از آغاز همه‌گیری کرونا ۱۴ میلیون نفر در آلمان مبتلا شده‌اند | DW | 24.02.2022

05/12/1400 01:34 ب.ظ

با شروع همه‌گیری کرونا تاکنون ۱۴ میلیون مورد ابتلا به سویه‌های مختلف این بیماری در ‌آلمان ثبت شده است. موسسه روبرت کخ می‌گوید شمار مبتلایان روزانه، به بالاترین حد خود رسیده. کارشناسان می‌گویند آمار واقعی بالاتر است.

با شروع همه‌گیری کرونا تاکنون ۱۴ میلیون مورد ابتلا به سویه‌های مختلف این بیماری در ‌آلمان ثبت شده است. موسسه روبرت کخ می‌گوید شمار مبتلایان روزانه، به بالاترین حد خود رسیده. کارشناسان می‌گویند آمار واقعی بالاتر است. مقامات بهداشتی آلمان طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۶۳۲۲ مورد ابتلای جدید به کرونا و ۲۹۹ مورد مرگ بر اثر این بیماری را گزارش کرده‌اند.

از هنگام شروع پاندمی، ۱۰ میلیون و ۴۳۵ هزار و ۸۰۰ نفر پس از ابتلا به کرونا در ‌آلمان بهبود یافته‌اند و تلفات افرادی که بر اثر کرونا جان خود را از دست داد‌ه‌اند به ۱۲۲ هزار و ۱۴۵ نفر رسیده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

آزادیخواه: محتوای طرح صیانت نسبت به آنچه که مجلس به آن رأی داده تغییر کرده استآزادیخواه، نماینده مجلس: *محتوای طرح صیانت نسبت به آنچه که مجلس به آن رأی داده تغییر کرده است *این طرح باید از کمیسیون مشترک به صحن مجلس بازگردد *همه ما موظف هستیم که به قانون عمل کنیم *ما حق نداریم خلاف آنچه که به آن قسم خورده‌ایم عمل کنیم

تهران؛ نزدیک به قله موج ششم کرونا / تاکید ویژه بر واکسیناسیون زنان باردارمعاون درمان ستاد کرونای استان تهران: آمار مراجعات و بستری‌های کرونا بالاست موارد مرگ و میر روزانه تهران حدود ۷۰ نفر است دلتا همچنان در تهران در گردش است در تهران به نزدیکی قله یا پیک کرونا رسیدیم شاهد فوت مادران بارداری بودیم که هیچ واکسنی تزریق نکردند

آمریکا: مذاکرات وین پیشرفت قابل توجهی داشته است/موضوع زندانیان، جدای از بحث برجام استسخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری به سوالی درباره احتمال انجام شدن توافق در چند روز آتی و موضوع تبادل زندانیان آمریکایی در ایران پاسخ داد.

توئیت منتسب به استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی استدبیر شورای اطلاع رسانی دولت: *توئیت منتسب به استاندار کرمان، جعلی و غیرواقعی است *برکناری فرماندار رفسنجان قطعی است *تا ساعاتی دیگر حکم سرپرست جدید این فرمانداری از سوی استاندار کرمان صادر می‌شود

رسیدن مذاکرات برجام به «مراحل نهایی»؛ رویترز: ایران ظاهرا آماده مبادله زندانیان استیک منبع دیپلماتیک مطلع از روند مذاکرات برجام گفت که انتظار می‌رود آمریکا و ایران به زودی در مورد مبادله زندانیان توافق کنند.

طالبان: آب رود هیرمند به‌دلیل مشکلات فنی به ایران نرسیده استوزارت انرژی و آب طالبان به تذکر مقام‌های ایرانی درباره‌ی آب رود هیرمند واکنش نشان داد و اعلام کرد که آب این رودخانه‌، به‌دلیل «مشکلات فنی» به ایران نرسیده و عمدی نیست. 😂🤣😅چقدرهم دریچه سد پیشرفتس انگار ماهواره ایی کنترل میشه که به مشکل برخورده یه دریچه هندلی که مشکلی پیدانمیکنه میخوان ندن بهونه کردن😅🤣از خودمون یادگرفتن علیه همسایه هامون🤣😅😂باباآب بدین خشکیدیم😹 بر پدر آدم دروغگو لعنت🦶 پس چرا دولت ایران به دلیل هزاران مشکل و گرفتاری اقتصادی جلوی ورود میلیون‌ها مهاجر رو که عملا سربار جامعه هستند نمی‌گیره؟!!!