درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت

21/09/1400 08:23:00 ب.ظ

🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید:

این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. چاپ خبرگزاری رویترز به نقل از خبرگزاری رسمی دولتی لبنان گزارش داد روز یکشنبه ٢١ آذر دو نفر بر اثر...

چاپ خبرگزاری رویترز به نقل از خبرگزاری رسمی دولتی لبنان گزارش داد روز یکشنبه ٢١ آذر دو نفر بر اثر نزاع در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان کشته شده‌اند. این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته شده در نتیجه انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد.

وبسایت اسرائيلی «تایمز اسرائيل» می‌نویسد که یکی از مقامات گروه فلسطینی حماس افراد مسلح به جنبش رقیب این گروه، یعنی گروه «فتح»، را به تیراندازی به سوی مراسم تشییع جنازه متهم کرده است. تلویزیون ملی لبنان طی گزارشی، انفجار در انبار تسلیحات حماس در این اردوگاه را دلیل این حادثه دانسته بود.

بر اساس برخی گزارش‌های دیگر، انفجار جمعه شب در یک انبار تسلیحات پنهان شده حماس در زیرزمین یک مسجد در این اردوگاه فلسطینی رخ داده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.

چندین نفر در انفجار «انبار مهمات» اردوگاه فلسطینان در جنوب لبنان کشته و زخمی شدندیک مقام نظامی لبنان ادعا کرده که انبار در اختیار گروه حماس بوده است. در مقابل یک مقام فلسطینی اردوگاه وجود هر نوع مهمات در این انبار را رد کرده است.

احضار و ضرب و شتم یک فعال صنفی معلمان در اداره اطلاعات سقز

وقوع انفجارهای شدید در زاغه سلاح‌ و مهمات «حماس» در جنوب لبنانخبرگزاری رویترز به نقل از منابع فلسطینی از وقوع انفجارهای شدیدی در یک انبار مهمات و سلاح متعلق به گروه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» در شهر صور در جنوب

خطیب‌زاده: خبرهای بهتری در حوزه خنثی‌سازی تحریم‌ها در راه استسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ان‌شاءالله در روزهای آتی در حوزه خنثی سازی تحریم‌ها خبرهای بهتری در راه خواهد بود. اراجیفی بیش نیست صرفا برای کنترل روانی بازار ارز و غیره وضعیت خیلی بدتر از چیزیه که بشه تصور کرد خوب خوش به حال حزب‌الله سوریه و همگی مفتخورهای جمهوری کثیف اخوندی این مقام عظمای با خودش چند چندِ؟؟! مگه نمیگید مذاکرات هسته‌ای ربطی به دولت‌ها نداره؟! پس این چه بامبولی که نظام جهل و جنایت با روی کار آمدن گماشته ولی فقیه(رئیسی قاتل) داره درمیاره؟!!

سه انفجار پی در پی داعش در کابل کشته و مجروح برجای گذاشتداعش مسئولیت هر سه انفجار را پذیرفته و اعلام کرده است که هدف انفجارها مینی‌بوس‌های حامل «شیعیان» بوده و «ده‌ها کشته و زخمی» شده‌اند.

کرونا در ایران؛ بیش از ۱۵۰۰ دانش‌آموز مبتلا در خراسان رضویبچه ها به هیچ عنوان نمی توانند مراقب باشند تا مبتلا به ویروس کرونا نشوند چون در یک محیط شلوغ مثل مدرسه این کار غیر ممکن است.