دیدار اردوغان با قهرمان زن تکواندوکار

31/05/1398 08:02 ب.ظ

رئیس جمهور ترکیه قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ترکیه قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، ارم یامان قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت. این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران انجام گرفت.

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، ارم یامان قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت. این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران انجام گرفت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یکی دیگر از امضاکنندگان «بیانیه چهارده کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای» بازداشت شدماموران امنیتی عصر چهارشنبه ۳۰ مرداد با مراجعه به منزل شهلا_جهان‌بین، از امضا‌کنندگان «بیانیه ۱۴کنشگر زن برای استعفای خامنه‌ای و گذار از جمهوری_اسلامی»، او را بازداشت کردند. بیشتر بخوانید:

آیا جریانات سیاسی افغانستان از زن ستیزی در فضای سایبری نفع می برند؟انتشار اخباری درباره درخواست‌های غیراخلاقی از زنان در قبال استخدام در نهادهای دولتی باعث شده است تا نگرانی‌ها از شرایط حضور و فعالیت زنان در جامعه افغانستان ابعاد مختلفی به خود بگیرد. گزارش مریم شاهی را در این باره بخوانید.

دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هئیت دولت با رهبر انقلابرئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

امام خامنه‌ای در دیدار هیئت دولت: مسئولان به تولید داخلی به عنوان کلید اصلی حل مشکلات توجه کنند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرهبرانقلاب اسلامی صبح امروزدر دیداررئیس جمهور و اعضای هیئت دولت: تاکیدبرتوجه کامل مسئولان به 'تولید داخلی' به عنوان 'کلید اصلی حل مشکلات موجود رهایی کشور از وابستگی به درآمد نفت توجه ویژه به بخش های پیشران اقتصادی نظیر مسکن،کشاورزی وشرکت های دانش بنیان 2/ضرورت تغییر نگاه به تولید کننده به عنوان رزمنده جنگ اقتصادی' 'لزوم جهت گیری و هدف گذاری پیشرفت اقتصادی به سمت تأمین عدالت و ریشه کن کردن فقر' مسئولان در مقابل هجوم فرهنگی دشمن حساسیت بیشتری داشته باشند

ظریف عازم نروژ شدظریف عصر امروز (چهارشنبه) در ادامه تور اروپایی خود به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات اروپایی و رایزنی با آنها در ارتباط با آخرین تحولات بین‌المللی و مسائل دوجانبه، به نروژ سفر کرد

'آمریکایی‌ها با اعضای حزب کمونیست مارکسیست-لنینی MLKP دیدار کردند'- خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ترکیه قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت.22.08.2019آنکارا/خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، ارم یامان قهرمان زن تکواندوکار تیم ملی کشور را در کاخ بش‌تپه به حضور پذیرفت.

این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران انجام گرفت.

ارم یامان، تکواندوکار وزن 62 کیلوگرم تیم ملی زنان ترکیه مدال طلای مسابقات تکواندو قهرمانی جهان در منچستر را کسب کرده بود.