دیدگاه | برجام شکننده است، بایدن باید چه کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

» نوشته است با این که توافق هسته ای ایران در برابر ضربات ویرانگر دولت ترامپ دوام آورد، اما همچنان شکننده است. علت آن کاستی های درونی و بیرونی برجام است.

کاستی دوم برجام این پیش فرض است که ایران نیاز ندارد درباره فعالیت های هسته ای اش در گذشته به طور کامل و صحیح شفاف سازی کند. پیش از برجام، آژانس بین المللی انرژی اتمی به شواهد قابل توجهی موسوم به «ابعاد نظامی احتمالی» برنامه هسته ای ایران دست یافت. این پروژه ای بود که تنها در ساخت جنگ افزار هسته ای قابل توجیه بود. سوء ظن آژانس زمانی تائید شد که سازمان اطلاعات اسرائیل اسناد آرشیو هسته ای جمهوری اسلامی را از ایران خارج کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با احتیاط حمل کند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | دیپلماسی با ایران در جهت منافع ایالات متحده در اوراسیا استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هرچقدر هم پنهان کنید می دونیم آرین طباطبایی در حال بسته بندی دلارها برای ارسال به سپاه پاسداران و خامنه‌ایه. درست مثل اوباما.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | «فشار حداکثری» موجب سخت تر شدن مقاومت ایران در برابر مصالحه شده استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ملت ایران فهمیدن که ج.ا. صلح نمیشناسه، به امید اینکه شما هم هر چه زودتر بفهمید. اخه آرزو غائي / خواست / هدف زندگی ولایت ما و امت محجورها، مرگ / شهادت / نابودی= بی حرمتی به زندگیه و به همین دلیل تا دم اخر، در مورد هر گونه مصالحه/ همزیستی مقاومت خواهد کرد . نه_به_جمهوری_اسلامی با ملای تروریست مماشات بدترین کار است و زیان کار دنیای متمدن و صلحجوخواهد بود و تروریزم و بنیادگرایی و خونریزی ملا بیشتر میشود شک نکنید مردم از نظام پلید اشغالگر ملا متنفرند انحلال_سپاه_پاسداران NoImpunity4Mullahs SecBlinken همچین میگه که انگار تحریمها دزد ها و اختلاسگران نظام را تشویق به اینکار کرده است وگرنه آنها افرادی با شرف و دینداری بودند🤣🤣🤣🤣 بچه گول میرنی یا که خیلی ابله هستی همین فیلسوف نظریه پرداز را میگم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نوشتن از نقض حقوق رنگین‌کمانی‌ها شمعی شکننده در تاریکی مطلق است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | نوروز برای بایدن لحظه‌ای شاعرانه برای اثرگذاری بر ایرانیان استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هیچ چیزی برای ما تلخ تر از رفع تحریم جمهوری اسلامی و ارسال پول برای حاکمان قاتلان ایران نیست.به بایدن بگوئید، نمی‌توانید به مردمی عید را تبریک بگید اما با قاتلان و شکنجه‌گران آن مردم دوست باشید و به آنها امتیاز دهید،البته اگر کهولت سن،اجازه شنیدن و درک این واقعیت را به او بدهد. تبریک نوروزی ابر قدرتی که حکومت ولایی سالهاست بعنوان لولو سر خرمن و دشمن نظامش یاد میکنه ، باید در انتهدی حمایت اکثریت خواهان تغییر رژیم ولایی باشد، تا مردم ایران انرژی بیشتر برای براندازی بگیرند 💩 به سر بایدن و بایدنیست. شماها فقط باید عید عربی قربان رو جشن بگیرید. پر از خون و کشتار خوشایند آیت‌الله بایدن و خامنه‌ای
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »