ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده است ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پس از بوریس جانسون، بولسونارو دومین رهبری است که به بیماری «کووید-۱۹» مبتلا شده است.

نتیجه تست کرونای رئیس جمهوری برزیل در حالی مثبت اعلام شده است که او طی ماه های گذشته بارها شیوع این ویروس را کم اهمیت جلوه داده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویروس کرونا نفس استقلال را گرفتفدراسیون فوتبال می‌کوشد هر طور شده این لیگ را به پایان برساند. مدیران فوتبال به تیم‌هایی که درگیر کرونا شده‌اند گفته‌اند بعد از 2 هفته استراحت باید دوباره در زمین حاضر شوند. اما سوالی که باید جواب داده شود این است که سلامت بازیکنان در اولویت قرار دارد یا به پایان رسیدن لیگ؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 182 هزار و 995 تن رسیدشمار بهبودیافتگان ویروس کرونا در ترکیه به 182 هزار و 995 تن رسید وزیر بهداشت ترکیه: دلیل افزایش آمار ابتلای روزانه به هزار نفر٬ عدم رعایت اصول بهداشتی است. شانزده فوتی امروز نیز دلایلی داشته که می‌شد از آن جلوگیری کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صدها دانشمند: ویروس کرونا از طریق استنشاق هوا به انسان منتقل می‌شود | DW | 06.07.2020۲۳۹ دانشمند و متخصص از کشورهای گوناگون جهان خواستار تجدید نظر و تکمیل توصیه‌های سازمان جهانی بهداشت درباره راههای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا شدند و با ارائه شواهدی نوشته‌اند که ذرات کوچک ویروس کرونا که در هوا معلق هستند، میتوانند ناقل این ویروس باشند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای 150 کارمند بهداشتی در غنا به ویروس کرونا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ویروس کرونا می‌تواند از راه گوش وارد بدن شود؟ویروس کرونا می‌تواند از راه گوش وارد بدن شود؟ یک متخصص گوش، حلق و بینی گفت: تاکنون شواهدی مبنی بر انتقال کرونا از طریق گوش وجود ندارد اما از نظر تئوری، احتمال انتقال ویروس از طریق گوش در بیماران دارای بیماری مزمن گوش میانی وجود دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت افغانستان: به نقطه اوج شیوع ویروس کرونا رسیده‌ایموزیر بهداشت افغانستان اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در این کشور به نقطه اوج خود رسیده و تدابیر شدید اتخاذ خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »