درگیری خشن پلیس و پناهجویان در کاله فرانسه ده‌ها زخمی برجای گذاشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درگیری خشن پلیس و پناهجویان در کاله فرانسه ده‌ها زخمی برجای گذاشت جزئیات بیشتر🔽

از زمان انتشار این خبر، درگیری لفظی میان سیاستمداران، خبرنگاران و رسانه‌های راست‌گرا و چپ‌گرای فرانسوی بر سر این حادثه بالا گرفته است.

سازمان غیر دولتی دیده‌بان حقوق بشر ۲ ماه پیش با انتشار گزارشی با عنوان «تحمیل استیصال» برخورد خشن و غیرانسانی پلیس و ژاندارمری فرانسه با پناهجویان گرفتار در حومه شهر کاله را به شدت به نقد کشیده بود.بسیاری از مهاجران و پناهجویان از آفریقا، خاورمیانه و شرق آسیا به امید ورود به بریتانیا قاره اروپا را در می‌نوردند و خود را به منطقه پا-دو-کاله می‌رسانند. بریتانیا نسبت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن قوانین منعطف‌تر و بازار کار بازتری برای مهاجران «غیرقانونی» دارد.

ماه گذشته ۳۱ پناهجو، عمدتا از کردستان عراق در زمان عبور از کانال مانش برای رسیدن به بریتانیا جان خود را از دست دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حقوق بشر از نوع فرانسوی .... ودیگرهیچ

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شناسایی عوامل چاقوکشی در سالن سینما کوروششناسایی عوامل چاقوکشی در سالن سینما کوروش به دنبال انتشار ویدیویی از درگیری و چاقو کشی در یکی از سالن‌های پردیس سینمایی کوروش پلیس تهران اعلام کرد که عوامل درگیری این سینما را شناسایی کرده است. رفتن کرج گرفتنشون ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایان سومین روز دور هشتم مذاکرات وین؛ اولیانف: مذاکره‌کنندگان از روند گفت‌و‌گوها راضی هستند🔺 پایان سومین روز دور هشتم مذاکرات وین ؛ اولیانف: مذاکره‌کنندگان از روند گفت‌و‌گوها راضی هستند ▪ نمایندگان بریتانیا، فرانسه، آلمان، روسیه، چین، اتحادیه اروپا، و آمریکا روز چهارشنبه در پایان کارشان جلسه‌ای گروهی را برگزار کردند. ⬇ بیشتر بخوانید: حکم امسال صورتی دگر است: - ١: - ٢: - ٣: - ۴: - ۵: - ۶: مانیفست ری_استارت RestartLeader miga maga
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: تضمین‌های امنیتی درخواستی روسیه قابل پذیرش نیستجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در سایه تشدید تنش میان روسیه و غرب در پی بحران اوکراین، خواسته‌های روسیه در مورد گرفتن تضمین‌های امنیتی و توقف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سویه اومیکرون در فرانسه ویروس غالبِ بیماری کووید۱۹ شدافزایش سریع و غافلگیرکننده موارد ابتلا به بیماری کووید۱۹ زیر سایه انتشار گسترده سویه اومیکرون در فرانسه سبب شد تا این کشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گذشته بیش از ۲۰۰ هزار مورد جدید ابتلا را شناسایی و ثبت کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش توییتری اولیانوف از دیدار هیات‌های ۱+۴ و آمریکانماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی از دیدار هیات‌های ۱+۴ و آمریکا در عصر امروز خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قایق پناهجویان مسلمان روهینگیا به اندونزی رسیداندونزی اجازه داد تا یک قایق حامل 120 نفر از پناهجویان مسلمان آراکان در سواحل این کشور پهلو بگیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »