دیمارتزیو: هنوز توافقی میان استقلال و استراماچونی انجام نشده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبرنگار ایتالیایی توافق استقلال با استراماچونی را تایید نکرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه استقلال مدتی است که به دنبال بازگرداندن سرمربی ایتالیایی سابق خودش است و حضور دوباره استراماچونی در این تیم تبدیل به یک مطالبه جدی برای مسئولان این باشگاه و هواداران تیم شده است.

در خبرها آمده بود که توافقی میان استقلال و استراماچونی حاصل شده و در صورتی که منع قانونی بازگشت او به ایران برطرف شود دیگر مشکلی برای همکاری دوباره وجود ندارد. با این وجود دیمارتزیو، خبرنگار مشهور ایتالیایی که رابطه نزدیکی با استراماچونی دارد در پاسخ به سوالاتی که در توئیتر در این مورد از او شده توافق استقلال با سرمربی سابقش را تایید نکرد و اعلام کرد هنوز طرفین به توافق نهایی نرسیده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقاومت شهرداری و سازمان محیط زیست برای جابجایی آرادکوه/ مکان یابی محل جدید انجام نشده استعضو شورای شهر تهران می گوید؛ چطور گوشی لوکس را وارد می کنیم، اما در وارد کردن تجهیزات جدید پسماند عاجز هستیم؟ آیا جز این است، مشکلی که زباله های تهران برای شهر ری ایجاد کرده دغدغه ما نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ به عنوان نامزد دریافت جایزه صلح نوبل معرفی شدنماینده پارلمان نروژ که آقای ترامپ را برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی کرده می‌گوید که توافق میان اسرائیل و امارات عربی متحده به دلیل «کمک‌های رئیس جمهوری آمریکا» بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صد روز تقابل مجلس با دولتاز هفت خرداد تا ۱۷شهریور میان مجلس و دولت چه گذشت؟ | در این گزارش عملکرد صد روزه مجلس را در همراهی با دولت ببینید؛ عملکردی که نه تعامل بلکه رسماً تقابل بوده است
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است🔺کاهش چشمگیر نرخ بیکاری، نشانه دیگری از تداوم روند مثبت بهبود اقتصاد آمریکا؛ در یک ماه ۱.۴ میلیون شغل ایجاد شده است ⚡️براساس آمار وزارت کار آمریکا کارفرمایان طی ماه گذشته میلادی (ماه اوت) در حدود ۱.۴ میلیون نفر را استخدام کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روایت تکان‌دهنده سهیل عربی از زندان تهران بزرگ: نقض حقوق زندانیان، خطر کرونا، و امتیازات زندانیان وابسته به حکومت🔺روایت تکان‌دهنده سهیل_عربی از زندان تهران بزرگ: نقض حقوق زندانیان، خطر کرونا، و امتیازات زندانیان وابسته به حکومت ⚡️سهیل عربی زندانی سیاسی در ایران در یک فایل صوتی وضعیت و شرایط زندان تهران بزرگ را «نامناسب» و «اسفبار» توصیف کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهار روز بعد از هشدار آمریکا؛ سازمان ملل خواستار همکاری کامل مسکو در پرونده مسمومیت رهبر مخالفان روسیه شد🔺چهار روز بعد از هشدار آمریکا؛ سازمان ملل خواستار همکاری کامل مسکو در پرونده مسمومیت رهبر مخالفان روسیه شد ⚡️رئیس امور حقوق بشری سازمان_ملل متحد از روسیه خواست در پرونده مسمومیت رهبر مخالفان روسیه همکاری کامل کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »