در سالروز حملات تروریستی شبه‌نظامیان مورد حمایت رژیم ایران؛ مورگان اورتگاس: آمریکا با عزمی راسخ در کنار متحدانش در برابر تروریسم می‌ایستد

28/04/1399 06:03 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. وی در توئیتی نوشت، امروز ما یاد قربانیان حملات حزب‌الله مورد حمایت ایران در سال ۱به مرکز یهودیان آمیا در ‌آرژانتین و در سال ۲۰۱۲ به گردشگران اسرائیلی در بلغارستان را گرامی می‌داریم.

وی در توئیتی نوشت، امروز ما یاد قربانیان حملات حزب‌الله مورد حمایت ایران در سال ۱به مرکز یهودیان آمیا در ‌آرژانتین و در سال ۲۰۱۲ به گردشگران اسرائیلی در بلغارستان را گرامی می‌داریم.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است🔺مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا: عدالت در جمهوری اسلامی ایران یک «لطیفه ظالمانه» است ⚡️رابرت دسترو در واکنش به تایید حکم اعدام سه تن از معترضان آبان ماه گذشته در ایران، عدالت در نظام جمهوری_اسلامی را یک «لطیفه ظالمانه» خواند.

افزایش خرده‌فروشی در آمریکا در ماه ژوئن فراتر از انتظار کارشناسان بودافزایش خرده‌فروشی در آمریکا در ماه ژوئن فراتر از انتظار کارشناسان بود به گزارش خبرگزاری رویتر، کارشناسان اقتصاد نرخ افزایش خرده‌فروشی‌ در ماه ژوئن را ۵ درصد پیش‌بینی کرده بودند.

عراقچی: طالبان یک واقعیت در افغانستان است/ فاطمیون ایثار کردندعراقچی در افغانستان: *اگر با دشمن تکفیری در سوریه نمی‌جنگیدیم، باید در کابل و تهران با آنها روبه‌رو می‌شدیم *فاطمیون ایثار کردند *در روابط ایران و افغانستان هیچ مشکل اساسی و جدی وجود ندارد *طالبان یک واقعیت در افغانستان است

پوتین: تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا استرئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که به‌رغم بازگشت به سیستم کاری تمام‌وقت در سراسر کشور، تعداد بی‌کاران در روسیه هنوز بالا است. - خبرگزاری آناتولی

مسیح علینژاد به صدای آمریکا: برادرم نقشه سپاه برای دزدیدن من در ترکیه را فاش کردمسیح_علینژاد به صدای آمریکا: برادرم نقشه سپاه برای دزدیدن من در ترکیه را فاش کرد مسیح علینژاد خبرنگار مستقل و مجری برنامه تبلت در صدای آمریکا می‌گوید جمهوری اسلامی برادرش را گرگان گرفته تا بتواند او را وادار به سکوت کند.

مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز شنبه ۲تیر در پیامی یاد قربانیان دو حمله تروریستی گروه شبه‌نظامی شیعه حزب‌الله در آرژانتین و بلغارستان را گرامی داشت.

وی در توئیتی نوشت، امروز ما یاد قربانیان حملات حزب‌الله مورد حمایت ایران در سال ۱به مرکز یهودیان آمیا در ‌آرژانتین و در سال ۲۰۱۲ به گردشگران اسرائیلی در بلغارستان را گرامی می‌داریم.

Today we remember the victims of the Iran-backed Hizballah attacks at the 1994 AMIA Jewish community center in Argentina and the 2012 attack on Israeli tourists in Bulgaria. We continue to pray for those impacted and stand resolute with our partners and allies against terrorism.