دولت با جدیت با هرگونه فسادی درباره تخلفات متروپل برخورد خواهد کرد

11/03/1401 12:37 ب.ظ

سخنگوی دولت: مذاکرات هسته‌ای متوقف نشده است

سخنگوی دولت اعلام کرد که اعتباری بنا به پیشنهاد وزارت کشور و موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پوشش بخشی از هزینه‌های‌ حادثه متروپل در نظر گرفته شد. سخنگوی دولت افزود: امروز در هیأت دولت مصوبه‌ای در خصوص حادثه متروپل داشتیم و اعتباری را بنا به پیشنهاد وزارت کشور و موافقت سازمان برنامه و بودجه برای پوشش بخشی از هزینه‌های‌این حادثه در نظر گرفته شد.

البته هزینه اصلی باید از مسببان یا همان مالکان دریافت شود.

وی افزود: در خصوص واحدهای صنعتی و صنفی اطراف تهران مشکلاتی از چندین سال گذشته وجود داشته و بسیاری از این واحدها ساماندهی نشده بودند و برخی ممکن بود با حوادثی مانند متروپل برای کارگرانشان مواجه شوند و بعضاً نظارت کافی روی اقدامات آنها نبود و در عین حال از حمایت کافی هم نمی‌توانستند برخوردار شوند.

بهادری جهرمی یادآور شد: از حدود سه ماه پیش موضوعی در دستور کار هیئت وزیران مطرح شد که بخش‌های مرتبط با این مسئله بحث‌های لازم را درباره‌اش انجام دادند و بر همین اساس امروز آیین نامه ساماندهی واحدهای صنفی صنعتی کارگاهی اطراف تهران به تصویب رسید. headtopics.com

ج ا برای بقا دنبال جنگ میگرده اینا برای بقا به راحتی تن به نابودی ایران میدهند بهوش باشید

زارت. دارن میبرنتان شورای حکام بیناموس ها! متوقف نشده است !!؟؟؟ کسخل های نفهم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

یک مرد با گریم زنانه «به خاطر زمین» با کیک به مونالیزا حمله کردیک مرد با کلاه گیس و لباس زنانه بر روی ویلچر نشسته و ناگهان از روی آن بلند می‌شود و یک کیک خامه‌ای را به سمت تابلوی مونالیزا پرتاب می‌کند.

اسرائیل نخستین توافق تجارت آزاد با یک کشور عربی را با امارات امضا کردطبق آمار رسمی اسرائیل تبادلات بازرگانی بین دو کشور در سال ۲۰۲۱ چیزی حدود ۹۰۰ میلیون دلار بوده است و طبق این توافق بیش از ۹۶ درصد از کالاهای اسرائیلی با مانع تعرفه‌های گمرکی روبرو نخواهند بود.

وزیر کشور : متروپل با تخلف ساخته شده استوزیر کشور با بیان اینکه در ساختمان متروپل تخلف بزرگی انجام شده است، گفت: ساخت این ساختمان از سال ۱۳۹۶ آغاز شده و چند سال در حال ساخت بوده است. اشکالاتی در دوره قبلی درباره این ساختمان گزارش شده، اما به این گزارش‌ها توجه نشده است. علتش عشق این حکومت به رشوه هست ک هرکار خلافی رو میشه با رشوه انجام داد

فرروریختن متروپل؛ با پیدا شدن ۲ جسد دیگر، تعداد قربانیان به ۳۱ نفر رسیدتصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که پس از تمام شدن مراسم عزاداری دولتی، نیروهای امنیتی برای متفرق کردن معترضان به‌سوی آنها گاز اشک‌آور شلیک کرده‌اند. کل ایران در ماتم فرو رفت،زندگیون تلخ بود وتلخ تر شد بااین اتفاق بازنشر مغرضانه مصیبت غمبار آبادانِ_ایران؛نشانه 'موذی گری' های کثیف،مثلا رسانه 'یورونیوز' است!به راستی: 'ننگ آور' است.

فروریختن متروپل؛ با پیدا شدن ۲ جسد دیگر، تعداد قربانیان به ۳۱ نفر رسیدتصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که پس از تمام شدن مراسم عزاداری دولتی، نیروهای امنیتی برای متفرق کردن معترضان به‌سوی آنها گاز اشک‌آور شلیک کرده‌اند. آبادان اعتراضات_سراسری متروپل_آبادان متروپل وقت زمان آن فرارسیده ارتش با حضوریکتائی ملتهای ایرانیان اعلام هبستگی کند کل بساط تشگیلات و حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم حذف،با تشگیل حکومت موقت،حکومت حقیقی پایدار حضوریکتائی ملتهای ایرانیان با هویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم حق حقیقت طبیعی ازلی ابدی ایرانیان بنیان شود اخطار به کلیه کیرخارناموس حکومتی ارباباتون چمدان هاشونو بستن دالارهای نفتی درچندکشور انباشته کردن فرداملت میمانن وکوس پاره ناموس جندتون نگید ماموربودمومازورازکون دارتون میزنیم ناموستونو حراج کیرملی میکنیم تواستخراسید حلتون میکنیم وقت برخلاف کوس ناموسی تنگه روز گاییدنتون نزدیکه

واکنش تلویحی شمخانی به اتهام ارتباط با عبدالباقی؛ شمار قربانیان متروپل به ۳۷ نفر رسیددبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در واکنشی غیرمستقیم به چند گزارش‌ مبنی بر ارتباط برادرزاده‌اش با مالک برج متروپل آبادان، مدعی ریزش «آوار روانی هدایت‌شده» بر سر شهروندان این شهر شد.