در برخی کالاها هزینه توزیع تا ۱۲۰ درصد افزایش یافته است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان حمایت: در برخی کالاها هزینه توزیع تا ۱۲۰ درصد افزایش یافته است

به گزارش ایسنا، به نقل از شاتا، عباس تابش در نشست مشترک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزارت کشور اظهار کرد: یکی از سیاست‌های دولت کاهش هزینه های تامین و توزیع کالاست و با اجرای این سیاست مطمئناً بخش گردشگری نیز رونق می‌یابد چرا که هزینه‌های توزیع کالا کم خواهد شد. همچنین اجرای پروژه درج قیمت تولید کننده به عنوان یکی از پروژه‌های تحولی وزارت صنعت، معدن و تجارت در همین راستا است.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه تا پیش از این سه قیمت مصرف کننده وجود داشت، تصریح کرد: در راستای سیاست و پروژه جدید شفاف سازی قیمتی، به جای قیمت مصرف کننده روی کالاها قیمت تولیدکننده درج می شود و فاصله میان قیمت تولید کننده و قیمت مصرف کننده به عنوان هزینه توزیع محاسبه و در نظر گرفته می‌شود و قیمت مصرف کننده روی شلف به اطلاع مردم می‌رسد.

وی همچنین با بیان اینکه باید فرهنگ‌سازی لازم برای اجرای دقیق سیاست درج قیمت تولید کننده انجام شود، تاکید کرد: متوسط مازاد قیمت هزینه توزیع کالاها ۴۰ درصد است. این ۴۰ درصد مازاد تحویل عدد بزرگی است که با اجرای پروژه درج قیمت تولیدکننده کم می شود و طبیعی است که در مسیر اجرا این پروژه مقاومتهایی نیز از طرف برخی سودجویان به وجود آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Qasim has seen dreams about the future of mankind, the events that will take place until the end of times, judgement day, apocalypse is upon us. Many of these events have now come true with time. I believe Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: ترکیه طی 19 سال گذشته بیشترین افزایش حقوق معلمان را در اروپا داشترئیس‌جمهور ترکیه گفت که در 19 سال گذشته بیشترین افزایش حقوق معلمان در بین کشورهای اروپایی در ترکیه انجام گرفته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیشنهاد ما افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارگران در ۱۴۰۱ استرئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تمام سعی ما این است که با توجه به بحث حذف ارز ترجیحی، بحث گران شدن کالاهای اساسی و همچنین تورم انتظاری که تحت تاثیر عوامل مختلف ایجاد خواهد شد تا حد امکان عدد افزایش حقوق را به قانون نزدیک کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کنفرانس گذار از استبداد؛ اعدام‌ها و سرکوب کنش‌گران افزایش یافته است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اسحاق هرتزوگ: مبادلات تجاری اسرائیل و امارات از یک میلیارد دلار فراتر رفته استاسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهوری اسرائیل در سفر خود به دبی گفت، حجم تجارت اسرائیل با امارات متحده عربی از یک میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.رئیس‌جمهوری امارات ادیان_ابراهیمی اورشلیم_القدس بیت_لحم مکة_المکرمة الکعبة پیمان_اسلو سازمان آزادیبخش فلسطین درپیمان اسلودولت اسرائیل را برسمیت شناخته وکاربردخشونت رامحکوم کرد. اسرائیل نیزساف رابعنوان نماینده قانونی مردم فلسطین به رسمیت شناخت.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دو پرستار آمریکایی با جعل گواهی واکسیناسیون یک و نیم میلیون دلار پول درآوردندهمزمان با افزایش فشار دولت‌ها برای واکسیناسیون کووید و همراه داشتن گواهی واکسیناسیون، بازار جعل و استفاده از سند مجعول در اروپا و آمریکا پررونق شده است. دنیای عجیبیه 😂🍆🍆 پشمام 😐
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دویچه وله: پاکستانی‌ها در اطراف مجسمه‌ بودای بامیان حفاری می‌کنند‌یک کارمند ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بامیان افغانستان به رسانه آلمانی «دویچه‌وله» گفته است که پاکستانی‌ها در حدود 15 تا 20 متر ساحه پشت بودای 53 متری را خدا د زمین‌گرم بزنه ای پاکستانی ها ره
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »