رئیس کمیسیون اروپا: در دیدار با اردوغان احساس آزردگی و تنهایی کردم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

رئیس کمیسیون اروپا: در دیدار با اردوغان احساس آزردگی و تنهایی کردم جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، روز دوشنبه ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) گفت که در جریان دیدار اوایل ماه جاری با رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه احساس «آزردگی و تنهایی» کرده و تنها به خاطر «زن بودن» رفتاری نامناسب با او انجام شده است.خانم فن در لاین به همراه شارل میشل رئیس شورای اروپا برای دیدار با اردوغان در مورد روابط ترکیه و اتحادیه اروپا به آنکارا رفته بود.

این مقام ارشد اتحادیه اروپا افزود: «من نمی‌توانم توجیهی برای نحوه برخورد با خودم در پروتکل‌های اروپایی پیدا کنم بنابراین باید نتیجه بگیرم که این اتفاق از این رو افتاد که من یک زن هستم.» رئیس کمیسیون اروپا به صورت علنی رجب طیب اردوغان یا شارل میشل را به خاطر این حادثه سرزنش نکرد، با این حال افزود که وی در جلسات مشابه دیگر در گذشته کمبود صندلی ندیده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان_فاشیست و زن ستیز البته او اسلام واقعی را به نمایش گذاشته

اروغان یک اشغال پست فطرت هست

اگه جاکش نبودین همون موقع جلسه رو کنسل میکردین و میریدین به خردوغان اتحادیه اروپا شده صنف جاکشا

بدتر از اردوغان نادان،شارل میشل نابخرد بود

آنها که با پای خود و پذیرش شرایط تحقیر آمیز تعیین شده به دیدار دیکتاتورها میشتابند، نباید توقع احترام و گستردن فرش قرمز از آنها داشته باشند. این شامل دیدار پارلمانترهای اروپا از جمهوری جنایت آخوندها نیز میشود. سیاست کهنه اروپا بشدت در قبال دیکتاتورها ضعیف و منفعل است.

پس چی فکر کردی ، در اسلام دیه زن برابر با دیه خایه چپ مرد است، خردوغان مطابق احکام اسلام با ایشان برخورد کرده، نمیشه که از دستورات پیامبرشان سرپیچی کنن

از بی لیاقتی سران اروپا است که به یک مردک بی شرف به نام اردوغان میدان میدهند که اینقدر وقیح باشد . میبایست این خانم همان لحظه جلسه را ترک میکرد تا به این عوضی بفهماند بی احترامی بی جواب نمی ماند .

گور بابای همتون .از اردغان مستبد گرفته تا اتحادیه اروپای که با پنبه سر میبرد

نشان بی‌خردی همکار مردش بود که به نشست ادامه داد؛ باید نشست رو به فرهم شدن فضای مناسب برای همراه و همکارش مشروط کنه؛ بیدادگاه

این قرمساقای وسط باز باید بیشتر از این مزه اسلام رو بچشن، نوش جونش.

عمدا خواسته به اتحادیه اروپا بی احترامی کنه

اردوغان مدعی رهبر بحق مسلمانان ،صورت واقعی اسلام را نشان داد، بلوک غرب باید اردوغان_فاشیست را از ناتو اخراج کنند

ولی مهم اینه که برای پول حتی حاضری بهش بدی. مرام اروپایی داری

ما هم انتظار نداشتیم. قرار نبود سگ زرد و شغال به هم بپرن.

اردوغان دوست داعشه نباید کسی باهاش مراوده کنه

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

رفتار آقای اردوغان در قبال خانم فون دی لاین بسیار قابل تعجب، تأسف و شرم است و نه از لحاظ منظر سیاسی منطقوی، نه جهانی و نه هم از لحاظ آداب مهمانوازی انسانی هیچ امتیاز برای رییس جمهور ترکیه بار نخواهد آورد و اما برعکس! بی احترامی به رن در هیچ مورد علامۀ جوانمردی و شحاعت نیست.

در اروپای شما هم کم نیستن که به خاطر زن بودن ، آرزوی مرگ می کنن .. احساس تنهایی که چیزی نیست ..

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ذوالنوری: فایل صوتی ظریف از ابتدا برای انتشار ضبط شده بودرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران، در جلسه بررسی فایل صوتی منسوب به محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران، سخنان او در رابطه با قاسم سلیمانی را «عقده و کینه نه داشتند ازش تست صدا میگرفتن پدرسگ 😏🖕 ین بی بته ها رو گنده نکنید از نظر ما که قاسم بیش از یک کتلت سوخته نبوده، 💩 و این از لطف ترامپ شجاع دل بود 🌹
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار نماینده ویژه ایران در امور افغانستان با غنی در کابلنماینده ویژه وزارت امور خارجه ایران در امور افغانستان با رئیس جمهور این کشور در کابل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح کمیسیون اروپا برای مقابله با گسترش نفوذ شرکت‌های چینی در کشورهای عضوهرچند در این طرح پیشنهادی نامی از شرکت‌های چینی برده نشده است اما هدف از آن مقابله با حضور طرف‌های چینی در بازار خریدهای دولتی کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. با این سوسول بازی ها ... پس این اژدهای سیری ناپذیر بر نمیان ... !!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت بایدن در مورد امکان دیدار با رئیس جمهوری روسیه ابراز اطمینان کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس کمیسیون اروپا: گردشگران واکسینه شده آمریکایی تابستان می‌توانند به اروپا سفر کنندکمیسیون اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که این اتحادیه در حال نهایی کردن برنامه‌های خود برای صدور مجوز به گردشگران آمریکایی است تا بتوانند به ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا سفر کنند. فقط پول میخوان اینا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »