رئیس مراسم افتتاح المپیک بر سر شوخی با هولوکاست اخراج شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رئیس مراسم افتتاح المپیک بر سر شوخی با هولوکاست اخراج شد ▪️اقدام کنتارو کوبایاشی هنگامی صورت گرفته بود که وی به عنوان یک کمدین کار می‌کرد و بنا به گزارش روزنامه «ماینیچی» شوخی با هولوکاست در سال ۱۹۹۸ ضبط شده بود.

یک روز پیش از افتتاح المپیک توکیو، کمیته المپیک توکیو،‌ کنتارو کوبایاشی، رئیس مراسم افتتاح المپیک ۲۰۲۰ را در پی کشف ویدیویی از سال ۱۹۹۸ که شوخی او با هولوکاست را نشان می‌دهد، اخراج کرد.

سایکو هاشیموتو، رئیس کمیته المپیک ژاپن گفت: «متوجه شده‌ایم که کنتارو کوبایاشی در گذشته یک دوره دردناک تاریخ را مسخره کرده. بنابراین از مقام خود برکنار شد. ما برای هر زحمتی که ایجاد شده، پوزش می‌خواهیم.» در جریان هولوکاست میلیون‌ها یهودی بدست آلمان نازی قتل عام شدند.اقدام کنتارو کوبایاشی هنگامی صورت گرفته بود که وی به عنوان یک کمدین کار می‌کرد و بنا به گزارش روزنامه «ماینیچی» شوخی با هولوکاست در سال ۱۹۹۸ ضبط شده بود.

«مرکز سایمون وایسنتال» در بیانیه‌ای شوخی کوبایاشی را «با سوء نیت» توصیف کرد و خاخام ابراهام کوپر، معاون این مرکز گفت برای المپیک توکیو، هر گونه رابطه‌ای با این شخص، به منزله توهین به خاطره ۶ میلیون یهودی است. وزیر امور خارجه ژاپن، توشیمیتوسو موتگی، شوخی‌های کوبایاشی را «عمیقا ناخوشایند و غیرقابل قبول» توصیف کرد.

قرار است بانوی اول آمریکا دکتر جیل بایدن، و نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا، و رئیس جمهوری فرانسه امانوئل ماکرون در این مراسم که روز جمعه برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چهره اهریمنی که فاتحان جنگ از هیتلر ساختن به شدتتحریف شدس . هیتر بیشتر حق رو به دموکراسی حق زنان و صلح و مخالف بمب هسته ای ( علارغم توصیه های متعدد دانشمندان آلمان به استفاده از بمب هسته ای برای پیروزی بی رقیب )هیچ گونه اقدامی جهت اقدام به استفاده از کشتارجمعی نکرده ولی غرب

جوکی به نام آزادی بیان . اگه کسی به توهین کننده به پیامبر مذهبی چنصد میلیون نکته ای بگیره اسمش میشه نقض فاحش آزادی بیان و هرگونه اعتراض با موج جدیدی از اسلام هراسی همراه میشه .

آزادی_بیان

کار به جایی رسیده که در مورد هولوکاست، صهیونیزم، مردم را وادار به اعتراف اجباری و اقرار به وجود آن می کند درغیراینصورت، با مجازات و‌کیفر، روبرو‌خواهند شد

بس که آزادی بیان دارن لعنتیا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: وزارت خارجه کشورمان در حال بررسی موضوع پناهجویان با مقامات ارشد افغانستان استاردوغان: وزارت خارجه کشورمان در حال بررسی موضوع پناهجویان با مقامات ارشد افغانستان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعلام همبستگی بیش از ۳۳۰ سینماگر و کنشگر فرهنگ و هنر با مردم خوزستاناعلام همبستگی بیش از ۳۳۰ سینماگر و کنشگر فرهنگ و هنر با مردم خوزستان خبر انتشار این بیانیه را محمد رسول‌اف، فیلمساز شناخته شده ایرانی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. ⬇️بیشتر بخوانید: خاك برسرت اصغر قیام_تا_سرنگونی نه_به_جمهوري_اسلامي مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی طالبان: خواستار برقراری روابط خوب با ترکیه‌ هستیمعجب! این گروه تروریستی که باایران و پاکستان دارای رابطه علیه حکومت،منافع ملی ودرمجموع ملت افغانستان است،حال میخواهندکه ترکیه را هم دخیل نقشه های شوم شان کنند. انشاالله دولت وملت برادرومسلمان ترکیه بخصوص رئیس جمهور اردوغان فریب این شیطان صفتان رانخورند. جنایت طالبان بدتر ازpkkاست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تهیه طرح حمایت از بدسرپرست‌‌ها در کنگره آمریکا با الهام از کارزار بریتنی اسپیرزوی در برابر قاضی گفت که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما قیم مالی وی مانع این کار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طرح تازه کمیسیون اروپا برای مقابله با پولشویی از طریق رمزارزها؛ معاملات مشکوک ممنوع می‌شودکمیسیون اروپا روز سه‌شنبه از اصلاح مقررات معاملات انجام شده بر پایه رمزارزها خبر داد؛ اقدامی که هدف از آن ردیابی دقیق این معاملات و جلوگیری از پولشویی با استفاده از رمزارزها اعلام شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست گروه 20 با موضوع محیط زیست فردا در ایتالیا برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »