درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صدا

30/07/2021 12:01:00 ب.ظ

شیرین بهرامی ـ دوبلور و گوینده ـ پنجشنبه (هفتم مرداد ماه) بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت.

شیرین بهرامی، دوبلور بر اثر کرونا درگذشت شیرین بهرامی، دوبلور و گوینده پنجشنبه (هفتم مرداد ماه) بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت

شیرین بهرامی ـ دوبلور و گوینده ـ پنجشنبه (هفتم مرداد ماه) بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت.

در توضیح خبر انجمن صنفی دوبلاژ آمده است: شیرین بهرامی عزیز پیش از آنکه بیشتر با او آشنا گردیم پرپر شد و از میانمان رفت. ای کاش ریشه این ویروس منحوس هرچه زودتر کنده شود.شیرین بهرامی متولد ۱۳۵۶ مدتی بود در دوبلاژ سازمان صداوسیما مشغول کار دوبله بود و به تازگی هم عضو انجمن شده بود.

بهرامی دوبله سریال‌هایی چون «بینوایان» و سینمایی «تالکین» را بر عهده داشته است.در ادامه می توانید تماشاگر بخش هایی از فیلم تالکین با صدای شیرین بهرامی باشید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 چنگیز جلیلوند ـ دوبلور و مدیردوبلاژ باسابقه کشورمان ـ هم آذرماه ۱۳۹۹ بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اعتراضات ایران؛ پلیس و لباس شخصی‌ها دانشگاه شریف را محاصره کرده اند

روز یکشنبه و پس از سر دادن شعارهای تند علیه جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای در داتشگاه شریف، پلیس و نیروهای لباس شخصی این دانشگاه را محاصره کرده‌اند. گزارش‌های تائید نشده از ورود ماموران امنیتی به بخش‌هایی از دانشگاه حکایت دارد. ادامه مطلب >>

به تخمم یه مزدور بود 🖤🖤🖤 خدا رحمتشون کنه 💔

شهرام کاشانی، خواننده موسیقی پاپ، درگذشت♦ شهرام_کاشانی خواننده موسیقی پاپ درگذشت ◾ حساب کاربری شهرام کاشانی، با نام هنری شهرام_کی ، در اینستاگرم با انتشار پیامی خبر درگذشت او را تأیید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید:

رکورد تازهٔ موارد ابتلا به کرونا در ژاپن همزمان با برگزاری المپیک«اقدامات احتیاطی و محدودیت آمدوشد که در استان‌های توکیو، اوکیناوا، شیبا، کاناگاوا در نظر گرفته شده مانع از شیوع سریع گونهٔ دلتا نشده است.»

سعیدی: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم/ نیکزاد: به رأی اکثریت مجلس احترام بذاریم/ خضریان: روز خوبی برای مجلس بود!پس از تصویب اصل ۸۵ طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی مطرح شد؛ سعیدی: از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم/ نیکزاد: به رأی اکثریت مجلس احترام بذاریم/ خضریان: روز خوبی برای مجلس بود!

جایزه 100 دلاری بایدن برای شهروندان آمریکایی که واکسن کرونا دریافت می‌کنندبه منظور تشویق شهروندان آمریکایی برای تزریق واکسن کرونا، با نظر به افزایش همه‌گیری از نوع «دلتا»، جو بایدن، رئیس‌جمهوری ایالات متحده، پنجشنبه 29 ژوئیه 2021 انشالله آقای بایدن همه مردم آمریکا را بزودی پولدار خواهد کرد، و برای واکسن اول ۱۰۰ دلار و واکسن دوم ۲۰۰ دلار و واکسن سوم ۴۰۰ دلار و هر بار دو برابر بیشتر و بیشتر از پیش 😂😂😂

جزئیات واکسیناسیون گروه‌های «شغلی» و «دیابتی‌ها» علیه کرونا/وضعیت تامین واکسن در کشوررییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز واکسیناسیون برخی گروه‌های شغلی پرخطر و همچنین بیماران دیابتی در کشور علیه کرونا خبر داد و در عین حال جزئیات آن را تشریح کرد.

جولان کرونا در آمریکای لاتین؛ 1318 نفر دیگر در برزیل جان باختندشمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای آمریکای لاتین از جمله برزیل همچنان رو به افزایش است. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، خبر درگذشت این دوبلور توسط روابط عمومی انجمن صنفی سراسری گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم (دوبلاژ) تایید شده است.شهرام کاشانی، خواننده موسیقی پاپ، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ۴۷ سالگی در شهر استانبول ترکیه درگذشت.Aa شمار مبتلایان به ویروس کرونا در توکیو روز چهارشنبه به رکورد تازهٔ ۳ هزار و ۱۷۷ مورد در یک ‌شبانه‌روز رسید و به این ترتیب شمار کل متبلاشدگان به کووید۱۹ در پایتخت ژاپن از آغاز همه‌گیری تا کنون به ۲۰۶/۷۴۵ نفر بالغ شد.به گزارش خبرنگار ایلنا، معین‌الدین سعیدی پس از تصویب اصل ۸۵ برای طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت:‌ مجلسی که برای آب ‎خوزستان و سیستان‌وبلوچستان، برای ‎کرونای گلستان، خوزستان و سیستان و بلوچستان جلسه غیرعلنی برگزار نکرد، برای طرح ‎صیانت از حقوق کاربران جلسه غیرعلنی گذاشت‌ و به اصل ۸۵ آن هم با وجود ایرادات اساسی ارجاع داد، من از حضورمردم ایران عذرخواهی می‌کنم امروز روزخوبی برای مجلس نبود.

در توضیح خبر انجمن صنفی دوبلاژ آمده است: شیرین بهرامی عزیز پیش از آنکه بیشتر با او آشنا گردیم پرپر شد و از میانمان رفت. ای کاش ریشه این ویروس منحوس هرچه زودتر کنده شود. او که به دلیل مشکلات کبدی خود بستری بود، در بیمارستان به ویروس کرونا مبتلا شد و پس از مدتی به کما رفت. شیرین بهرامی متولد ۱۳۵۶ مدتی بود در دوبلاژ سازمان صداوسیما مشغول کار دوبله بود و به تازگی هم عضو انجمن شده بود. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید کاتو کاتسونوبو، معاون رسانه‌ای کابینه ژاپن ضمن اعلام این که کشورش «تا کنون شاهد چنین شیوع گسترده‌ای از ویروس کرونا نبوده» است و افزود:‌«اقدامات احتیاطی و محدودیت آمدوشد در استان‌های توکیو، اوکیناوا، شیبا، کاناگاوا در نظر گرفته شده، اما اینها مانع از شیوع سریع گونهٔ دلتا نشده است. بهرامی دوبله سریال‌هایی چون «بینوایان» و سینمایی «تالکین» را بر عهده داشته است. مرگ این هنرمند ایرانی بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت و بسیاری از کاربران، از جمله هنرمندان موسیقی، از درگذشت او ابراز تاسف کردند. در ادامه می توانید تماشاگر بخش هایی از فیلم تالکین با صدای شیرین بهرامی باشید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.

فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 چنگیز جلیلوند ـ دوبلور و مدیردوبلاژ باسابقه کشورمان ـ هم آذرماه ۱۳۹۹ بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت. او یکی از ستاره‌های جوان ایرانی در دوران اوج موسیقی‌ پاپ لس آنجلس بود که به دلیل تیپ، قیافه، حرکات، و اجرای خاص خود در صحنه طرفداران زیادی به ویژه در ایران داشت. مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو با وجود نگرانی‌های مردمی از انتشار بیشتر ویروس کرونا جمعهٔ گذشته در توکیو آغاز شد. انتهای پیام .