دور هشتم مذاکرات وین دوشنبه از سرگرفته می‌شود

02/10/1400 04:37 ب.ظ

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد دور هشتم مذاکرات هسته‌ای ایران در وین از روز دوشنبه از سرگرفته خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد دور هشتم مذاکرات هسته‌ای ایران در وین از روز دوشنبه از سرگرفته خواهد شد.انریکه مورا، سخنگوی معاون دبیرکل و دبیر سیاسی سرویس خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که دور هشتم مذاکرات هسته‌ای ایران در وین از روز دوشنبه 27 دسامبر از سرگرفته خواهد شد.

بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی دفتر مطبوعاتی سرویس خارجی اتحادیه اروپا، دور جدید رایزنی‌های ایران و طرف‌های برجام پیش از پایان سال میلادی به رهبری مورا در وین برگزار خواهد شد. گفتنی است این مذاکرات که در آن اجرای کامل توافق هسته‌ای ایران و بازگشت آمریکا به توافق مورد بحث قرار گرفت، پس از وقفه‌ای حدود 5 ماهه از 29 نوامبر سال جاری از سر گرفته شده و مذاکرات در 3 دسامبر به حالت تعلیق درآمده بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مورا: دور هشتم مذاکرات اتمی وین دوشنبه آینده از سرگرفته می‌شودانریکه مورا، هماهنگ کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات اتمی وین اعلام کرد که دور هشتم این مذاکرات دوشنبه آینده 27 دسامبر از سرگرفته می‌شود.مورا، پنج‌شنبه، 23

هشتمین دور مذاکرات وین از دوشنبه ششم دی‌ماه آغاز می‌شوداتحادیه اروپا و همچنین نماینده روسیه تایید کردند که هشتمین دور مذاکرات احیای برجام از روز دوشنبه ۲۷ دسامبر (ششم دی‌ماه) در وین از سرگرفته می‌شود.

انریکه مورا: مذاکرات وین دوشنبه از سرگرفته می‌شودمعاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد، مذاکرات وین از روز دوشنبه ٢٧ دسامبر (ششم دیماه) از سرگرفته خواهد شد

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های دهه اخیر آمریکا بودوزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری ضمن انتقاد از تصمیم دولت قبلی این کشور برای خروج از توافق هسته ای، مواضع واشنگتن را در زمینه تداوم مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین تشریح کرد. هرگز چنین غلطی را دیگر تکرار نخواهند کرد برو بابا چرت نگو، محبوبیت بایدن شده زیر ۴۰٪. آمریکایی ها یکپارچه ترامپ را صدا میزنند.کونتان پاره ست اینبار!

تصمیم اردوغان برای «حفاظت از سپرده‌ها» ارزش لیر را افزایش داد؛ منتقدان استقبال نکردندبه دنبال سقوط پی‌ در پی ارزش لیر ترکیه، رجب طیب اردوغان، رئیس ‌جمهوری ترکیه، اعلام کرد اقدامات فوق‌العاده‌ای را با هدف حفاظت از سپرده‌های مردم در بانک‌ها و در برابر نوسانات ارزی که این کشور در هفته‌های اخیر شاهد آن بوده است، اتخاذ می‌کند.

سفیر ژاپن در ایران: سعی می‌کنیم از پناهجویان افغان بیشتر حمایت کنیمکازو توشی ایکاوا، سفیر ژاپن در ایران با سفر به استان خراسان رضوی و بازدید از اردوگاه پناهجویان افغان اعلام کرد که کشورش در صدد حمایت بیشتر از این افراد است. - خبرگزاری آناتولی

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد دور هشتم مذاکرات هسته‌ای ایران در وین از روز دوشنبه از سرگرفته خواهد شد.انریکه مورا، سخنگوی معاون دبیرکل و دبیر سیاسی سرویس خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که دور هشتم مذاکرات هسته‌ای ایران در وین از روز دوشنبه 27 دسامبر از سرگرفته خواهد شد.

بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی دفتر مطبوعاتی سرویس خارجی اتحادیه اروپا، دور جدید رایزنی‌های ایران و طرف‌های برجام پیش از پایان سال میلادی به رهبری مورا در وین برگزار خواهد شد.

گفتنی است این مذاکرات که در آن اجرای کامل توافق هسته‌ای ایران و بازگشت آمریکا به توافق مورد بحث قرار گرفت، پس از وقفه‌ای حدود 5 ماهه از 29 نوامبر سال جاری از سر گرفته شده و مذاکرات در 3 دسامبر به حالت تعلیق درآمده بود.

جلساتی که در وین با حضور نمایندگانی از روسیه، چین، آلمان، فرانسه، انگلیس و ایران به ریاست مورا معاون دبیرکل و مدیر سیاسی سرویس روابط خارجی اتحادیه اروپا که هماهنگ کننده برنامه هسته‌ای است، برگزار شد، به دلیل عدم توانایی طرفین در حصول توافق به حالت تعلیق درآمده بود.