دکتر فاوچی: با تایید کامل واکسن‌های بیشتر می‌توان تا اوایل سال ۲۰۲۲ کرونا را مهار کرد

04/06/1400 03:51 ق.ظ

♦دکتر فاوچی: با تایید کامل واکسن‌های بیشتر می‌توان تا اوایل سال ۲۰۲۲ کرونا را مهار کرد ◾کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی ایالات متحده می‌گوید که با تایید کامل واکسن‌های بیشتر آمریکا می‌تواند تا اوایل سال ۲۰۲۲ کووید۱۹ را مهار کند. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی ایالات متحده می‌گوید که با تایید کامل واکسن‌های بیشتر آمریکا می‌تواند تا اوایل سال ۲۰۲۲ کووید۱۹ را مهار کند.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا دکتر آنتونی فاوچی این سخنان را روز سه‌شنبه، یعنی یک روز پس از صدور مجوز دائمی واکسن کرونا فایزر توسط سازمان غذا و داروی آمریکا، بیان کرد.

دکتر فاوچی در برنامه «امروز» (Today) شبکه ان‌بی‌سی گفت: «من معتقدم که اگر اکثریت بزرگی از آن ۸۰ تا ۹۰ میلیون نفری را که هنوز واکسینه نشده‌اند، تمایل به واکسینه شدن ندارند، یا فرصت این کار را پیدا نکرده‌اند، راضی به واکسینه شدن کنیم، می‌توانیم امیدوار باشیم.»

واکسن کووید-۱۹ فایزر مجوز دائمی سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا را دریافت کرد سازمان نظارت بر غذا و داروی ایالات متحده آمریکا، به نخستین واکسن کووید-۱۹ مجوز دائمی داد. واکسن فایزر-بیوان‌تک برای افراد ۱۶ سال به بالا با این مجوز عرضه می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

faghat harrrrrf . Pfizer, Moderna salesman!

مرگ ۶۶۵ بیمار مبتلا به کرونا در ایران؛ «آمار فوتی‌ها را تا ۷ برابر بیشتر کنید»استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با روزنامه جوان وزارت بهداشت ایران را به «مهندسی داده‌ها» متهم کرد. وی همچنین خواستار «محاکمه» مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا شد. 🔴آیا به خواسته شاهزاده رضا پهلوی توجه شد؟ نامه به رییس سازمان بهداشت جهانی برای تحقیقات فوری در خصوص کشتارجمعی مردم ایران جناب دکتر تدروس ادهانوم قبریسوس مدیر کل سازمان بهداشت جهانی وضعیت کووید-۱۹در ایران به نقطه بحرانی رسیده است‼️ ... با احترام، رضا پهلوی OfficialRezaPahlavi

اروپا از آمریکا خواست تا هر زمان که نیاز هست امنیت فرودگاه کابل را تأمین کنداز سوی دیگر کشورهای عضو گروه ۷ از طالبان خواستند تا امنیت را برای عبور آن دسته از شهروندان افغان که می‌خواهند بعد از مهلت ۳۱ اوت از افغانستان خارج شوند، تضمین کنند. نیروهای امریکایی به تمامی پزشکان و مهندسان و به تمام مزدوران افغان پیام فرستاده تا به فرودگاه بیایند قصد دارند افغانستان را به ویرانه تبدیل کنند طالبان طالبان_تهزم_أميركا

ایران برای تشکیل دولتی فراگیر در افغانستان با پاکستان همراه می‌شود/ تحولات سریع افغانستان، تصمیم ارتش این کشور به رهبری آمریکا بود/ ایران باید طالبان را مدیریت کند تا با پنجشیر درگیر نشودرایزن پیشین ایران در افغانستان گفت: سیاست جمهوری اسلامی نسبت به موضوع افغانستان یک برنامه مدون است و همین امر هم باعث می‌شود بسته پیشنهادی پاکستان را بصورت کامل قبول نکند اما با این کشور برای ایجاد امنیت و به قدرت رسیدن یک دولت فراگیر همراه خواهد بود که البته هنوز شرایط مهیا نیست؛ چراکه افغانستان به شرایط ایستا نرسیده است.

گزارشی از ویروس لامبدا در مازندران نداشته‌ایم/ شاهد ابتلایِ بیشتر گروه‌های سنی واکسینه نشده‌ هستیمرییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفت‌وگو با ایلنا: گزارشی از ویروس لامبدا در مازندران نداشته‌ایم/ شاهد ابتلایِ بیشتر گروه‌های سنی واکسینه نشده‌ هستیم

امنیت بیشتر و تصحیح بهتر اشتباهات تایپ تلفنی؛ شرکت سوئیسی رقیب گوگل؟شرکت نوپای سوئیسی «تایپ وایز» در تلاش است تا با غول‌های فن‌آوری جهان در زمینه ارائه یک برنامه صفحه کلید که ادعا می کند ۱۰۰ درصد امنیت دارد و به شما امکان می دهد که تا چهار برابر کمتر غلط املایی داشته باشید، رقابت کند.

قانونگذاران آمریکایی: خروج کامل از افغانستان تا پایان ماه اوت امکان‌پذیر نیستپس از آنکه گروه طالبان که در میانه این ماه کنترل پایتخت افغانستان را در دست گرفت، تأکید کرد که هرگونه تاخیر در خروج نیروهای خارجی تا پس از 31 اوت عواقب جدی

دکتر فاوچی، کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی آمریکا - آرشیو

کارشناس ارشد بیماری‌های عفونی ایالات متحده می‌گوید که با تایید کامل واکسن‌های بیشتر آمریکا می‌تواند تا اوایل سال ۲۰۲۲ کووید۱۹ را مهار کند.

به گزارش بخش انگلیسی صدای آمریکا دکتر آنتونی فاوچی این سخنان را روز سه‌شنبه، یعنی یک روز پس از صدور مجوز دائمی واکسن کرونا فایزر توسط سازمان غذا و داروی آمریکا، بیان کرد.

دکتر فاوچی در برنامه «امروز» (Today) شبکه ان‌بی‌سی گفت: «من معتقدم که اگر اکثریت بزرگی از آن ۸۰ تا ۹۰ میلیون نفری را که هنوز واکسینه نشده‌اند، تمایل به واکسینه شدن ندارند، یا فرصت این کار را پیدا نکرده‌اند، راضی به واکسینه شدن کنیم، می‌توانیم امیدوار باشیم.»

واکسن کووید-۱۹ فایزر مجوز دائمی سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا را دریافت کرد

سازمان نظارت بر غذا و داروی ایالات متحده آمریکا، به نخستین واکسن کووید-۱۹ مجوز دائمی داد. واکسن فایزر-بیوان‌تک برای افراد ۱۶ سال به بالا با این مجوز عرضه می‌شود.

دکتر فاوچی گفت، با تایید بالقوه واکسن‌های مدرنا و جانسون اند جانسون در هفته‌های آینده و احتمال تایید واکسیناسیون کودکان در پاییز سال جاری، «ما می‌توانیم شرایط را معکوس کنیم.»

در ایالات متحده، روز دوشنبه پس ازصدور مجوز دائمی برای واکسن کرونای فایزر، مناطق و سازمان‌های بیشتری اعلام کردند که ارائه مدارک واکسیناسیون را الزامی خواهند کرد.

به گفته مرکز تحقیقات ویروس کرونای دانشگاه جانز هاپکینز، آمریکا با نزدیک به ۳۸ میلیون نفر مبتلا و حدود ۶۳۰ هزار مورد مرگ ناشی از کرونا، همچنان در صدر جدول آمار کرونای جهان قرار دارد.کرونا در ایران – اتمام موجودی واکسن در برخی نقاط کشور؛ روزنامه نزدیک به سپاه آمار فوتی‌ها را بالای ۷۰۰ هزار نفر تخمین زد

روزنامه جوان، نزدیک به سپاه پاسداران ایران، به نقل از استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران نوشته است که آمار رسمی فوتی‌ها را باید هفت برابر کرد. مجموع جان باختگان ویروس کرونا در آمار رسمی وزارت بهداشت ایران، به ۱۰۴ هزار و ۲۲ نفر رسیده است.