سازمان‌دهندگان «یو‌ اس اوپن» از ابتکاری برای حفظ سلامت روانی ورزشکاران خبر دادند

04/06/1400 03:22 ق.ظ

♦ سازمان‌دهندگان «یو‌ اس اوپن» از ابتکاری برای حفظ سلامت روانی ورزشکاران خبر دادند ◾ سیستم مراقبت‌های پزشکی مسابقات تنیس آزاد آمریکا با هدف ارائه بهترین پشتیبانی در زمینه سلامت روان به بازیکنان در سال جاری توسعه یافته است. ⬇ بیشتر بخوانید:

سیستم مراقبت‌های پزشکی مسابقات تنیس آزاد آمریکا، یا «یو‌ اس اوپن»، با هدف ارائه بهترین پشتیبانی در زمینه سلامت روان به بازیکنان در سال جاری توسعه یافته است.

با نوآوری جدید در خدمات پزشکی که از سوی فدراسیون تنیس آمریکا ارائه شده، تمام جنبه‌های سلامت بازیکنان، از جمله سلامت روانی، تضمین شده است. بنا بر برنامه خدمات پزشکی مسابقات امسال، ورزشکاران در طول دوره مسابقات از امکان دسترسی به متخصصان بهداشت روانی بهره‌مند می‌شوند.

علاوه بر حضور پزشکان و روانشناسان، اتاق‌های سکوت و سایر خدمات پشتیبانی ارائه می‌شود. این مسابقات با همکاری کارکنان دپارتمان علمی و پزشکی ورزشی اتحادیه تنیس‌بازان حرفه‌ای در محل، تلاش خواهد کرد که بازیکنان در صورت نیاز از خدمات درمانی پیشرفته موجود و نحوه دسترسی به این خدمات بهداشتی مطلع شوند.

در بازی‌های تابستانی ۲۰۲۰ توکیو، انصراف سیمون بایلز، دارنده چهار مدال طلای المپیک، از شرکت در برخی از مسابقات به دلیل نیاز به تمرکز بر سلامت روانی خود، حمایت و توجه جهانی را به امنیت و‌ سلامت روانی ورزشکاران بیشتر کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آمریکا طی ده روز 48 هزار نفر را از افغانستان خارج کرده استکاخ سفید اعلام کرد که از 14 اوت تا کنون، 48 هزار نفر را افغانستان خارج کرده است.یک مقام کاخ سفید، روز گذشته دوشنبه، 23 اوت، (1 سنبله) گفته است که در 12

کریستیانو رونالدو به دنبال جدایی از یوونتوس استخبرهایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال جهان که با تیم ملی پرتغال قهرمان اروپا شده و بارها «توپ طلایی» را به عنوان بهترین گلزن

آژانس به دنبال طرحی برای تداوم بازرسی از ایران در صورت شکست مذاکرات وین استخبرگزاری بلومبرگ می گوید که بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در صدد تدارک برنامه‌ای احتمالی برای بازرسی از ایران در صورت شکست خوردن مذاکرات وین هستند. مالیدن

آمریکا 82 هزار و 300 نفر را از افغانستان خارج کرده استکاخ سفید از خروج در مجموع 82 هزار و 300 نفر از افغانستان توسط دولت آمریکا از 14 آگوست تا کنون خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

نفتالی بنت می‌گوید جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای در خدمت منافع ملی آمریکا است🔺نفتالی بنت می‌گوید جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته‌ای در خدمت منافع ملی آمریکا است نفتالی بنت در حال حاضر در آمریکا به سر می‌برد و روز چهارشنبه سوم شهریور با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه، و لوید آستین، وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا، دیدار می‌کند عمل كنيد. گووووه نخوريد. عمل.

آمریکا: صحنه‌های درز شده از اوین نشان از شکنجه روشمند در زندان‌های ایران داردواکنش‌ها به ویدیوهای درز شده از دوربین‌های مداربسته زندان اوین تهران که جنایت‌های هولناک شکنجه زندانیان به دست نیروهای امنیتی ایران را نشان می‌دهد، همچنان بد نیست زندانهای عربستان سعودی را نشان دهید تا همه دنیا ببینند چه هتل های ۵ ستاره ای برای زندانیان ساخته اید. گوانتانامو هنوز تعطیل نشده

سیستم مراقبت‌های پزشکی مسابقات تنیس آزاد آمریکا، یا «یو‌ اس اوپن»، با هدف ارائه بهترین پشتیبانی در زمینه سلامت روان به بازیکنان در سال جاری توسعه یافته است.

با نوآوری جدید در خدمات پزشکی که از سوی فدراسیون تنیس آمریکا ارائه شده، تمام جنبه‌های سلامت بازیکنان، از جمله سلامت روانی، تضمین شده است.

بنا بر برنامه خدمات پزشکی مسابقات امسال، ورزشکاران در طول دوره مسابقات از امکان دسترسی به متخصصان بهداشت روانی بهره‌مند می‌شوند.

علاوه بر حضور پزشکان و روانشناسان، اتاق‌های سکوت و سایر خدمات پشتیبانی ارائه می‌شود.

این مسابقات با همکاری کارکنان دپارتمان علمی و پزشکی ورزشی اتحادیه تنیس‌بازان حرفه‌ای در محل، تلاش خواهد کرد که بازیکنان در صورت نیاز از خدمات درمانی پیشرفته موجود و نحوه دسترسی به این خدمات بهداشتی مطلع شوند.

در بازی‌های تابستانی ۲۰۲۰ توکیو، انصراف سیمون بایلز، دارنده چهار مدال طلای المپیک، از شرکت در برخی از مسابقات به دلیل نیاز به تمرکز بر سلامت روانی خود، حمایت و توجه جهانی را به امنیت و‌ سلامت روانی ورزشکاران بیشتر کرد.

در همین حال، نائومی اوزاکا، ستاره تنیس جهان و‌ نفر دوم رده‌بندی اتحادیه تنیس‌بازان، در بهار گذشته به دلیل ناتوانی در تحمل فشار روانی، از مسابقات تنیس آزاد فرانسه (فرنچ اوپن) انصراف داد. او بعدا افشا کرد که سال‌ها از افسردگی رنج می‌برد.

استیسی آلاستر، از مدیران اجرایی فدراسیون تنیس آمریکا، می‌گوید: «مسئله آگاهی از سلامت روان در طول همه‌گیری جهانی مطرح شد، زیرا بسیاری از افراد، از جمله بازیکنان، با استرس‌ها و احساسات ناشی از همه‌گیری کرونا دست و پنجه نرم کرده‌اند.»

وی افزود: «همراه با فشارهای چندبعدی در ورزش حرفه‌ای، این واقعیت جدید ضرورت تأمین منابع اضافی برای حمایت از همه جنبه‌های سلامت ورزشکاران، از جمله سلامت روانی و آرامش آنها را برجسته کرد. ما مشتاقانه منتظریم که ببینیم چگونه ابتکارات در مسابقات امسال و در ماه‌های آینده بر آرامش بازیکنان تأثیر می‌گذارد. ما به دنبال راه‌هایی برای بهبود و سازگاری خواهیم بود.»

مسابقات تنیس آزاد آمریکا از ۳۰ اوت با حضور مدعیان برتر تنیس جهان در فلاشینگ مدوز نیویورک آغاز می‌شود.