تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

بیرانوند با اعلام این خبر افزود: امروز هیچ گونه تجمع اعتراض آمیز و غیر قانونی در این شهرستان برگزار نشده است.فرماندار بندر ماهشهر بیان کرد : هم اکنون امنیت و آرامش در این شهرستان برقرار و هیچ گونه تجمعی برگزار نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شودمعاون ارتباطات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد؛ برگزاری نماز جمعه در شهرهای سفید/ نماز جمعه شهر تهران برگزار نمی‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رزمایش نظامی روسیه در تاجیکستان برگزار شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اجرای پروتکل‌های بهداشتی در بیمارستان‌ چقدر هزینه می‌تراشد؟/ مشکلی در پذیرش 'بیماران کرونایی بی‌پول' وجود نداردرئیس اورژانس بیمارستان سینا گفت:‌ هزینه پروتکل‌های بهداشتی که در بیمارستان اجرا می‌شود، حداقل بین ۴۰۰ هزار تومان و حداکثر بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برای هر بیمار است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا و جهان: یادبود قربانیان در اسپانیا؛ تاثیر اقتصادی آن در بریتانیا - BBC News فارسیآغاز موج تازه کرونا در برخی کشورهای جهان هشدار دهنده شده و باعث شده تا مقررات قرنطینه دوباره در این کشورها برقرار شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ 198 فوتی و 2500 مورد جدید در یک روزموارد ابتلا به کرونا در ایران با شناسایی 2500 نفر به 267 هزار و 61 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی ایران: موارد ابتلا به ویروس کرونا با شناسایی 2500 مورد جدید به 267061 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۲۵۰۰ ابتلا و ۱۹۸ فوتی جدید کرونا در کشور/ افزایش موارد بستری در بیمارستانهاشناسایی ۲۵۰۰ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۵۰۰ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۹۸ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۶۷۰۶۱ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۳۰۶۰۸ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۳۶۰۸ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »