در صورت کاهش سطح قرنطینه، کرونا در آمریکا ۱۳۵هزار قربانی می‌گیرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

موسسه سنجش سلامت دانشگاه واشنگتن: کرونا در آمریکا ۱۳۵هزار قربانی می‌گیرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این پیش بینی‌ها در واقع تایید کننده هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی است که پیش‌تر نسبت به تعجیل در برداشتن تدریجی محدودیت‌ها در زمینه فعالیت‌های تجاری و اجتماعی ابراز نگرانی کرده و یادآور شده بودند که تسهیلات در نظر گرفته شده برای احیای وضعیت نابسامان اقتصادی می‌تواند از حیث تامین ایمنی عمومی و نجات جان انسان‌ها هزینه‌های سنگینی به همراه داشته باشد.

نوع جدید ویروس کرونا بیش از میلیون و دویست هزار نفر را در ایالات متحده آمریکا آلوده کرده و تا کنون بیش از ۶۹ هزار نفر نیز در پی ابتلا به کووید۱۹، بیماری همه‌گیر ناشی از شیوع گسترده این ویروس در این کشور جان باخته‌اند. مدل پیش بینی سیر تحول ویروس کرونا که از سوی موسسه سنجش و ارزیابی سلامت دانشگاه واشنگتن ارائه شده به صورت دوره ای و با توجه به تغییر شرایط و یافته‌های جدید علمی در خصوص بیماری‌ همه گیر ناشی از گسترش ویروس مورد بازبینی قرار می گیرد. این مدل به عنوان مرجع و پایگاه داده‌های اطلاعاتی برای ارزیابی وضعیت کنونی بحران سلامت جاری همواره از سوی کاخ سفید و مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکا مورد استناد قرار می‌گیرد.

این موسسه در پیش‌بینی قبلی خود که روز بیست نهم آوریل منتشر شد میزان تقریبی قربانیان کرونا در آمریکا را حدود ۷۲ هزار و ۴۰۰ نفر تخمین زده بود. اصلاح مدل ارزیابی یاد شده با توجه تحولات جاری در زمینه فعالیت اجتماعی و تجاری در آمریکا که به موجب آن میزان قربانیان تا ۱۳۵ هزار نفر تخمین زده شده است با آنچه دونالد ترامپ‌، رئیس جمهوری آمریکا به تازگی پیش‌بینی کرده مطابقت زیادی دارد و نشان می‌دهد که کاخ سفید این محاسبات را الگویی قابل اعتنا برای تخمین‌های علمی در خصوص روند تحول بحران کنونی ناشی از شیوع ویروس کرونا در این کشور می‌داند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وقتی ترامپ حرفهای احمقانه را باب میکند وپیشگو میشود از مردم چه توقع دارید تا زمانی که واکسن ویا داروی این بلای امریکایی پیدا نشود میلیونها نفر در همان امریکا خواهند مرد .

اگر مجریان امریکا ضعیف عمل کنند وبهداشت ودرمان هم ناتوان باشد بیش از این تلفات خواهد داشت

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا: کاهش محدودیت‌ها در ایالت‌های مختلف آلمان | DW | 04.05.2020در بسیاری ایالت‌های آلمان، با کاهش گام به گام محدودیت‌ها، شهروندان مجازند از امروز با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی برای نمونه به آرایشگاه بروند یا مراسم عبادی انجام دهند. دیدارهای تا ۵ نفره هم در یک ایالت مجاز است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۲۰ درصدی ویزیت پزشکان عمومی در بخش خصوصی / کاهش فرانشیز درمان کودکان معتادافزایش ۲۰ درصدی ویزیت پزشکان عمومی در بخش خصوصی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت: رشد تعرفه‌های بخش خصوصی نسبت به سال گذشته به طور میانگین ١٦ درصد و به ترتیب ویزیت سرپایی پزشکان عمومی و متخصص ٢٠ درصد و ویزیت روانپزشکان ۳۶ درصد افزایش یافته است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاریکاتور/ کرونا در آمریکا رکورد تلفات جنگ ویتنام را شکستکاریکاتور| کرونا در آمریکا رکورد تلفات جنگ ویتنام را شکست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 68 هزار و 636 تن رسیدشمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به 68 هزار و 636 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: ادعای آمریکا در مورد منشاء کرونا حدس و گمان استمجلس سنای فرانسه با طرح دولت برای پایان قرنطینه مخالفت کرد آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره شیوع ویروس_کرونا در کشورهای مختلف جهان را در وب سایت یورونیوز بخوانید🔽 پفیوز این عنتر نگران هم میشه؟ این کثافت از هم وطن هایش بیشتر از کشته های کل دنیا از کرونا کشته
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آمریکا؛ بدهی ۳۰۰۰ میلیارد دلاری تازه دولت ترامپوزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرده است که برای تامین هزینه‌های اضطراری مرتبط با شیوع کرونا در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ میلادی حدود سه هزار میلیارد دلار (سه تریلیون) قرض خواهد گرفت. بی بی سی به زبون ما میشه بی ناموسی كصكشا،جاكشا،حيف نون،حيف علف كه بدن شما كارمنداى كصشعر گوى پى پى سى،يعنى از خبراى كصشعرتون خودتون خنده تون نميگيره؟؟؟ كيرم سر درِ خبرگزاريتون من تعجب کردم چرا بی بی سی امروز خبر ضد ترامپ کار نکرده که دیدم نه بازم فراموش نکرده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »