تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است

28/04/1399 10:49:00 ق.ظ

🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است. بیرانوند با اعلام این خبر افزود: امروز (جمعه) هیچ گونه تجمع اعتراض آمیز و غیر قانونی در این شهرستان برگزار نشده است. وی تاکید کرد: فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب و تکذیب می شود.

بیرانوند با اعلام این خبر افزود: امروز (جمعه) هیچ گونه تجمع اعتراض آمیز و غیر قانونی در این شهرستان برگزار نشده است. وی تاکید کرد: فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب و تکذیب می شود.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شودمعاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد؛ برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شود

رزمایش نظامی روسیه در تاجیکستان برگزار شد

اجرای پروتکل‌های بهداشتی در بیمارستان‌ چقدر هزینه می‌تراشد؟/ مشکلی در پذیرش 'بیماران کرونایی بی‌پول' وجود نداردرئیس اورژانس بیمارستان سینا گفت:‌ هزینه پروتکل‌های بهداشتی که در بیمارستان اجرا می‌شود، حداقل بین ۴۰۰ هزار تومان و حداکثر بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برای هر بیمار است.

کرونا و جهان: یادبود قربانیان در اسپانیا؛ تاثیر اقتصادی آن در بریتانیا - BBC News فارسیآغاز موج تازه کرونا در برخی کشورهای جهان هشدار دهنده شده و باعث شده تا مقررات قرنطینه دوباره در این کشورها برقرار شود.

کرونا در ایران؛ 198 فوتی و 2500 مورد جدید در یک روزموارد ابتلا به کرونا در ایران با شناسایی 2500 نفر به 267 هزار و 61 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی ایران: موارد ابتلا به ویروس کرونا با شناسایی 2500 مورد جدید به 267061 نفر افزایش یافت

۲۵۰۰ ابتلا و ۱۹۸ فوتی جدید کرونا در کشور/ افزایش موارد بستری در بیمارستانهاشناسایی ۲۵۰۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۰۰ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۹۸ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۶۷۰۶۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۳۰۶۰۸ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۳۶۰۸ نفر