رئیسی: به صورت مستقل به صحنه انتخابات آمده‌ام

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابراهیم رئیسی که به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ایران ثبت نام کرده است گفت به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده است. - خبرگزاری آناتولی

ابراهیم رئیسی که به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ایران ثبت نام کرده است گفت به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده است.ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه ایران که امروز به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: اگرچه تشکل‌های سیاسی بسیار دعوت کرده‌اند، اما حضور من مستقل است و حضور من نافی هیچ کس نیست.

وی با بیان اینکه"حضورش در این عرصه اجابت به دعوت مردم و نخبگان است"، افزود: بیکاری، گرانی، سفره مردم و وضعیت اقتصادی دغدغه جدی برای انسان ایجاد می‌کند. این ناامیدی‌ها در یک دولت قوی می‌تواند به امید تبدیل شود. رئیسی خود را رقیب فساد و اشرافی‌گری دانست نه گروه و حزب‌های سیاسی و ادامه داد: همه در انتخابات مشارکت کنند حتی کسانی که ناامید هستند. هیچ بن‌بستی در کشور وجود ندارد.وی درباره برنامه‌اش برای سیاست خارجی توضیح داد: برنامه ما با تمام کشورهایی که با ما دشمنی نداشته باشند، تعامل است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخابات ۱۴۰۰ – مصطفی تاجزاده هم به عنوان داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اینم دنبال تپه نریده میگرده ▪️آقای تاجزاده، که به گفته ناظران بر انتخابات شانسی برای عبور از «نظارت استصوابی» و «سلیقه‌ای» شورای_نگهبان ندارد، در سخنان بعد از ثبت نام در وزارت کشور گفت که مخالف وضع موجود است. مصطفی تاجزاده در جنایات خمینی و خامنه‌ای شریک است. به مقام انسانیت نرسیده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رییسی: به صورت مستقل به صحنه آمده‌امبیانیه حضور سید ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری: اینجانب برای ایجاد تحول در مدیریت اجرایی کشور، و مبارزه بی‌امان با فقر و فساد، تحقیر و تبعیض، با احترام به همه نامزدها و گروه‌های سیاسی، به صورت مستقل به صحنه آمده‌ام خوش آمدی ❤ جلاد وارد میشود زنده باد رئیسی موفق باشد رئیسی رئیس جمهور باد رئیسی مبارزه_بی_امان_با_فقر_و_فساد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ستاد مردمی دانشجویی حجت الاسلام رئیسی شروع به کار کرد- اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimستاد مردمی دانشجویی رئیسی شروع به کار کرد سخنگوی این ستاد: معتقدیم بحث امروز در انتخابات دوگانه‌های کذایی امثال جنگ و صلح نیست بلکه دوگانه اصلی فساد و مبارزه با فساد است در چنین شرایطی فردی مانند رئیسی جریان ضدمردمی حاکم در ۸ سال گذشته را از بین می‌برد Sheytoonn.?!?!? حالا چرا رسانه سپاه پیش از تایید صلاحیتها تبلیغ برای رییسی را آغاز کرده؟ مگر از کرملین دستوری رسیده؟ همینطور که مشغول دفاع از کاندیدای مورد نظرتون هستید، به پیج اینستاگرام ما سر بزنید و از ما خرید داشته باشید. اگر قصد خرید ندارید، یک ریتوییت ما را مهمان کنید 💐🌼 حوله، تن پوش، پتو، دمپایی و ... منتظرتون هستیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ورود رئیسی به انتخابات، بیشتر به نفع جریان اصولگرایی است نه خودش/ زمینه برای حضور لاریجانی مهیا نیست/ اصلاح‌طلبان بدنبال حمایت از جهانگیری هستندیک فعال سیاسی گفت: فایده حضور رئیسی در انتخابات این است که خیال بخشی از اصولگرایان راحت و تصمیم‌گیری‌شان آسان‌تر می شود واِلا خودش نفع بسیار زیادی را در این بازی نخواهد برد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعداد داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به ۳۰۴ نفر رسید/فردا آخرین مهلت ثبت‌نامسخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت:طی چهار روز، ۳۰۴ نفر برای داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور مراجعه کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »