رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید لیونل مسی ستاره آرژانتینی از این تیم جدا نمی‌رود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید لیونل مسی ستاره آرژانتینی از این تیم جدا نمی‌رود به گزارش سایت سرویس جهانی «بی بی سی»، ژوزپ ماریا بارتومئو در جریان یک مصاحبه تلویزیونی، خبرهای منتشره درباره عدم علاقه لیونل مسی برای تمدید قراردادش با بارسلونا را نادرست خواند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش سایت سرویس جهانی «بی بی سی»، ژوزپ ماریا بارتومئو در جریان یک مصاحبه تلویزیونی، خبرهای منتشره درباره عدم علاقه لیونل مسی برای تمدید قراردادش با بارسلونا را نادرست خواند.

ژوزب ماریا باتومئو در ادامه یادآور شد که مسی سال‌هایی طولانی برای بارسلونا بازی خواهد کرد و در آن باشگاه بازنشسته خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده استژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده است ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارزهای بازنگشته؛ رئیس کل بانک مرکزی ایران از احضار صادرکنندگان خبر دادعبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، از پایان فرصت برای بازگرداندن ارزهای صادراتی به ایران در دو هفته آینده خبر داده و گفته صادرکنندگانی که تعهدات خود را اجرا نکردند از بیست و چهار ساعت آینده با هماهنگی قوه قضائیه، وزارت صنعت، معدن و تجارت و نهادهای نظارتی برای توضیح درباره نحوه ایفای تعهدات 'دعوت می‌شوند'.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نعیم قاسم: محاصره لبنان توسط آمریکا برای تحقق اهداف اسرائیل است/ خبری از جنگ نیستمعاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: محاصره اقتصادی و گرسنگی که لبنان با آن مواجه است توسط آمریکا و هم‌پیمانانش برای تحقق اهداف اسرائیل و نابودی مقاومت مدیریت می‌شود شرایط حاکی از جنگ جدیدی از سوی اسرائیل نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران 'بی سابقه' استمدیر عامل سازمان «بهشت زهرا» تهران آمار مرگ و میر بر اثر کرونا در این استان را نگران کننده خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: وزارت خارجه در مقابل دوستان داخلی هم مجبور است از خود دفاع کندوزیر امور خارجه با بیان اینکه «امروز وزارت امور خارجه در صحنه خارجی با کشورها و گروه‌هایی مواجه است که از همه توان خود برای فشار بر مردم ایران استفاده می‌کنند»، گفت: همانطور که دیروز هم در جلسه مجلس مشاهده شد، وزارت امور خارجه در مقابل دوستان داخلی هم مجبور است از خود دفاع کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرکل: هنوز زود است که مقررات استفاده اجباری از ماسک لغو شود | DW | 06.07.2020صدراعظم آلمان همچنان زدن ماسک را 'یک ضرورت' می داند و مخالف لغو مقررات اجباری استفاده از ماسک در فضاهای عمومی و بسته است. با کاهش رشد آمار مبتلایان به ویروس کرونا، چند وزیر ایالتی خواستار لغو این مقررات شده بودند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »