در پذیرش استعفای پیوندی جای تردیدی وجود ندارد/ انتخاب ریاست جمعیت هلال‌احمر خارج از گزینه‌های اعلامی غیرقانونی است

28/09/1398 09:40 ق.ظ

شورای عالی جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با ایلنا: در پذیرش استعفای پیوندی جای تردیدی وجود ندارد/ انتخاب ریاست جمعیت هلال‌احمر خارج از گزینه‌های اعلامی غیرقانونی است

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر به شایعه احتمال انتخاب «غلامرضا شریعتی» استاندار خوزستان به عنوان ریاست این جمعیت واکنش نشان داد. عضو شورای عالی جمعیت هلال‌احمر در پاسخ به این سوال که چه زمانی رییس جمعیت هلال احمر مشخص خواهد شد، خاطرنشان کرد: این در حوزه نهاد ریاست‌جمهوری است و من خبری از داخل مجموعه ریاست جمهوری ندارم.

پژوهش جهرمی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد، فردی غیر از دو کاندیدای انتخاب شده (سید سلمان سامانی و محمدرضا نوروزی) توسط شورای عالی جمعیت هلال احمر، از سوی رئیس جمهور معرفی شود، تصریح کرد: اگر بخواهند قانون را رعایت کنند، باید همین مسیر را طی کنند و از بین همان دو نفر یعنی آقایان سید سلمان سامانی و محمدرضا نوروزی یک نفر را انتخاب کنند، اما چنانچه بخواهند قانون را رعایت نکنند، هر کاری امکان دارد انجام دهند.

عضو شورای عالی هلال احمر در پاسخ به این سوال که آیا آقای شریعتی استاندار خوزستان در روز شنبه برای کاندیداتوری ریاست جمعیت هلال احمر ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: خیر، ایشان برای ثبت‌نام حاضر نشدند. وی در واکنش به اینکه شنیده‌ها حاکی از این است که پیوندی به زغم استعفا روز شنبه در محل کار خود حاضر شده بوده است، گفت: به ما هم این اخبار را گفتند، اما ما بررسی کردیم و دیدیم چنین چیزی صحت نداشته است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

برای استخدام افراد غیرمرتبط در سمت‌های عالی تامین اجتماعی منعی نداریم/ مدیران میانی و عملیاتی از نیروهای مجرب سازمان انتخاب می‌شوند/ ۶۲۵۸ نفر در طرح شناسایی مدیران آینده ثبت نام کرده‌اندمدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی معاونت امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی، گفت: این سازمان مدیرانی می‌خواهد که ریز امور تخصصی را بدانند تا بتوانند هم خدمات جدید به جامعه هدف ارائه کنند و هم نظارت عالیه بر حسن انجام امور داشته باشند. یعنی باز هم عثمان وار مساوی با فک و فامیل بازی دولتی در تامین اجتماعی؟؟؟؟

طرح‌های بدن انسان در برابر سفارت ایران در بلژیک برای اعتراض به کشتار«این نماد صحنه‌ی جرم در خیابان‌های ایران است که بیش از ۳۰۰ معترض در آنجا به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.»

صنعت خودروسازی یک صنعت مادر، اشتغال زا و مورد نیاز مردم استوزیر دفاع گفت: در سالی که به اسم رونق تولید نامگذاری شده است دشمنان با فشار حداکثری در صدد توقف چرخ‌های صنعت کشور از جمله خودروسازی هستند. یک صنعت قاتل..

حزب بعث از قدرت سهم می‌خواهد/ اراده آمریکا علیه عراق، باورنکردنی استرئیس مرکز عربی مطالعات ایران گفت: هر گزینه‌ای که برای نخست وزیری انتخاب شود از داخل و خارج با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد که مانع تشکیل کابینه می‌شود.

دبی متهم اصلی ترور مخالفان ایران در خارج از کشور را دستگیر کردنیروهای امنیتی دبی شامگاه دوشنبه 16 دسامبر 2019 رضوان تاگی، شهروند هلندی مغربی‌الاصل را دستگیر کرد یه کم دیر این خبر رو کار نکردید؟!

تابش: باید امید را به مردم بازگردانیم تا در انتخابات شرکت کنند/نقش پول‌پاشی در انتخابات انکار ناپذیر است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimتابش عضو فراکسیون امید: باید امید را به مردم بازگردانیم تا در انتخابات شرکت کنند نقش پول‌پاشی در انتخابات انکار ناپذیر است تحریم_انتخابات در معقوله اصلاح‌طلبان معنا ندارد ما ملت ایران نه جمهوری اسلامی میخواهیم نه سران فاسد همچو خامنه ای و شورای استصوابی و شورای نگهبان وسران سپاه دزد امید ینی رفاه کار پول آسایش دلخوشی آزادی امنیت الان کدومشون رو ما داریم منت یه امنیت رو سر مردم میزاشتید اونم که آبان ماه سنگ تموم گذاشتید و از هردشمنی بیشتر آدم کشتید و گرفتید