دیدار ظریف با وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه ایران امروز با وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین در تهران دیدار گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

سونگ تاو، وزیر امور بین الملل حزب کمونیست جمهوری خلق چین در چارچوب سفر خود به تهران با محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران دیدار کرد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه ایران، در این دیدار روابط طرفین، تحولات نظام بین‌الملل و سیاست‌های یکجانبه آمریکا بررسی شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزرای امور خارجه ترکیه و روسیه در تایلند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران علاقمند به توسعه همکاری‌ها با عمان است/ حضور نیروهای خارجی عامل اصلی تنش در منطقه است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رهبر انقلاب مایلند روابط ایران و چین گسترده باشدرئیس مجلس شورای اسلامی، توسعه روابط دو کشور ایران و چین را برای امنیت و صلح جهانی سودمند توصیف کرد و گفت: رهبر انقلاب و دولت ایران مایلند روابط دو کشور گسترده باشد و مجلس شورای اسلامی نیز پشتیبان این مناسبات است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه بریتانیا امکان معاوضه نفتکش را با ایران رد کرددومینیک راب، وزیر خارجه بریتانیا، امکان معاوضه نفتکش توقیف شده بریتانیا رت با نفتکش ایرانی گریس‌۱ رد کرد و گفت هیچ تعویضی در کار نیست. وزیر خارجه بریتانیا به رادیو بی‌بی‌سی گفت هیچ معاوضه‌ای در کار وقتی کل ناوگان جنگی امریکا و انگلیس و اتحادیه اروپا و کره جنوبی اومدن تو خلیج فارس جمع شدند ، راحت نفتکش انگایسی رو از دست سپاه در میارن . دیگه چه دلیلی داره نفتکش ایرانی رو در عوضش آزاد کنند؟ AMG97988771
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تحریم‌ها تاکنون بسیار مفید بوده‌اندوزیر امور خارجه آمریکا در تازه‌ترین اظهارات خود مدعی کارایی تحریم‌ها شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پمپئو: پیشنهاد سفرم به تهران از سوی ایران پذیرفته نشدپمپئو: پیشنهاد سفرم به تهران از سوی ایران پذیرفته نشد وزیر امور خارجه آمریکا با اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی شد که ایران پیشنهاد وی برای آمدنش به ایران و «گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران» را نپذیرفته است. آقا بزارین بیاد خوب حرفش رو بزنه بیچاره فوقش چهارتا حرف حق میزنه میره و بعدش تکذیب میشه و تموم! تلویزیون صدای آمریکا بیشتر از رسانه میلی ولی فقیه بیننده دارد داخل ایران SheTweeting مداخله‌جویانه :))))))))) نمک‌پراکنی از نوع وابستگی :))))
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »