با سریع‌ترین هواپیمای برقی جهان از شرکت خودروسازی «رولز-رویس» آشنا شوید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 با سریع‌ترین هواپیمای برقی جهان از شرکت خودروسازی «رولز-رویس» آشنا شوید ▪ در حالی که تولید خودروهای برقی در حال رشد و گسترش است، سفرهای هوایی هنوز به طور عمده به سوخت‌های فسیلی وابسته هستند. ⬇ بیشتر بخوانید:

در این یک مورد خاص، شکستن رکورد سرعت توسط هواپیمای «اسپیریت آو انوویشن» شرکت رولز-رویس، یک برگ برنده بزرگ برای حمل و نقل هوایی بدون دود و آلوده‌کردن هوا است.هواپیمای «اسپیریت آو انوویشن» در یک مسافت ۳ کیلومتری به بالاترین سرعت ۵۵۵.۹ کیلومتر در ساعت رسید. این سرعت ۲۱۳.۰۴ کیلومتر بیشتر از رکورد قبلی هواپیمای مدل آکروجت «اکسترا ۳۰۰ ای‌ئی» شرکت آلمانی زیمنس است.

هواپیمای شرکت رولز-رویس همچنین در یک مسافت ۱۵ کیلومتری به بالاترین سرعت ۵۳۲.۱ کیلومتر در ساعت دست یافت که آن را با تفاوت ۲۹۲.۸ کیلومتر در راس رکورد قبلی قرار داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگاهی به ۴۰ سال مخالفت دین با موسیقی در ایرانbeehnam 😮 Nice 17 point turn 😱 sundayvibes
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پلیس بلژیک در مقابله با معترضان به محدودیت‌های ناشی از کرونا گاز اشک‌آور شلیک کردده‌ها هزار نفر از مردم بلژیک روز یکشنبه سوم بهمن ماه در اعتراض به محدودیت‌های اجتماعی ناشی از ویروس کرونا به خیابان آمدند که این اعتراض به درگیری با نیروهای پلیس انجامید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شناسایی بیشترین مبتلایان به امیکرون در نیمه غربی کشوربنا بر اعلام وزارت بهداشت ایران در روز شنبه آمار جان‌باختگان کرونا در یک شبانه‌روز گذشته افزایش و شمار مبتلایان جدید در این بازه زمانی کاهش یافته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بریتانیا: روسیه در پی به قدرت رساندن مهره خود در اوکراین است«یوگنی مورایف، نماینده سابق مجلس اوکراین به عنوان نامزد بالقوه برای رهبری این کشور دیده شده است»، اما او تنها نیست زیرا سرویس‌های اطلاعاتی روسیه «با بسیاری از سیاستمداران پیشین اوکراین در پیوند هستند». اوکراین جز خاک روسیه است وباید به روسیه ملحق شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت یک نفر در اردستان به اتهام توهین به مجسمه خمینی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ طرح هوشمند مقابله با کرونا چه شد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »