تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد قرار دهید

20/06/1399 11:39:00 ق.ظ

دستور روحانی به مسئولان: تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد قرار دهید

رییس‌جمهور با بیان اینکه ما در مناطق آزاد و مناطق ویژه از سال ۹۲ تا ۹۸ ، ۱۳۴ میلیارد دلار صادرات داشته‌ایم، گفت: از رییس مناطق آزاد و مدیران همه مناطق آزاد درخواست می‌کنم که تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهند. وی افزود: این مناطق در شرایط تحریم اقتصادی می‌توانند نقش بسیار خوبی را در زمینه بیمه، بانکداری و...

وی افزود: این مناطق در شرایط تحریم اقتصادی می‌توانند نقش بسیار خوبی را در زمینه بیمه، بانکداری و انبارداری ایفا کنند. رییس‌جمهور گفت: اینکه امروز شاهد افتتاح یک گلخانه ۸۰ هکتاری در منطقه آزاد ارس بودیم و آنطور که در گزارش اشاره شد، یکی از بزرگترین طرح‌های گلخانه‌ای در خاورمیانه است، جای افتخار دارد. این گلخانه، گلخانه‌ای است که اکثر محصولاتش صادر خواهد شد.

وی اظهار کرد: بنابراین امروز مناطق آزاد ما تحرک جدیدی به خود گرفته است، در گذشته به مناطق آزاد تنها گردشگر محور دیده می‌شد اما امروز با افتتاح کارخانه‌ها و مراکز تولیدکننده اینگونه نیست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید🔺سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید ⚡️همزمان با اعتراض‌ها به دخالت رژیم جمهوری_اسلامی در بازار بورس، روند سقوط ارزش پول ملی ایران که از ابتدای هفته آغاز شده بود، ادامه یافت.

مشکل آب آشامیدنی در مناطق دورافتاده ایران - BBC News فارسیمشکل کمبود آب در استان سیستان و بلوچستان مخصوصا در جنوب این استان چندی است توجه افکار عمومی را جلب کرده است.

پدیده «خانه‌های هوایی» در مناطق دو تا هفت مشهدرییس اتحادیه املاک مشهد گفت: در مناطق دو تا هفت مشهد پدیده بام‌فروشی که معمولا به خانه‌های هوایی معروف است، بیشتر رایج بوده که از جاده قدیم قوچان در بلوار توس آغاز شده و به سمت جاده رسالت و جاده سیمان، اواخر طلاب، محدوده بلوار پنجتن و خیابان سرخس، قلعه ساختمان و تا منطقه سیدی ادامه دارد.

از حجاب اجباری در خانه تا عکس یادگاری با ماسک؛ مدرسه در دوران کرونا

دپوی دو هزار محصول «ایران‌خودرو» در بابل هم‌زمان با رشد ۴۳ میلیونی قیمت‌ها در بازاردر حالی که رسانه‌های دولتی ایران از «رکوردشکنی» قیمت خودروهای داخلی با افزایش تا ۴۳ میلیون تومان گزارش می‌دهند، انتشار تصاویری از دپوی دو هزار محصول «ایران‌خودرو» تنها در پارکینگ بابل موجب واکنش شهروندان شده است

۹ تجمع اعتراضی در سه روز؛ خلع ید مالک خصوصی نیشکر هفت تپه در دیوان محاسبات