دستگیر یک ورزشکار متخلف از سوی پلیس/ در برخورد با جرائم فرقی میان اقشار مختلف نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده انتظامی تهران بزرگ: در برخورد با جرائم فرقی میان اقشار مختلف نیست

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی درباره وضعیت پایتخت از ابتدای امسال تاکنون گفت: با آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها حجم ترافیک در روزهای نخست مهر افزایشی 30 درصدی داشت و به همین دلیل پلیس تلاش کرد تا مردم دچار مشکلات جدی در رفت و آمد نشوند. در حوزه سوانح ترافیکی نیز با کاهش 40 درصدی کشته‌ها در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه‌رو بودیم. در همین راستا از هلی شات نیز برای رصد ترافیک تهران استفاده کردیم.

رییس پلیس تهران بزرگ از کشف 12 تن مواد مخدر در نیمه نخست سال جاری در پایتخت خبر داد و گفت: این کشفیات حدود 23 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است. رئیس پلیس پایتخت در مورد اقدامات پلیس فتا در شش ماهه نخست امسال نیز گفت: بسیاری از مجرمان به سمت فضای مجازی کوچ کردند، در نیمه نخست امسال شاهد افزایش 130 درصدی وقوع جرایم در فضای مجازی در پایتخت بودیم، البته 218 درصد افزایش کشف در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم که نشان دهنده اشراف پلیس بر این فضاست.

به گفته رحیمی افرادی که به پلیس بی احترامی کرده بودند دستگیر شده اند و دستگاه قضایی هم احکام آنان را صادر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ولی‌عهد سعودی با اهدای شال ملک عبدالعزیز از رئیس صندوق سرمایه‌گذاری روسیه تقدیر کردشاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد، نائب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی شامگاه جمعه 4 گاو شیرده داره شیردوش عوض میکنه؟ یعنی بجای ایران عربستان را میخواد بدوش؟یا جفتشون؟ فقط ریخت بن سلمان تو عکس🤣🤣🤣🤣 ای بیچاره مادر مرده 🤣🤣🤣
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری یک آلمانی کرد تبار در ترکیه بعد از دیدار با خانواده | DW | 05.10.2019یک شهروند آلمانی کرد تبار در فرودگاه دیاربکر بازداشت شده است. او ۵۸ سال دارد و پس از دیدار با خانواده و در حین بازگشت به آلمان دستگیر شده است. علت بازداشت او معلوم نیست ولی گمانه‌زنی‌هایی در این باره وجود دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تجدید عهد ترکیه با اتحادیه اروپا بر سر پناه‌جویان؛ یونان ترکیه را متهم کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حمله با نارنجک در کشمیر ۱۰ نفر را زخمی کرددر یک حمله با نارنجک در منطقه کشمیر، ده نفر از جمله یک مامور پلیس و یک خبرنگار زخمی شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت پنج آلمانی به اتهام ارتباط با شبه‌نظامیان کرد در ترکیه | DW | 05.10.2019به گفته یک رسانه کردی، مقام‌های ترکیه پنج آلمانی را در چند روز اخیر با اتهام ارتباط با یک سازمان غیرقانونی کرد بازداشت کرده‌اند. پیش از این رسانه‌های آلمان از بازداشت یک زن آلمانی کردتبار در ترکیه خبر داده بودند. یه روز اردوغانم میگیرن به اتهام ارتباط با پ ک ک
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه پس از 24 روز دوباره به ادلب حمله کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »