رئیس‌جمهور اوکراین: ابرقدرت‌های جهان از دور نگاه می‌کنند

06/12/1400 10:20:00 ق.ظ

رئیس‌جمهور اوکراین گفت به تنهایی از کشورمان دفاع می‌کنیم و ابرقدرت‌های جهان از دور نگاه می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور اوکراین گفت به تنهایی از کشورمان دفاع می‌کنیم و ابرقدرت‌های جهان از دور نگاه می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی 25.02.

2022 کی‌یف/ خبرگزاری آناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین طی پیام ویدئویی خطاب به مردم کشورش گفت: به تنهایی از کشورمان دفاع می‌کنیم. ابرقدرت‌های جهان از دور نگاه می‌کنند. تحریم‌های دیروز آیا روسیه را قانع کرد؟ عدم کفایت آنها را در آسمان و زمین‌ کشورمان می‌بینیم.

زلنسکی تاکید کرد که نیروهای روسیه بدون تمایز بین نظامی و غیرنظامی حمله می‌کنند. وی با اشاره به اینکه «دشمن» در بسیاری از مناطق متوقف شده و جنگ هنوز در جریان است، گفت پدافند دفاعی از آسمان اوکراین حفاظت می‌کند ولی هواپیماهای روسی به خصوص مناطق مسکونی در کی‌یف را هدف قرار می‌دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نه خیر جانم ابرقدرت‌ها با شما میجنگند یکی رودر رو بقیه از پشت

فضانوردان روس و آمریکایی در فضا به دور از غوغای بحران اوکراین در زمین همکاری می‌کنندایستگاه فضایی بین‌المللی می‌خواهد به دور از غوغای جنگ اوکراین، همچنان محل همکاری‌های آمریکا و روسیه باشد. مگه جنگ ببن روسیه و امریکاس یورونیوز توعم توهم میزنیا ب سردبیرت بگو جنسش عالی بوده پارکشم خوبه همیشه از هم اونجا جنس بگیره :-)

ایران: شهروندان ایرانی از هر امکانی برای خروج از اوکراین اقدام کنندسفارت ایران در کی‌یف خواستار خروج فوری شهروندان ایرانی از اوکراین شد. - خبرگزاری آناتولی

لوکاشنکو: رهبری اوکراین از عملیات نظامی روسیه اطلاع داشت/ ما در جنگ اوکراین نیستیمرئیس جمهور بلاروس: *رهبری اوکراین از عملیات نظامی روسیه اطلاع داشت *شاید آن‌ها متوجه شوند که باید به پای میز مذاکرات بیایند و تصمیماتی درباره صلح بگیرند *برادرها نباید با یکدیگر وارد جنگ شوند *ما در جنگ اوکراین نیستیم

تعداد حکومت‌های خودکامه از حکومت‌های دمکراتیک بیشتر شده است | DW | 24.02.2022برای اولین بار از سال ۲۰۰۴ تعداد کشورهای استبدادی بیشتر از حکومت‌های دموکراتیک شده‌ است. این نتیجه مطالعات بنیاد برتلزمن روی تحولات ۱۳۷ کشور جهان است. برزیل، مجارستان و ترکیه افت قابل توجهی داشته‌اند. نشانه اي است بر ناكارآمدي دموكراسي فعلي

از آغاز همه‌گیری کرونا ۱۴ میلیون نفر در آلمان مبتلا شده‌اند | DW | 24.02.2022با شروع همه‌گیری کرونا تاکنون ۱۴ میلیون مورد ابتلا به سویه‌های مختلف این بیماری در ‌آلمان ثبت شده است. موسسه روبرت کخ می‌گوید شمار مبتلایان روزانه، به بالاترین حد خود رسیده. کارشناسان می‌گویند آمار واقعی بالاتر است.

تصمیم گیری درباره چگونگی بررسی طرح صیانت به بعد از بودجه موکول شدسخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه هیئت رئیسه ایرادات معاونت قوانین به طرح صیانت را وارد دانست گفت که با توجه به این موضوع تصمیم گیری در مورد نحوه ارائه بررسی طرح صیانت به بعد از رسیدگی به بودجه موکول می شود.