دیدار ملک سلمان با محمد بن زاید در جده

21/05/1398 08:10 ب.ظ

پادشاه عربستان سعودی و ولیعهد ابوظبی در جده درباره آخرین تحولات یمن گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

پادشاه عربستان سعودی و ولیعهد ابوظبی در جده درباره آخرین تحولات یمن گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی Hussein Mahmoud Ragab Elkabany,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Nazanin Hansu (Razavi) |Riyadسلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی با محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی در جده دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (SPA)، طرفین در این دیدار آخرین تحولات منطقه به ویژه یمن را مورد بررسی قرار دادند. گفتنی است ملک سلمان دیروز در دیدار با عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور یمن حمله «شورای انتقال جنوب» مورد حمایت ابوظبی به شهر عدن این کشور را غیرقابل قبول دانست.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار ظریف با امیر قطر در دوحه- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimدیدار ظریف با امیر قطر در دوحه ظریف: تروریسم اقتصادی علیه ملت ایران کارساز نیست و بر ناامنی منطقه افزوده است

جان بولتون در بریتانیا خواستار موضع سخت‌گیرانه لندن در قبال ایران استجان بولتون در بریتانیا خواستار موضع سخت‌گیرانه لندن در قبال ایران است جان بولتون برای انجام مذاکراتی در لندن به سر می‌برد و انتظار می‌رود درخواست موضعی سخت‌گیرانه در قبال ایران و همچنین پرهیز از همکاری با هوآوی، در فهرست موضوعات این مذاکرات باشد.

موضع‌مان در قبال برجام تغییر نکرده است/ در پی دست‌یابی به توافق برگزیت هستیمسخنگوی بوریس جانسون: موضع‌مان در قبال برجام تغییر نکرده است/ در پی دست‌یابی به توافق برگزیت هستیم

ادامه تحصن در فرودگاه هنگ کنگ در سایه تشدید ناآرامی‌ها | DW | 12.08.2019اعتراضات مردم هنگ کنگ وارد دهمین هفته خود شده است. هنگ کنگ در واپسین روزهای هفته گذشته شاهد ناآرامی‌های گسترده‌ای بوده است. معترضان خبر از ادامه تحصن خود در فرودگاه هنگ کنگ داده‌اند. احقاق حقوق به این میگن

فوتبال سخت روی گِل و لای در جریان فستیوالی در بلاروسفستیوال فوتبال در گِل و لای روز شنبه دهم اوت بسیاری از علاقمندان به تجربه این نوع ورزش را به روستای کوچکی در دومبرووکا، واقع در سیصد کیلومتری غرب مینسک، پایتخت بلاروس کشاند.

تصویری...آغاز مراسم رمی جمرات در اولین روز عید قربان در مناحجاج بیت‌الله الحرام بامداد امروز یکشنبه دهم ذیحجه 1440 هجری برابر با 11 اوت 2019 همزمان با طلوع

پادشاه عربستان سعودی و ولیعهد ابوظبی در جده درباره آخرین تحولات یمن گفتگو کردند.

Hussein Mahmoud Ragab Elkabany,Ayşe Sümeyra Aydoğdu,Nazanin Hansu (Razavi) |Riyadسلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی با محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی در جده دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (SPA)، طرفین در این دیدار آخرین تحولات منطقه به ویژه یمن را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است ملک سلمان دیروز در دیدار با عبدربه منصور هادی رئیس‌جمهور یمن حمله «شورای انتقال جنوب» مورد حمایت ابوظبی به شهر عدن این کشور را غیرقابل قبول دانست.

از سوی دیگر احمد المیسری، نخست وزیر یمن به سکوت عربستان سعودی و رئیس جمهور یمن در قبال حوادث عدن اعتراض کرده است.