دستگیری 9 نفر از مدیران و کارکنان شرکت غله گلستان

31/05/1398 01:41:00 ب.ظ

دستگیری عاملان گندم‌های آلوده به فضولات حیوانی دادگستری گلستان: مدیر غله گنبدکاووس و تعدادی ازکارکنان سیلوی این شهرستان دستگیر شدند این افراد نخاله‌ها و فضولات حیوانی را با گندم ترکیب و سپس روانه سیلو می‌کردند و از این راه میلیاردها تومان به جیب زده بودند

رییس کل دادگستری استان گلستان گفت: مدیر غله گنبد کاووس و تعدادی از کارکنان سیلوی این شهرستان امروز با حضور رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در گنبد دستگیر شدند. وی با بیان این که اعضای این شبکه با تلاش نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی شناسایی و دستگیر شدند،...

وی با بیان این که اعضای این شبکه با تلاش نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی شناسایی و دستگیر شدند، افزود: این فساد در یک ماه گذشته و به صورت شبکه ای انجام شده است که تا کنون ٢۰۰ تن از این گندم های آلوده در چهارده کامیون شناسایی و ٩ نفر دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین یک مرغداری که در آن هزار کیسه نخاله و خاک گندم و فضولات حیوانی بود و کار ِ ترکیب این فضولات با گندم در آن انجام می شد شناسایی و مالک آن هم دستگیر شد. هاشمیان تاکید کرد: این گندم های آلوده پیش از ورود به چرخه غذای مردم منهدم شد.

به گفته وی، بررسی ها برای شناسایی دیگر اعضای این شبکه و برآورد فساد مالی این پرونده ادامه دارد. انتهای پیام * گیرنده(ها): آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

توضیح سخنگوی قوه‌قضائیه درباره بازداشت مدیرعامل ایران خودرو- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه قضائیه درباره دستگیری و بازداشت مدیرعامل سابق شرکت ایران خودرو، توضیحاتی را ارائه کرد و از دستور ویژه رئیس دستگاه قضا برای بررسی تخلفات شرکت‌های خودروساز خبر داد.

تلفات عروسی کابل به ۸۰ نفر رسید؛ بیش از ۲۵ مراسم ازدواج لغو شد« ۱۷ نفر از زخمی‌ها در بیمارستان جان باختند و همچنان بیش از ۱۶۰ نفر در بیمارستان یا خانه‌هایشان تحت مداوا قرار دارند.»

رئیس سازمان دامپزشکی: 60 نفر در کشور به بیماری تب کنگو مبتلا شدند/ 5 نفر فوت کردند‌- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه 60 نفر در کشور به بیماری تب کریمه کنگو مبتلا شدند، گفت: از این تعداد 5 نفر فوت کردند.

هوسرانی متهمان عامل قتل استاد دانشگاه در آبیک/ دستگیری و بازداشت 4 متهمدادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک گفت: استاد دانشگاه حدود 50 ساله قربانی هوس دیگران شد و چهار نفر هم در این زمینه دستگیر و بازداشت شدند.

سخنگوی هیئت نظارت مجلس بازداشت 2 نماینده را تائید کرد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به دستگیری 2 نماینده گفت: در این موضوع نامه‌ای از سوی قوه قضائیه به هیئت نظارت واصل نشده است.

دستگیری تفنگداران آمریکایی بسیاری از برنامه‌های دشمن را برهم زدجانشین فرمانده کل سپاه گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در نزدیکی جزیره فارسی در زمان نهایی شدن برجام صورت گرفت که طرف مقابل ما قصد داشت خباثت‌های بسیاری به خرج دهد و اقدام بازدارنده ما، مانع از اجرای بسیاری از برنامه‌های آنان شد.