دونالد ترامپ قاضی برت را نامزد عضویت در دیوان عالی کرد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ قاضی برت را نامزد عضویت در دیوان عالی کرد

آقای ترامپ قبلا در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دو قاضی دیگر، نیل گورسچ و برت کاوانا، را در دیوان عالی منصوب کرده است.

دیوان عالی همچنین در سال ۲۰۱۲ قانون موسوم به اوباماکر برای ارائه بیمه درمانی نیمه دولتی را تایید کرد. این جلسات استماع معمولا سه تا پنج روز طول می کشد. بعد از آن اعضای کمیته قضایی به ارسال نامزدی به صحن کامل رای می دهند. اگر چنین شود، صد عضو سنا در تایید یا رد او رای خواهند داد. میچ مکانل رهبر اکثریت سنا قول داده است تا قبل از انتخابات سوم نوامبر نامزدی قاضی برت را به رای بگذارد.تلاش فوری سناتورهای جمهوری خواه برای پر کردن کرسی قاضی گینزبرگ باعث شده به ریاکاری متهم شوند.

اما سناتور مکانل امسال نامزدی خانم برت را ستوده و گفته است که رئیس جمهور "نمی توانست تصمیمی بهتر از این بگیرد."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی چه سر و سر شبانه ای داشتن باهم ؟؟؟

باید دید چپول‌ها چه برنامه‌ای برای تخریب این خانوم در نظر گرفتن. تهمت تجاوز که نمی‌شه چون خانوم هست. تهمت نژاد پرست هم که نمی‌شه چون ۲ تا بچه سیاه پوست داره.

ماشین جوجه کشی. قانون جنگل. فرو افتادن پرده های فریب. اعتقاد به مسیح شمشیر بدست.

For some reason there’s an abundance of pieces of shit judges in this country🤢

جر زنی جمهوری خواهان 😏

شاید از پرستوهای ترامپ بوده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیکر قاضی روت بیدر گینزبرگ فقید برای ادای احترام عمومی در کنگره آمریکا قرار گرفتپیکر قاضی روت بیدر گینزبرگ فقید برای ادای احترام عمومی در کنگره آمریکا قرار گرفت روت بیدر گینزبرگ، قاضی فقید دیوان عالی ایالات متحده نخستین زن دارای مقام رسمی و نخستین یهودی است که پیکر او برای ادای احترام عمومی زیر گنبد ساختمان کنگره آمریکا قرار گرفته است سگ تو روحش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ، ایمی کنی برت را برای تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا معرفی کرددونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز شنبه ایمی کنی برت، را به عنوان نامزد تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا معرفی کرد. یادآوری بکنم ازت بدم میاد ایران اینترنشنال، پول نجس سعودی از این بهتر در نمیاد... معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: در کل کشور حدود ۱۹۰۰ قاضی زن داریم ولی هیچ کدام اداره‌کننده یک شعبه و رای‌دهنده نهایی نیستند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایمی برت 'نامزد دونالد ترامپ' برای قضاوت در دیوان عالی - BBC News فارسیایمی برت که نامش توسط رسانه‌های آمریکا به عنوان نامزد دونالد ترامپ برای قضاوت در دیوان عالی آمریکا مطرح شده ۴۸ ساله است. او با موضع‌گیری‌هایش در مخالفت با سقط جنین و حمایت از مالکیت اسلحه می‌تواند انتخابی مطابق میل محافظه‌کاران اجتماعی در آمریکا باشد. وای به روزی که بگندد نمک یه آدم به این جوونی ؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 207 هزار و 555 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا به افزایش ظرفیت پایگاه‌های نظامی در سوریه ادامه می‌دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »