رئیس دانشگاه آزاد خوزستان خواستار توجیه کارکنان برای عدم پرداخت معوقات مزدی شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماه‌شهر ماهشهر خواسته تا با برگزاری جلسه‌ای آنلاین، کارکنان و اعضای هیات علمی را در خصوص عدم توانایی در پرداخت حقوق در موعد مقرر توجیه کند. جزییات بیشتر:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماه‌شهر خواسته تا با برگزاری جلسه‌ای آنلاین، کارکنان و اعضای هیات علمی را در خصوص عدم توانایی در پرداخت حقوق در موعد مقرر توجیه کند.

بنابر تصویری که از مکاتبه «دکتر فرج‌الله براتی» ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با دکتر شعبانی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر منتشر کرده است بیان شده که به دلیل آنچه «کاهش شدید نقدینگی» بیان شده دانشگاه امکان پرداخت به موقع مطالبات مزدی کارکنان و اعضای هیئت علمی را نخواهد داشت و بهتر است آن‌ها را با برگزاری جلسه‌ای آنلاین نسبت به این مسئله مهم توجیه کرد.

کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر در اواسط آذر ماه ۱۳۹۹ در اعتراض به عدم دریافت حقوق آبان‌ماه و معوقات مزدی سالانه دست از کار کشیدند و دو روز پیاپی مقابل ساختمان مرکزی این واحد تجمع کردند.📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: وضعیت اضطراری در خوزستان اعلام شودرئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز به دلیل شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا در استان خوزستان خواستار اعلام وضعیت اضطراری شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استاندار خوزستان رئیس سازمان ملی استاندارد شداستاندار خوزستان رئیس سازمان ملی استاندارد شد رئیس جمهور در حکمی غلامرضا شریعتی را برای یک دوره چهار ساله به عنوان «رئیس سازمان ملی استاندارد ایران» منصوب کرد. این نشان دهنده اینست که دایره ولایت مداران همان دایره خائنین به ایران و ملت است فقط تو ایران یک کلاش فاسد میتونه بعد از گندی که در سمت قبلی داشته به سمت جدید و شایدم بهتری ارتقا پیدا کنه وای به حال استاندارد...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران: واکسن برای عموم وجود نداردپس گوه میخوری نشستی تو اون صندلی، بی لیاقت و بی عرضه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان: با لشکر فارغ‌التحصیلان بیکار مواجه‌ایم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یوسف رشید، رئیس بنیاد انتخابات آزاد و عادلانه افغانستان کشته شد | DW | 23.12.2020یوسف رشید و راننده‌‌اش در نزدیکی منزل او واقع در حوزه هفتم امنیتی شهر کابل هدف تیراندازی مهاجمان مسلح ناشناس قرار گرفت و کشته شد. هیچ گروهی مسئولیت این عملیات را برعهده نگرفته است. نیروی های امنیتی قبیله است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »