلیون دلار از دارایی‌های مسدودشده ایران را به عنوان بدهی حق عضویت معوقه تهران به سازمان ملل پرداخت کرده تا ایران به حق رای دست بیابد. از اقتدار و اعتبار و استقلال و احترام و ابهت و عظمت «انقلاب اسلامی» هرچه بگوئیم کم گفته‌ایم!

منبع ایرانی درباره مذاکرات وین: ایده توافق موقت حتی بررسی هم نمی‌شودپایگاه خبری نور نیوز، نزدیک‌به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ایران، در واکنش به پیشنهاد توافق موقت در مذاکرات احیای برجام، نوشته است ایران «حتی حاضر به پذیرش بررسی پیشنهادی با...

با سریع‌ترین هواپیمای برقی جهان از شرکت خودروسازی «رولز-رویس» آشنا شوید🔺 با سریع‌ترین هواپیمای برقی جهان از شرکت خودروسازی «رولز-رویس» آشنا شوید ▪ در حالی که تولید خودروهای برقی در حال رشد و گسترش است، سفرهای هوایی هنوز به طور عمده به سوخت‌های فسیلی وابسته هستند. ⬇ بیشتر بخوانید: