'تعداد قربانیان کرونا در ایران دو و نیم برابر آمار رسمی است' | DW | 20.10.2020

29/07/1399 05:04:00 ب.ظ

در شبانه‌روز گذشته برای نخستین بار تعداد مبتلایان از پنج هزار نفر و شمار قربانیان از ۳۱ هزار نفر فراتر رفت. به گفته عضو ستاد کرونا برای دریافت تعداد واقعی قربانیان کووید۱۹ در ایران آمار رسمی باید ضرب در دو و نیم شود.

در شبانه‌روز گذشته برای نخستین بار تعداد مبتلایان از پنج هزار نفر و شمار قربانیان از ۳۱ هزار نفر فراتر رفت. به گفته عضو ستاد کرونا برای دریافت تعداد واقعی قربانیان کووید۱۹ در ایران آمار رسمی باید ضرب در دو و نیم شود. حمیدرضا عزیزی، معاون سازمان نظام پرستاری روز سه‌شنبه ۲۹ مهرماه نسبت به بحرانی شدن وضعیت مراکز...

حمیدرضا عزیزی، معاون سازمان نظام پرستاری روز سه‌شنبه ۲۹ مهرماه نسبت به بحرانی شدن وضعیت مراکز درمانی هشدار داد و گفت در حال حاضر بین پنج تا شش هزار پرستار به خاطر ابتلا به کرونا در مرخصی استعلاجی به سر می‌برند.

در روزهای گذشته در گزارش‌های فراوانی به نقل از مقام‌های مسئول به"خستگی و فرسودگی" کادر درمان و پر شدن ظرفیت اغلب بیمارستان‌ها، با توجه به افزایش نیاز به بستری کردن بیماران بدحال کرونایی، اشاره شده است.

ابتلای بیش از نیمی از پرستاران عزیزی به خبرگزاری ایرنا می‌گوید در ماه‌های گذشته حدود ۷۰ هزار پرستار درگیر رسیدگی به مبتلایان بیماری کووید۱۹ بوده‌اند و ۳۱ هزار نفر آنها کرونا گرفته‌اند. او افزود از این تعداد ۲۶ هزار نفر بهبود یافته‌اند اما هنوز چند هزار نفر آنها مرحله مداوا یا دوران نقاهت را می‌گذرانند و در عمل قادر به انجام وظیفه نیستند. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمار نگران کننده کرونا در کشور /۳۳۷ فوتی در شبانه روز گذشتهآمار نگران‌کننده کرونا در کشور ۳۳۷ فوتی در شبانه‌روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۴۲۵۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۳۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۴۶۳۱ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۱۳۶۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۰۷۱۲ نفر چشم دولت شما روشن با اون مدیریتتون که فرسنگ ها فاصله داره با ادعاتون اگر دستگاه سلامت خسته و فرسوده شده غمی نیست،سر دستگاه ماله کشی و سرکوب و غارت ،نظام مقدس سلامت؟؟

کرونا همچنان در اوج / ۵۰۳۹ ابتلا و ۳۲۲ فوتی جدید در کشورکرونا همچنان در اوج ۵۰۳۹ ابتلا و ۳۲۲ فوتی جدید در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۵۰۳۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۲۲ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۹۶۷۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۴۶۷۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۱۰۳۴ نفر

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 224 هزار و 732 نفر رسید

کرونا در آمریکای لاتین طی یک روز صدها قربانی گرفتشمار قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای آمریکای لاتین همچنان رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

شمار بهبودیافتگان کرونا در جهان از مرز 30 میلیون نفر گذشت

خطر تشدید کرونا در شهرهای با هوای آلوده و توصیه وزارت بهداشترییس اداره بیماری‌های مزمن تنفسی وزارت بهداشت با اشاره به نقش آلودگی هوا بر افزایش موارد بستری و مرگ و میر ناشی از کرونا، گفت: امسال با توجه سردتر شدن هوا، وارونگی هوا، آلودگی هوا و شیوع بیماری‌هایی مانند آنفلوانزا، سرماخوردگی و... انتظار داریم در سراسر کشور وضعیت بدتری در خصوص کرونا تجربه کنیم.