تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد قرار دهید

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دستور روحانی به مسئولان: تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد قرار دهید

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد ویژه اقتصادی اظهار کرد: مناطق آزاد برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد، امروز مناطق آزاد در سراسر کشور چهره دیگری به خود گرفته، از آغاز دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ تأکید من بر این بود که مناطق آزاد ما از مناطق واردکننده به مناطق صادرکننده و مناطق جذب گردشگر تبدیل شود.

رییس‌جمهور گفت: اینکه امروز شاهد افتتاح یک گلخانه ۸۰ هکتاری در منطقه آزاد ارس بودیم و آنطور که در گزارش اشاره شد، یکی از بزرگترین طرح‌های گلخانه‌ای در خاورمیانه است، جای افتخار دارد. این گلخانه، گلخانه‌ای است که اکثر محصولاتش صادر خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید🔺سقوط آزاد ارزش ریال همزمان با بحران شدید در بازار بورس؛ نرخ دلار در بازار آزاد به ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان رسید ⚡️همزمان با اعتراض‌ها به دخالت رژیم جمهوری_اسلامی در بازار بورس، روند سقوط ارزش پول ملی ایران که از ابتدای هفته آغاز شده بود، ادامه یافت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مشکل آب آشامیدنی در مناطق دورافتاده ایران - BBC News فارسیمشکل کمبود آب در استان سیستان و بلوچستان مخصوصا در جنوب این استان چندی است توجه افکار عمومی را جلب کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پدیده «خانه‌های هوایی» در مناطق دو تا هفت مشهدرییس اتحادیه املاک مشهد گفت: در مناطق دو تا هفت مشهد پدیده بام‌فروشی که معمولا به خانه‌های هوایی معروف است، بیشتر رایج بوده که از جاده قدیم قوچان در بلوار توس آغاز شده و به سمت جاده رسالت و جاده سیمان، اواخر طلاب، محدوده بلوار پنجتن و خیابان سرخس، قلعه ساختمان و تا منطقه سیدی ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از حجاب اجباری در خانه تا عکس یادگاری با ماسک؛ مدرسه در دوران کرونا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دپوی دو هزار محصول «ایران‌خودرو» در بابل هم‌زمان با رشد ۴۳ میلیونی قیمت‌ها در بازاردر حالی که رسانه‌های دولتی ایران از «رکوردشکنی» قیمت خودروهای داخلی با افزایش تا ۴۳ میلیون تومان گزارش می‌دهند، انتشار تصاویری از دپوی دو هزار محصول «ایران‌خودرو» تنها در پارکینگ بابل موجب واکنش شهروندان شده است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

۹ تجمع اعتراضی در سه روز؛ خلع ید مالک خصوصی نیشکر هفت تپه در دیوان محاسبات
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »