دو حادثه خونبار در خوزستان سه کشته برجای گذاشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی وقوع یک نزاع_خانوادگی در شهر اروندکنار آبادان، دو جوان از طرفین دعوا به شدت مجروح شده و بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند. خوزستان اخبار_ایران جزییات بیشتر را اینجا بخوانید👇

استان وایر- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان از مرگ دو نفر در یک نزاع خانوادگی در شهر اروندکنار این شهرستان خبر داد.خبرگزاری ایلنا، سروان «امیرسام کمایی» گفت: در پی وقوع یک نزاع خانوادگی در شهر اروندکنار آبادان ماموران کلانتری این شهر سریعا به محل اعزام شدند. در درگیری که رخ داده بود دو جوان از طرفین دعوا به شدت مجروح شده بودند و هر دو براثر شدت جراحات وارده جان باختند.

چهار نفر از عوامل این درگیری و نزاع توسط نیروی انتظامی اروندکنار بازداشت شدند و دلایل بروز این اتفاق در دست بررسی است. نزاع‌ها و اختلافات قومی و خانوادگی در خوزستان یکی از بالاترین آمار تلفات جانی در این استان را به خود اختصاص داده است. صبح روز ۲۹ مهر ۱۳۹۹ خبرگزاری رکنا از تیرباران شدن یک جوان 30 ساله در روستای یکمه شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.گفته می‌شود جزییات و چرایی این حادثه روشن نیست اما یک تیم ویژه از کارآگاهان پلیس در حال بررسی علت این حادثه هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'تعداد قربانیان کرونا در ایران دو و نیم برابر آمار رسمی است' | DW | 20.10.2020در شبانه‌روز گذشته برای نخستین بار تعداد مبتلایان از پنج هزار نفر و شمار قربانیان از ۳۱ هزار نفر فراتر رفت. به گفته عضو ستاد کرونا برای دریافت تعداد واقعی قربانیان کووید۱۹ در ایران آمار رسمی باید ضرب در دو و نیم شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: تحریم دو فرد و شش شرکت چینی در رابطه با ایران | DW | 20.10.2020آمریکا شش شرکت چینی و دو فرد حقیقی را به علت همکاری با یک شرکت کشتیرانی ایرانی مشمول تحریم قرار داد. وزیر خارجه آمریکا پیش از این تهدید کرده بود هر فرد یا شرکتی که با نهادهای دولتی ایرانی همکاری کند، تحریم خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حرف‌های ذوالنور مورد تأیید بزرگان قم نیست/ امروز در مقابل دشمن به وحدت نیاز داریم/ نباید در جامعه دو دستگی ایجاد کردنائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که حرف‌های اخیر مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس مورد تأیید بزرگان قم نیست، گفت: او هتک حرمت آقای روحانی رئیس‌جمهور را کرده که این زیبنده نیست. بزرگان قم بیدارن پس؟چرا صداشون در مورد گرونی ها و تحریف های دولت درنمیاد؟خدایا آخرالزمان شده؟نکنه همینا جلوی امام بایستن بگن تو حق نیستی؟بعید نیستا انسولین_نیست نان نیست امنیت نیست ثبات نیست دارو نیست آب نیست خاک نیست دریا نیست نفت نیست جنگل نیست اما اسلحه هست ،شکنجه هست ،اعدام هست. خدا را شکر یکی پیدا شد بعد از فوت امام کلمه وحدت را بکار ببرد واقعا این کلمه بعد از دهها سال یک بار دیگر بکار رفت. مردم از جنگ قدرت این حرام لقمه ها خسته شدند. مردم زیر فشار فقر گرانی دست و پا می زنند این حرام لقمه ها سر قدرت دارند می جنگند و مردم را فراموش کردند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

باید شرایط کرونایی را تا دو سال دیگر ادامه‌دار بدانیم/ ناقضان قرنطینه جریمه می‌شوندرئیس‌جمهور در جلسه مدیران وزارت بهداشت و متخصصان کرونا به تشریح شرایط حال حاضر و پیش‌روی کشور در مقابله با کرونا پرداخت و تاکید کرد که ممکن است این بیماری تا دو سال آینده مهمان کشور باشد. از شنبه وضعیت عادی میشود!!!....امام جاهل اشرار حسن روحانی فرقه فارسیسم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دو سناریو برای تغییر توزیع یارانه بنزین/ ۴۸ درصد یارانه‌بگیران خودرو ندارندمالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی اظهار داشت: به دنبال این هستیم که یارانه خودروهای مازاد دهک‌های برخوردار را حذف می‌کنیم و به هر خانوار یک خودرو و همچنین خانوارهایی که خودرو ندارند، سهمیه بنزین به آنها تعلق بگیرد. الحمدلله
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان دو فروند پهپاد ارتش ارمنستان را ساقط کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »